Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2009, 19:40   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; OutKast (Moderatör)

Röportaj Bölümümüzün Sıradaki Konuğu ; OutKast iyi Seyirler..

Click the image to open in full size.

* Öncelikle Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin İçin Teşekkür Ederim Murat

rica ederim mehmet asıl ben teşekkür ederim

* Tanimiyanlar İçin Kısaca seni tanıyabilirmiyiz ? Murat Kimdir ?

28 ağustos 1989 istanBuL doğumluyum . şu an istanbul üniversitesi muhasebe bölümü 2.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda muhasebe ofisinde Çalışmaktayım .

* Okulunda Ve işinde Başarılar Dilerim Murat , Peki Dışardan Bakıldığında Nasıl bir Öğrencisindir ?

oKuLun En Artist öğrencisiyim derslerinde başarılı hocalarıyla iyi muhabbeti olan bir öğrenciyim .

* Neden Artist ?

güzel Soru bu soruya ben dahil tüm çevrem cevap arıyor ama doğuştan böyle olduğum için neden sorusu basit kalıyor Artist olmak Belkide Benim kişiliğimin bir Süsü

* Him güzel Peki Okulun ve İş dışında Neler Yaparsın ?

okulun dışında okuldan görüştüğüm arkadaşlarımla bowling oynamaya gideriz , arkadaşımızın terasında mangal yaparız , maç günleri evden çıkmam stada gitmediğim zamanlar cafeye maç izlemeye giderim vs .

* Arkadas Cevresinde de Artist Olarakmi Cagirilsin , yoksa Başka bir Lakabin vb. birseyler varmidir ?

Genellikle MuRo Diye seslenirler bazende Artist diye sesleniyorlar

* Anladim , peki özeL Hayatla Devam Edelim , Edelim mi ?

edelim

* Özel Hayatindaki Gelişmelerden biraz bahsedermisin peki bizlere

ÖzeL hayatımda hiç bir Gelişme yok Kalbim Boş Burdan Taliplerime Gönderme yapmak istiyorum sizlerin aracılığı ile şaka bir yana iş ve okuldan özel hayata gereken önemi veremiyorum maalesef

* En iyisi oLarak Düşünüyorum , Şöyle ki " Bekârlık Sultanlıktır " Besiktasforum.NET 'le Devam Edelim , Besiktasforum.NET 'Le nasıl tanıştın ?

Biraz kLasik bir cümle olucak ama internette beşiktaş ile ilgili siteler arıyordum ve beşiktaşforum'u buldum iyikide bulmuşum

* Peki Ne Düşünüyorsun Forum ile ilgili , içeriği hakkında ?

Kesinlikle tartışmasız diğer besiktasforum'larından daha görsel ve teknik kapasitesi yüksek bir site foruma kayıt olan üyelerimizin bütün güncel olayları takip edebileceği bir site ve en önemlisi can damarı bir chatbox'a sahibiz .

* Peki , Şöyle bir soru sormak istiyorum, Besiktasforum.NET 'in Değişmesi Gerekmesi Lazim Diyormusun ?
ve Bunun Hakkinda Proje'lerin varmidir ?

Tabikide yeniliklerden yanayım kafamda düşündüğüm projeler var inşallah bunları tam anlamıyla kafamda bitirdikten sonra sizlerle paylaşacağım

* Yönetim'de Bircok Arkadasımızın Proje'leri var , Bazıları Belki Hâli Hazırda , Seninde Projeleri'ini Sabirsizlikla Bekliyoruz

bizi izlemeye devam edin

* Röportaj'larımda Temel Sorulardan birini Sanada Sormak istiyorum , Biliyorsun Beşiktaşforum Bazı Basın-Yayın Organ'lari Tarafından Takip Edilmekte , Bun İçin Ne Düşünüyorsun ?

evet bunun farkındayım-z ve bununla ilgili paylaşımlarımda oldu . o yüzden yorum yaparken dikkatli ve kaliteli yorum yapmalıyız ertesi gün bir bakıyoruz gazetelerde internet sitelerinde taraftarlar forumlarda şöyle düşünüyor gibilerinden haberler paylaşıyorlar .BesiktasForum.Net marka oldu olacakta diyebiliriz

* Sence Bizim için Avantaj mı , Dezavantaj mı ?

