Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2006, 10:45   #1
kyros06

kyros06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

santra Programı

pzt. gecesi santra programını bilmiyorum kac kişi izledi ama kazım kanat 96-97 sezonunda şampiyonlumuzu kacırdımız gayse macı ile ilgili acıklamalar yapdı.o macın hakemide programın yorumcusuda ahmet cakar şükür kazmasının son gencler macındaki pozisyonuna benzediği icin Bjk-gayse macında alpay ın şükür ü indirdiği pozisyon gösterildi.ve cakar ben gördüm kesinlikle penaltıydı die üstüne basa basa söledi.o arada kazım araya girdi ve sölicem falan dedi o pozisyonu alpay dan baska gören bir tek kalecimiz mrmıc alpay ın yanına kosmus ve hani yapmıcakdın neden yakdın bizi h.icide milli takımı yakdın die konusmaya baslamıs alpay gec yerine die bagırmıs ve soyunma odasında her bJk li alpaya aynı soruyu sormus.ve o sezon sonu alpay gayse ile sözleşme yapıcakken Seba araya girerek önlemiş.kazım acık acık sölemesede acıkca alpay ın o macda bizi sattıgını söledi.hatta vahap beyaz ahmet cakar bestesinden ahmet i kaldırıp alpay özalan die okuyun dedi bide ! varın siz düşünün !! olan Bjk mizin 1 şampiyonluna daha oldu
kyros06 Ofline