Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2009, 21:37   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Gokhan (Moderatör)

BeşiktaşForum Röportaj'larimiz Moderatör'lerimizden Gokhan ile devam ediyor.. İyi Seyirler..

Click the image to open in full size.

* Öncelikle Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin için Teşekkürler Gokhan abi

Sağol mehmetcim asıl ben sana teşekkür ederim , böyle birkonuyu tekrar gündeme getirdiğin için

* Gökhan Kimdir , Kisaca taniyabiLirmiyiz ?

30.04.1984 istanbul dogumluyum Çanakkale 18 Mart Ünv. İşletme Mezunuyum okul bıttıkten sonra Yemınlı Malı Musavırlık Burosunda Denetcı olarak calısmaya basladım , 3,5 senedır calısmaktayım

* Peki , istediğin , İşte bu Benim Mesleğim Dediğin İşimi yapiyorsun Suanda abi ?

evet ısımden memnunum sayılarla ugrasmak ınsanlarla dıyolog halınde bulunmak benım acımdan zevklı ama işin ağırlıgından kaynaklanan stres bazen soğutmuyorda değil

* Allah Kolaylik versin abi Peki İş'ten başka Neler Yaparsın ?

kalabalık bır arkadas grubum var genellıkle arkadaslarla beraber takılırız. ozellıkle yaptıgımız bır sey yok ama aramızda takım olusturup bowlıng oynarız,hafta sonları sureklı gıttıgımız cafeler var orda canlı muzık dınlemeye gıdıyoruz

* Him , Peki Besiktasforum.NET 'e Dönersek , tanışman Nasıl oldu Forumla ?

daha once forza ve bır baska besıktas forumuna kayıtlıydım. besıktas forumu bı arkadasım soylemıstı bende uye oldum. burdakı paylasımlar ve arkadaslık ortamı kısa surede benı sıteye bagladı

* Bu Röportajı İzleyen Besiktasforum.NET ' e üye Olmayan kullanicilarda olucaktir , O Kullanıcılara Nedemek istersin ?

bızı takıp edın bagımlılık yaparız

* Suanda Moderatör Olarak Görev Yapmaktasin , Yöneticilik Nasıl bir Duygu ?

soru bıraz basit ama soyle cvp vereyım sıtedekı her uye esıttır bızım için. bizim tek farkımız bize yetkı verılmıs olması bızde gorevımızı yerıne getırmeye calısıyoruz umarım beklentılere cvp verebılıyoruzdur.

* Peki Besiktasforum.NET Bazi Basın Organlari tarafından Takip Edilmekte , Bunlar ile ilgili Nediyeceksin abi ?

evet en cok zorlandığımız ve uyelerle karsı karsıya kaldıgımız konu bu. takımın aldıgı kotu sonucların ardından herkes o an ki duygularını sıteye yazıyor. duyguların sozle ıfade edılmesı ıle buraya yazılması cok farklı yazılanlar uzerınden zaman gecsede gerıye donup okunabılır buraya yazılanları bayan arkadaslar ve yasca kucuk arkadaslarımızda okuyor ve bır besıktaslıya yakısmayan yorumlar oluyor. ayrıca dıger basın organlarınında takıp ettığı bır sıteyız yorumlarımızın kalıtelı olması sıtenın egıtım kalıtesını de ortaya koyuyor ki normalde cok kalıtelı yorumlar oluyor bunun olumsuz sonuclarda da boyla olması gerek dıye dusunuyorum

* Bu Konuda , Üyelerimiz'e de Biraz Sakin Olmaları Konusunda Bi Mesaj Göndermiş oluyorsun abi Peki Bu Bizim İçin Avantaj mı Dezavantaj mı ?

ıste dedıgım gıbı kalıtelı yapılan her yorum sıte ıcın reklam olur takıbın devamlılığını saglar.

* Anladim , En Beğendiğin veya Sürekli Takip Ettiğin bir Bölümümüz varmi abi ?

sıtede her konuyu takıp etmeye calısıyorum uye sayısının fazlalığı ve konuların sureklı guncellesmesınden atladıklarımda oluyo.butun bolumleri begenıyorum ayrım yapmam

* anladim abi , Proje 'n varmidir forum için ?

bazen uyelerden cok degısık fıkırler gelıyor ve bunlar degerlendırılıyor ayrıca yonetımdekı bazı arkadaslarla yapılmasının forum ıcın ıı olacagını dusunduklerımız oluyor ama burda acıklamayacagım suprız olsun

* Forum Üyelerini Güzel süprizler bekliyor diyebilirmiyiz ?

tabı kı

* Bu Süprizi Sabirsizlikla Bekliyoruz Gokhan Abi

bızı takıp edın

* Şöyle Bir Soruyla devam Etmek istiyorum , BeşiktaşForum 'u İzleyen Misafir Üyelerimiz Neden Üye Olmalı ? veya Diğer bir Deyişle , Neden Beşiktaşforum'a Üye Olmalıyız ?

burdakı arkadaslık ortamının ve paylasımların farkına varabılen her kısıye kapımız acık. bızım forumun avantajı egıtım duzeyının yuksek olusu. konulara yapılan yorumlar bu sebepte dolayı ınsanların dıkkatını cekıyor. sadece kurulan arkadaslık ortamı ıcın bıle uye olunabılır yanı

* Yorumlarini Beğendiğin Kullanicilar varmidir peki ?

uye ayrımı yapamam her uye kendı fıkrını cok guzel bır sekılde ıfade edıyor.

* Forum Buluşmaları Hakkında Neler demek istersin abi ?

ya yaptıgımız bulusmalar cok keyıflı gecıyor ve sanal arkadaslıklar daha bir pekisıyor ama bulusmalara katılımın az olması bızı uzen bır durum acıkcası

* Fazla Özel hayata girmeden devam etmek istiyorum Senin İçin Beşiktaş Nedir ? Ne Anlam Taşıyor ?

cok kısa olucak ama bu dunyada dogdugumuzda kulagımıza okunan ezanla besıktaslı olduk en son okunacak sela ıle son bulacak.

* Öncelikle Bu Röportajı Benimle Paylastigin için teşekkür Ederim abi , Son olarak Kullanicilarimiza Bir Mesajin Varmıdır ?

asıl ben tsk ederım bu keyıflı sohbetın ıcın burdan uyelerımıze yaptıkları yorumların her zaman kı gıbı kalıtelı olmasını ıstedıgımı soyleyebılırım ayrıca kurdukları arkadaslıkların kıymetını bılmesını ıstıyorum burası bır ev ve evde mutlaka iyi cocukta olur kötü cocukta kımseyı yorumları ıle degerlendırmeyelım herkesın fıkrıne saygı duyup bıze uymayan yorumlarına sakın bır sekılde cvp verelım

Sizde Başlık Altında Sorularınızı Yöneltebilirsiniz..

NOT :Gereksiz Post'lar Silinecektir.

KayıpKentinYakışıklısı.

Konu Mehmet tarafından (10-05-2009 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir..
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla