Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2009, 16:02   #1
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Mehmet Yıldız Konustu

Mehmet Yıldız konuştu!

Büyükşehir Belediyesporlu Marcin Kus'la maçtan sonra münakaşa eden Sivasspor'un kaptanı Mehmet Yıldız, tartışmanın sebebini açıkladı, "Marcin, müsabakanın bitimiyle birlikte bana çirkin bir söz söyledi" dedi.
Click the image to open in full size.

Cumartesi akşamı sahasında Büyükşehir Belediyespor'a yenilen Sivasspor'da karşılaşmadan sonra yaşanan olaylar, maça damgasını vurdu. Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte Marcin Kus'un üzerine yürüyen kırmızı beyazlı takımın golcü oyuncusu Mehmet Yıldız, olayın neden çıktığını DHA'ya anlattı. Mehmet Yıldız, bu konuda şunları söyledi: "Karşılaşma boyunca Marcin Kus'la sürekli ikili mücadeleye girdik. Bu mücadeleler sırasında Marcin Kus ile aramızda bazen küçük tartışmalar oldu. Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte Marcin, ben soyunma odasına giderken çirkin bir söz söyleyince mağlubiyetin siniriyle yanına gittim. Ve aramızda ağız dalaşı oldu. Bunun üzerine futbolcu arkadaşlarımız araya girdi. Başka her hangi bir olay olmadı. Yapmamam gerek bir hareketti. Tüm futbolseverlerden özür dilerim."