Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2007, 01:48   #41
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Ortaklıklar yeni kazançlar getiriyor


Boğalar, yorucu bir yıl geçirdiniz, ama bu yıl emeklerinizin karşılığını daha kolay alabilirsiniz. Ortaklıklar, anlaşmalar yeni kazançlar getirebilir. Büyük rahatlama eylül sonrasında olacak


2005 yılının ikinci yarısından bu yana hayatınızda pek çok şey değişiyor ve yeni temeller atmakla meşgulsünüz. Kuşkusuz bu süreç kolay gerçekleşmiyor. Gerek ev gerekse işle ilgili konularda radikal kararlar almak, bazı şeyleri bitirmek ve hayatınıza yeni bir dönem açmanız gerekiyor. Bu dönemde, eylül ayına kadar Aslan burcundaki Satürn'ün baskısının devam ettiğini görebilirsiniz.
Özellikle Boğa burcunun son on gününde, 10-21 Mayıs doğumlu olanlar kendilerini daha fazla kısıtlanmış hissedebilirler, işte ilerleme çok yavaş olabilir. Her zamanki sabrınızı ortaya koymanız gerekiyor. Satürn sizden ev hayatının sorumluluklarını daha fazla üstlenmenizi talep ediyor. Örneğin eve ait bu yükler yeni bir çocuk, ya da yaşlı bir kişi nedeniyle de olabilir. Ancak bir yandan da, özellikle iş hayatında yavaş ama emin ilerleyebilirsiniz.
Satürn'le birlikte Neptün, özellikle 10-15 Mayıs doğumlu Boğalara belirsizlik, isteksizlik ve yönsüzlük getiriyor. Tam tersine Neptün onlara hassasiyet ve ruhsal konulara da yönelme ihtiyacı getirmekte. Belki de bu sayede hayatlarını daha iyi sorgulamaktalar. Ancak kuşkusuz bu tarihlerde doğanlar sağlıklarına daha fazla özen göstermeli ve hareketli kalmaya çalışmalılar.
2003 yılından bu yana Uranüs Boğalara yaratıcı alanda daha fazla ilham ve değişiklikler yapabilme cesareti getiriyor. Bu yıl özellikle 2-9 Mayıs doğumlu olan Boğalar Uranüs'ün getirdiği yaratıcı ve yenilikçi titreşimleri daha kolay hissedebilirler.

Pluto ise Boğaları bazı ikilemlere sürüklemekte ve kendi kişisel güçlerini ortaya koyarken huzursuzluk yaratmakta. Bu etki 18-21 Mayıs doğumlu Boğalar tarafından daha fazla hissedebilir.

Şanslı alanlar:
Yay burcundaki Jüpiter bu yıl şanslı alanların ilişkilerden ve paylaşımdan kaynaklanacağını gösteriyor. Ayrıca maddi alanda bu dönemde avantajlar elde edebilirsiniz. Bu fırsatlar ilişkiler, anlaşmalar ve ortaklıklar yoluyla gelebilir. Ortağınız ya da eşiniz size daha fazla olanak sunabilir. Onun durumundaki iyileşme size de yansıyabilir.

Bu yıl miras ya da toplu kazançlar da söz konusu olabilir. 19 Aralık'tan sonra Oğlak burcuna ilerleyecek olan Jüpiter, yılın son günlerinde yabancılarla ya da eğitimle ilişkili, ufuklarınızı açabilecek olanaklar sunacak.
Mücadele alanları: Genel olarak Satürn'ün Aslan burcunda kaldığı 2 Eylül tarihine kadar koşulların daha yorucu olacağını söylemeliyiz. Çok şey başarabilirsiniz ve hayatınızda temeller atabilirsiniz ancak koşullar daha kısıtlayıcı olabilir. Ayrıca Mars'ın sert açıda kaldığı dönemlerde acele ile verilen kararlar, kıskançlığın ya da tartışmaların yaratabileceği sorunlar sizi yorabilir. Mars 26 Şubat - 6 Nisan döneminde özellikle ev hayatına ait konularda yorgunluklar getirebilir. Bu dönemde iş hayatında da sabırlı davranmalı, üstlerinizle ilişkileri yumuşak tutmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca Mars 24 Haziran - 7 Ağustos tarihleri arasında da burcunuzdan geçecek. Bu fiziksel açıdan yoğun bir dönem olabilir ve sıkı çalışma, yeni başlangıçlar getirebilir. Ancak küçük kazalara ya da risk içeren konulara daha özenli yaklaşmak, vücudu korumak gerekebilir.

Aşk ve ilişkiler: Venüs'ün burcu olan Boğa dişil, manyetik çekiciliğe sahip bir burçtur. Huzurlu yapıları ve sakinlikleri ile aktif biçimde değil ancak, pasif şekilde başkalarını kendilerine doğru çekme gücünü sahiptirler. Çok fazla söze girip olayı karmaşıklaştırmadan, açık bir tavırları vardır. Sözler yerine müzik, ya da dokunsal olan şeyler onların cinsel heyecanlarını artırabilir. Boğalar uzun vadeli ilişkileri tercih ederler.

Boğa kadını: İlgili gezegen Venüs onlara yuvarlak hatlar, sessiz ama çekici bir albeni ve tensel hazlar verir. Haritalarında Venüsleri güçlü olan Boğa kadınları güzel olmaya, giyime ve rahatlığa, konfora önem verirler. Bu bakımdan Boğa kadını erkekler için, ideal, uyumlu dişi figürü gibi görünürler.

Bu yıl Mars'ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde karşı cinsle ilişkilerinizde daha başarılı olabilirsiniz. Mars 16 Ocak - 26 Şubat, 24 Haziran - 7 Ağustos ve 29 Eylül sonrasında uyumlu açılar içinde kalmakta. Ancak 24 Haziran- 7 Ağustos döneminde ilişkilerde aşırı ısrar, sert tavırlar ve güvensizlikten kaynaklanabilecek huzursuzluklara dikkat etmelisiniz.

Boğa erkeği: Biriktirmeyi seven, maddi konularda becerikli tiplerdir. Fiziksel görünümlerine önem verirler ve rasgele giyinmek yerine dayanıklı, pratik ama düzgün bir giyinme stilleri vardır. Diğer erkeklere göre renk uyumuna daha fazla özen gösterirler. Bu yıl aşk hayatınızda belirli dönemlerin daha akıcı ve keyif verici olduğunu söyleyebiliriz. Venüs'ün uyumlu açıları altında aşkın olumlu yönlerini çok daha kolay yakalayabilirsiniz. Özellikle 28 Ocak - 21 Şubat, 18 Mart - 12 Nisan, 15 Temmuz - 9 Ağustos, 8 Ekim - 8 Kasım tarihleri arasında ilişkilerinizde uyumlu olabilirsiniz.

İş ve para: İş açısından eylüle kadar daha fazla sabır göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Mesleki alanda gerçek ilerlemenin eylülden sonra hareketlenmeye başlayacağını söyleyebiliriz. Özellikle 26 Şubat - 6 Nisan arasında iş hayatında yorucu koşulların ağır basacağı görülmekte. Mars 24 Haziran-7 Ağustos arasında burcunuzda ilerlerken yeni girişimler ve olayları istediğiniz yönde ilerletebileceğiniz fırsatlar da doğacak.

İş hayatında ortaklıkların getirebileceği fırsatları değerlendirmeye bakmalısınız. Kredi kullanmak açısından daha geniş imkânlar bulabilirsiniz. Ayrıca ortaklaşa işin içeriğinde yabancılar, yurtdışına ya da eğitime ait bir konu da yer alabilir. Yabancıların getirebileceği imkânlar rahatlatıcı olabilir. Parasal alanda elinizdeki kaynakları verimli kullanma sorumluluğu içindesiniz. Satürn daha tutumlu olmanızı gerektiriyor. Özellikle 7 Ağustos - 29 Eylül tarihleri arasında beklenmedik masraflar yüzünden bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Sağlık: Sağlığınıza geçen yıl olduğu gibi daha fazla önem vermelisiniz. Eylülden sonra sağlık açısından daha destekleyici bir dönemin başlayacağını söyleyebiliriz. Bu tarihe kadar Satürn'ün sert açısı endişe gibi duyguların yıpratıcı olabileceğini gösteriyor. 26 Şubat- 6 Nisan arasında aşırı çalışma, soğuklar ve gerginlikler sağlığınız açısından tehdit oluşturabilir.

Merkür'ün etkisi: Merkür'ün geri gittiği dönemlerde düşüncelerde değişiklik, ayrıntıların farkına varmak ve hatalarını görmek çok daha kolay olabilir. Bu dönemlerde önemli kontratlarda son sözü söylememelisiniz. Ancak üzerinde çalıştığınız konuların eksiklerini daha rahat görebilir ve düzeltebilirsiniz. 2007'de Merkür 14 Şubat - 8 Mart, 16 Haziran - 10 Temmuz ve 12 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında geri gidiyor olacak.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:48   #42
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Tutulmalar: Bu yıl 19 Mart'ta ve 11 Eylül'de, sırasıyla Balık ve Başak burçlarında gerçekleşecek olan tutulmalar, özellikle mart ve eylül aylarında yakın çevrenizde hareketlilik, kardeşlerle ilgili konular, eğitim gibi zihinsel uğraşları ve yabancılarla ilişkili uğraşları aniden değiştirebilir. Bu konularda yeni deneyimlere açık olmak çok şey kazandırabilir. Düşüncelerinizde aşırı ısrarcı olmamanın faydalarını göreceksiniz.

2007'de en iyi ilişkiler :
Boğa-Oğlak

2007'de en zor ilişkiler :
Boğa-Aslan
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:49   #43
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Yükselen Yengeç'te iş değişikliği olabilir


# Yükselen Koç: Şans size yabancılarla ilgili konulardan, eğitimden ya da yolculuklardan gelebilir. Eylülden sonra iş hayatında daha fazla mücadele görülebilir. Detaylara önem vermeniz gerekecek.
# Yükselen Boğa: Hayatınıza yeni bir temel attığınız, sizi kısıtlayan koşulların olduğu bir dönemdesiniz. Ancak yavaş da olsa yeni başlangıçlar da yapıyorsunuz. Bu yorucu koşullar eylül ayına kadar sürebilir.
# Yükselen İkizler: Bu Son iki yıldır sizi meşgul eden konuları Eylül ayında tamamlayabileceksiniz. 2007 evlilikle ilgili düşüncelerinizi de olgunlaştırabilir ve ilginç fırsatlar sunabilir. Birikimlere dikkat.
# Yükselen Yengeç: Son iki yıldır süregelen maddi kaynak ve tutumlu olmayı gerektiren koşullar eylül ayından itibaren değişecek. Bu yıl iş ortamında değişiklikler ve genişleme yaşayabilirsiniz.
# Yükselen Aslan: İş hayatında yeni bir dönemece doğru gitmektesiniz. Bu yıl aşk hayatınız açısından daha hareketli ve keyifli olabilir. Çocuklarla ilgili konular hayatınıza renk katabilir.
# Yükselen Başak: Kendiniz ve kariyerinizle ilgili konularda belirsizlikleri eylül ayı ile birlikte geride bırakabilirsiniz. Eve ait konular, yatırımlar, evde daha fazla hareketlilik sizi mutlu edebilir. .
# Yükselen Terazi: Sosyal konularda alacağınız sorumluluklar size başarı getirebilir. Ancak eylül ayından itibaren bazı belirsizlikler ve bitişler gündeme gelebilir. Kararlarınızda daha gerçekçi olmalısınız.
# Yükselen Akrep: İş hayatınızda ileriye yönelik değişiklikler yapma ihtiyacı içindesiniz. Eylül ayından başlamak üzere gruplarla ilgili çalışmalar ve sosyal konularda üstlenebileceğiniz yeni görevler söz konusu.
# Yükselen Yay: Jüpiter size daha fazla özgürlük, iyimserlik ve kendini geliştirme olanakları getirecek. Eylül ayından itibaren iş hayatında daha fazla sorumluluk söz konusu olabilir.
# Yükselen Oğlak: Bu yıl eylül ayına kadar üzerinizde daha fazla yük ve sorumluluk söz konusu. Eylülden sonra pek çok konuda kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Bu dönemde evlilik ve ilişkilere önem vermek gerekiyor.
# Yükselen Kova: Son iki yıldan beri Satürn pek çok konuda bekleme ve gecikmeler getiriyor. Özellikle evlilikler, ortaklıklar ve anlaşmalar bu dönemde test edilmekte. Geleceğe daha iyimser bakacaksınız.
# Yükselen Balık: 2007 pek çok bakımdan hareketli ve iş açısından bereketli bir yıl olabilir. Jüpiter'in etkisi ile daha fazla yolculuk, daha çok kişi ile temas gündeme gelebilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:49   #44
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

OCAK 2007

Kendinize olan inancınız yaptığınız işleri sıkıntılı bile olsa başarıyla sonlandırmanızı sağlayabilir.

Geçtiğimiz dönemde de bu gibi sorunlar meydana geldiği için aslında o kadar güçlük çekmeyebilirsiniz. Ne var ki, içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten önemli adımlar atabilirsiniz.

Bu durumu gözardı etmemelisiniz. Eğer yalnızsanız yaşamınızı tamamen değiştirecek biriyle karşılaşmaya hazır olun. Bu kişinin sizi mutluluğa ulaştıracak kişi olduğunu çok çabuk farkedeceksiniz.

Parasal konularla ilgili çalışmalarınız artacak ve size ek kazançlar sağlayacak girişimlerde bulunacaksınız. Ayrıca önünüze çıkacak bazı fırsatları en iyi biçimde değerlendirebileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Bu fırsatları değerlendirirken, dostlarınızın da desteğini alacaksınız.

Ay sonuna doğru hiç de ummadığınız bir yerden para gelebilir.

Böylece önceki borçlarınızı da ödeyebilirsiniz. Olayları geliştirmek tamamıyla sizin elinizde.

Parasal konularda yapacağınız aktif çıkışlar harcamalar gündeme gelse bile parasızlık çekmemenizi sağlayabilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:49   #45
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ŞUBAT 2007

Mesleki konularda duygularınızı işe karıştırmaktan kaçınmalı ve ay boyunca aldığınız kararlarda son derece mantıklı olmalısınız.

Böylece kaynaklarınızı artırabilir ve kendinizi boşluk duygusuna kaptırmadan pek çok şeyin üstesinden gelebilirisiniz. Aniden gelişebilecek olaylar karşısında tavır almakta güçlük çekseniz bile uzun vadede işinize yarayacak konularda başarılı adımlar atabilirsiniz.

Alış verişlerinizde dikkatli olmalısınız. Siz bir erkekseniz burcunuzun kadınları gibi erkeklerle gerilimlere sahip olmakla beraber, daha ziyade kavga ve kazalara açık durumdasınız. Buna karşılık, kadınlarla olan her ilişkinizde şanslı ve başarılısınız.

BHangi cinsiyetten olursanız olun genel olarak, bazı ufak kazalarla karşılaşabilirsiniz. Alkol ve benzeri şeylerden zarar görebilirsiniz. Zevk için harcama yapmanız, bazı şeyler satın almanız olasıdır. Ancak zaman zaman aşırı telaşlanabilirsiniz. Bu durum paniği beraberinde getirecektir.

Özellikle genç erkek Boğalar telaş konusunda daha dikkatli olmalı. Aksi takdirde can sıkıcı olaylar meydana gelebilir Eşinizi veya sevdiğinizi sıkmamaya ve sürekli gerilim yaratmamaya dikkat etmelisiniz.

Size karşı çok ilgisiz davranabilir, ancak onda yaratacağınız erozyon aranızın açılmasına sebeb olabilir.

Bu yüzden anlayış ve fedakarlık göstermesi gereken kişi siz olabilirsiniz, hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:49   #46
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MART 2007


Bu ay bilinç altındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememek gibi bir problem gündeme gelebilir.

B Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu eşinize yöneltmeyin, siz istekli ve heyecanlı olabilirsiniz ancak o bu durumu kavramakta güçlük çekebilir. Anlayış ve özveri şart gibi gözüküyor.

Yine bu ay üzerinizde bulunan bazı olumsuzluklardan kurtulmakla beraber, başka konularda şansınız kapanmaktadır. Herşeyden önce işyeriniz ve iş hayatınızdaki huzursuzluklardan tam olarak kurtulabilirsiniz. İşinizde önemli bir konuma ulaşmanız, terfi etmeniz ya da maddi gelirinizin artması olasıdır.

İşlerinizle ilgili önemli bir erkek ya da işvereninizle yakın kontaklarınız olabilir. Bu durum size bazı büyük avantajlar sağlayabilir. Çalışma hayatınız son derece disiplinli bir döneme girmektedir.

Bu durum size biraz sıkıntı verebilir; fakat dişinizi sıkıp, tempoya girebilirseniz bundan son derece büyük faydalar görebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı.

Onların size olan inancını bu durumu değiştirmek için avantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz, pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir, kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanının.

Bu arada sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart. Kendinize zaman ayırmalısınız.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:49   #47
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

NİSAN 2007


Bütün bir ay boyunca sosyal ilişkilerinizde problem haline gelen konuları çözmek için uygun bir dönem başlıyor bundan yararlanmalısınız.

Yenilikler ve olumlu bir hava yaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançlarınızın artmasını da sağlayabilir.

Maddi açılardan güçlü ve şanslısınız. Beklediğiniz bir para veya maddi değer varsa ona kavuşma ihtimali çok yüksek. Bu dönemde üstünüz durumunda olan kimselerle iyi anlaşabilirsiniz. Bu kimseler, anne, baba, öğretmen, eş veya patron ya da yönetici olabilirler. Bu gibi kimselerden gelecek olan yeni tekliflere hazır olmanız gerekiyor.

Sürekli artan sorumluluklarınızla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabillir. Hepsini birden istenilen ölçüde gerçekleştirme olanağınız olmadığına göre tüm bu işlerin arasından size en gereksiz ve zaman alıcı olanlarını elimine etmeniz sizin için en doğru yaklaşım olabilir.

Yaratıcı gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve çevrenizdeki insanları kişiliğinizle etkileyebilirsiniz.

Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesi için sakin olmaya gayret edin.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:50   #48
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MAYIS 2007


Bu ayın en önemli olaylarından biri burcunuzdaki sert etkilerin bazı bakımlardan kısıtlamalar getirmesi. Bunun yanısıra ön yargının size getireceği kısıtlamaları göz önünde bulunduracak olursanız çevrenizdeki insanlara çok daha farklı bir davranış biçimi göstermeniz yararlı olabilir. Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır.

Kendinize herhangi bir baskı yapmadan tüm benliğinizle sevginizi açığa vurduğunuz takdirde önümüzdeki dönemlerde hayatınızın en dolu ve mutlu günlerini yaşayabilirsiniz. Ancak karşınızdaki insanlara verebildikleriniz ve alabildikleriniz konusunda iyi bir denge sağlamanız gerekiyor. Eğer sürekli veren taraf siz olursanız günün birinde sömürüldüğünüzü ve güzel duygularınızın istismar edildiğini görebilirsiniz.

Duygusal ilişkilerinizin dışındaysa, ani aksiliklere açık bir dönemdesiniz. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davcranmaya gayret ederek terslikleri öneleyebilirsiniz. Yine bu ay kısa bir süre bile olsa Güneş'den gelen sert etkiler özellikli evli boğaların eşleriyle tartışmasına neden olabilir. Bu etki kısa süreli olacağı için kendinizi fazla üzmemelisiniz.