Kesinlikle avantaj kim istemezki Besiktasforum.Net'in en iyi yerlere gelmesini .

* Tabiki Tüm Kullanicilarimiz la El Ele verip , Yorumlarımızda Gereken Özeni Gösteriyoruz. Peki Son günlerde Göz Önünde Olan bir konu , Beşiktaş Hakkinda Birçok Yorumlar yapılıyor Şu Futbolcu gitsin , Bu Kalsın , ve bircok Transfer Haberleri , Bunlar ile ilgili Ne Düşünüyorsun ?

Bende bu haberlerin içinde yer alıyorum aslında bu neden kaynaklanıyor biliyormusun bizler futbolcularımızdan yüksek beklenti içine giriyoruz ve bu beklentilerin altında kalınca onlara kızıyoruz ve gitsin kalsın takas yapılsın yerine şu futbolcu gelsin diye yorumlar yapıyoruz ama kesinlikle biz beşiktaş'ımızın formasını terleten bütün futbolcuları severiz . ve sorunun cevabı tabikide sezon bitmeden bu tarz konuları konuşmak yanlış olur .

* Güzel Sorulardan bitanesine geldik , Kullanicilarimiz Üye Olurken , Neden Üye Olmalılar Besiktasforum.NET 'e ?

Bu soruna kendi sloganımla cevap vermek istiyorum
BesiktasForum.Net Futbolun,dayanışmanın,dostluğun,taraftarlığın yer aldığı Beşiktaş'ımız Ve Beşiktaş'lılarımızın sitesi .

* Güzel bir Slogan , sık sık Görüyoruz Forumda
Forumda , Yorumlarını Beğendiğin Kullanicilarimiz veya Beğendiğin Bölümlerimiz varmi ?

Besiktasforum'unda bulunan bütün üyeler bizim için değerlidir . Yorumlarıda onlar kadar değerlidir . bütün bölümleri beğeniyorum aslında ( korku bölümü hariç

* Peki , şöyle bir soru sorsam , Burdaki Aile Ortamini Baska biryerde Görebiliyormusun ?

sanal ortam olarak bakarsak görmek mümkün değil burası Harika bir Forum. Besiktasforum.Net Biz bir Aileyiz

* Sonuna Kadar Bu Aile Ortamı Bozulmadan Devam Eder İnşallah Peki Beşiktaş Senin için Ne Anlam Taşıyor ? Beşiktaş Diyince Ne Geliyor Aklına

Beşiktaş Bana babamdan Kalan Miras çoçuklarıma olan Borcum .Beşiktaş deyince hayatı anlamlı kılan Siyah-beyaz ölüm-yaşam sözleri aklıma geliyor . .

* Ve Son Olarak , Forum Kullanıcılarımıza Söylemek istediğin birsey varmidir Murat ?

BesiktasForum.Net biz bir aileyiz derken lafta kalmasın istiyorum bütün üyelerimizin Forumumuzda mutlu olması ve iyi ilişkiler içinde olmasını istiyorum daha doğrusu temenni ediyorum . . .

* Keyifli ve Birçok Mesaj'ların Oldugu Bu Röportajı Benimle Paylaştığın İçin Teşekkür Ederim tekrar 'dan murat İnsallah Kullanicilarimizda Okurken Zevk alır Hayatinda Başarılar diliyorum

Bu güzel Söyleşi için ben teşekkür ederim Mehmet . . Aynı temenniler senin içinde geçerli

Sizlerde Sorularınızı Sorabilirsiniz..

NOT : Gereksiz Post'lar Silinecektir.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla