Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2009, 14:09   #20
Gokhan
Gogo

Gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
MetiN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi seni yakından tanımış olduk

Abi , Özel hayatında deger verdigin ve ilerde onunla birşeyler paylaşmak istedigin kız var mı ? Yenge adayı yani

Soruyu cevaplamayan Fenerli
ozel hayatımda bırcok deger verdıgım ınsan var sende bunlardan bırısın :P yenge adayın olursa bızzat senınle tanıstırıcam meraklı tursucu

Alıntı:
Akdora´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel bi röportaj olmuş ellerinize sağlık... Gökhana bi sorum olacak...

Bu hayatta eğer Allah göstermesin ama Beşiktaşımız olmasaydı neler yapacağını düşündün mü hiç ve aklından geçenler ne olmuştu...
valla boyle bısey hıc dusunmedım acıkcası şoyle bısey aslında besıktas hıc olmasaydı olmayan bısey ıcın uzulmezdım ama varken kaybetmek var ki bu olanaksız bişey

Alıntı:
alpler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhan,her şey gönlünce olsun ablası...Seni tanıdığım için çok şanslıyım,benim için çok özel kişilerden birisin.
Bu arada seni dinleyip alışveriş yaptım,umarım ekstre gelince ablana yardımcı olursun.
tesekkur ederım ablam sızlerde benım ıcın oylesınız. abla tabı ya kendını mutlu etmeyı ogren hep ona hep ona olmuyo bıraz kendını odullendır arada yap boyle seyler ekstre gelince yardımcı olurum tabı abla su sekılde yuhh abla sende vur dedık oldurmussun

Alıntı:
NdeR 1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
supriz ne acaba ? merak ettim

Tesekkurler gogo

Tesekkurler memo
bıraz merak edın bakalım . bız tesekkur ederız kardesım

Alıntı:
edaks´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
özel hayat nasıl gıdıyo gökhan ondan hıc bahsedılmemıs
adı ustunde arzu ozel hayat ıste. özel hayat iş ev ev iş arasında gidip geliyo nasıl olsun

Gökhan
Gokhan Ofline   Alıntı ile Cevapla