Hatanızı anladığınızda eşinizle aranızdaki problemin çözümü çok daha kolay olabilir. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin.

Maddi olarak herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz..

Bu etkileri doğrudan hissetmeseniz bile çevrenizdeki olaylar sizi şaşırtabilir ama kontrollü olmanın büyük faydası olabilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:50   #49
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

HAZİRAN 2007


Yazın gelişiyle, enerjinizi yararlı noktalarda harcayarak yenilikler yapmakta kullanabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde sağlam ve mutlu bir döneme girmektesiniz. Bu dönemin kıymetini bilip, değerlendirmelisiniz.

Süregelen bir ilişkiniz varsa onu evlilik aşamasına getirmeniz olasıdır. Eğer siz bir bayansanız bu dönemde güzel bir teklif alacaksınız. Bunu düşünmeden değerlendirmeniz gerekiyor.

Erkekseniz ummadık birisi size aşık olabilir. Ayı devamlı hareket halinde geçirmeniz olasıdır.

Bir kavga ya da anlaşmazlıkta size yardımcı olan veya sizden yana olan bir erkek sayesinde kazanacaksınız. Belki kendi isteğinizle belki de, küçük ihtimalle de olsa dış etkilerle son derece pasif olmayı seçebileceğiniz bir dönemdesiniz. Size önemli bir nasihat verilecek. Buna kulak verin.

Bu arada ailenizle ilgili olacak bir bir maddi konuda harekete geçmeniz gerekebilir. Böyle bir olay maddi durumuzla ilgli olumlu gelişmeleri gündeme getirebilir.

Sanata ve sosyal etkinliklere olan ilginizla fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Diplomatik ilişkiler ve dostluklar sizi memnun edebilir.

Kendinizi dilediğiniz gibi ortaya koyabileceğiniz bir ortamda bulunmak güven duygunuzu artırabilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:50   #50
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

TEMMUZ 2007


Temmuz ayının ilk günlerinde tersliklerden korunacaksınız. Siz yine de kendi kendinizle kaldığınızda sabırlı olabilmek ve rahat bir nefes almak için kafanızı toplamalısınız. Kafanızı rahatlamak çok faydalı olabilir.

Bu ay beklenmedik masraflar gündeme gelebilir. Yeni bağlantılar ve haberleşme konularında biraz daha dikkatli davranmalısınız. Elektronik aygıtlarla ilgili sorunlar sizi bu aralar biraz sıkıntıya sokabilir.

Eğer yalnızsanız ve arzuladığınız birisi varsa onu elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Onu hiç sıkmadan ya da bunaltmadan ısrarcı bir tavır sergileyebilirseniz istediğinize ulaşacaksınız.

Eğer yalnız değil de bir beraberlik içindeyseniz bu sefer evlilik veya aşk ilişkisi olmasına göre durum değişikliği var. Eğer bu bir aşk ilişkisiyse, her şeyi yüzüstü bırakıp, hatta önemli işleri bile boş verip sevdiğiniz kişi ile beraber bir yerlere gitmek arzuları duyabilirsiniz. Eğer o da size uyarsa çok iyi vakit geçirebilirsiniz.

Eğer evliyseniz eşinizi aldatma eğiliminde olabilirsiniz. Çevrede bu iş için gereken fırsatları bulacaksınız. Anlık birlikteliklerde de birtakım zararlar görebilirsiniz.

Mümkün olduğunca konuda standartlarınızı zorlamamalısınız. Çünkü ters bir durum size zor anlar yaşatabilir. Özellikle genç boğalar olgunluk konusunda sıkıntı çekebilirler.

Ancak olgun olmak süreç işidir, bunu unutmamalısınız. Bu tür olaylar insanın kendinisi sınayabileceği bir sınav olarak da düşünülebilir.

Mantığınızı devreye sokun ve çevrenizdekilerin yardımını kabul edin.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 05:48 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580