Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2006, 17:56   #40
Besiktasim_1903
Banned

Besiktasim_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
AloneWolf´isimli üyeden Alıntı
Bu işi fazla uzatma istersen benim düşüncem bu sen sarı lacivert bayrağı al istersen tur at , o bahsettiğin takımlar benim rakibim, rakibimin başarılı olmasını istemiyorum,dinamo kiev golünden sonra ali sami yen yıkıldı demekki sadece ben böyle düşünmüyorum , başkaları gibi takiyyemi yapayım benim kalbimden geçen bu senin fikrin sana benimki bana konu kapanmıştır...
Demene Göre Koskocaman Adamsın... Benim KAdar Cocugun Var... ve Bir Besiktaslıya Fener Bayragı Al Diyorsun.....! Bumu Senin Büyüklügün.. ??? Senmi Örneksin Kücüklere.. ???

Senin Avrupada BAsarılı Olmasını Istemedigin Takım Gol Yedigi Zaman Fener Gol Yedi Demiyorlar Türkler Gol Yedi Diyorlar... Fener Yada Galatasaray Ne Kadar Basarısız OLurlarsa Avrupada Onların Puanı Düşmesi Bir Yana Türkiyenin Puanı Düşüyor....!

Sen Alone Wolf... Türklerin Yani Bizim Değilde.... Ukraynanın Yada Baska Bir Yabancı Ülkenin Puanının Yükselmesinimi İstiyorsunda Böyle Konusuyorsun. ???

Avrupada Fener Yada Galatasaray Kaybettigi Zaman.... Fener Yada Galatasaray Kaybetmiyor...!
Türkler Kaybetti Diyorlar...! ve TÜrklerin Kaybetmeye Tahammülü Yoktur... SANIRIM SENİN VAR...!!!