Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-10-2006, 02:53   #21
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Kariyer Analizi..!!!

Hava grubunun ilk burcu: Aşırı hareketli, çok yönlü, becerikli, zeki,coşkulu, etkileyici, konuşkan, sanata yatkın.

Yönetici yıldızı: Merkür

Etkisi altındaki ülkeler: ABD, Galler

Etkisi altındaki şehirler: Londra, Plymouth, Melbourne, San Francisco

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ: İkizler burcunun yönetici yıldızı Merkür, iletişim ve hız yıldızı olduğu için İkizler'in çoğunda bu iki nitelik vardır. Hepsinde, iletişime yatkınlık, güzel konuşma yeteneği, hızlı ve dinamik bir zihin, hem zihinsel hem de bedensel hareketlilik biçiminde ortaya çıkar.

İkizler insanının bilgiye karşı doymaz bir açlığı vardır ve merakını tatmin etmek amacıyla, birçok işe girer veya çeşitli düşünce alanlarına dalar. Bir bukalemun gibi çevresiyle kolayca kaynaşabilir, her koşula uyum sağlayabilir. İkizler burcu insanları seyahat ederken, yaşam biçimlerine ve yeni lisanlara hiç çaba göstermeden adapte olabilirler. Bu burçtan olanlar da ikinci evliliğe oldukça sık rastlanır.

İKİZLER VE MESLEĞİ: İkizler sahip olduğu nitelikleri; gazeteci, haberci, yorumcu, yazar, dilbilimci, ticari gezgin olarak veya seyahat ile iletişimin söz konusu olduğu her alanda, iyi bir biçimde kullanabilir.

İKİZLER PATRON: İkizler işveren, başlangıçta birlikte çalışılması kolay bir insan izlenimi verir. Herkese dostça davranır, şakacı ve rahattır. Yanında çalışanların tümüne büyük bir ilgi gösterir. İş sorunlarını, yalnızca kendisinin anladığı düzensiz bir yoldan halleder.

İKİZLER ÇALIŞAN: Kendini işine vermiş bir ikizler, bir günde iş arkadaşlarının bir haftada yaptığı kadar iş çıkarabilir. İkizler'in en tuhaf yanı, genellikle istekli, enerji dolu ve motive olduğu halde, baskı yapıldığı anda bu üç niteliğini de kaybetmesidir. İkizler'in sürekli olarak zihinsel uyarıya ihtiyacı vardır.

ORTAK GİRİŞİMLER

İKİZLER - KOÇ ORTAKLIĞI:
Bu ikisi iş ortağı oldukları zaman günlük yaşam, olaylarla dolu olmanın ötesinde bir hareketlilik kazanır. Tipik bir Koç, dinamik, girişimci ve doğuştan organizatördür. Zayıf tarafı kendini beğenmişliğe meyli, her şeyde birinci olma tutkusudur. Genellikle araba yarışlarına, jimnastik ve kadınlara ilgi duyar. Ortaklık faydalıdır.

İKİZLER - BOĞA ORTAKLIĞI:
Tipik bir Boğa, güvenilir, sanatçı eğilimleri olan, sorumluluk duygusu taşıyan ve kararlı bir insandır. Zayıf tarafı, fazla esnek olmaması, değişiklikten hoşlanmasıdır. İlgi alanı; sanat, ailesi, çok fazla hareket gerektirmeyen ve açık havada uygulanan bazı hobilerdir. Ortaklık denemeye değer.

İKİZLER - İKİZLER ORTAKLIĞI:
Aslında her iki taraf da yaratıcı ve zeki olmasına rağmen herhangi bir projeyi tamamlama konusunda zorlanır. İki ikizler iki kaos demektir. İkizler'in daha pratik bir kişilikle ortak olmaları gerekir. Tipik ikizler, çok yönlü, becerikli ve etkileyicidir. Zayıf tarafı, aşırı hareketliliği ve tatminsizliğidir. İlgi alanı bir hafta sanatsa, ertesi hafta başka bir şey hayal gücünü ele geçirir. Ortaklık denemeye değer.

İKİZLER - YENGEÇ ORTAKLIĞI:
Bu iki kişinin birlikteliği hiç bir şekilde uzun sürmez. Tipik bir Yengeç, duygusal, tutarlı ve değişkendir. Zayıf tarafı, aşırı duyarlı ve kuruntulu, hastalık hastası olmasıdır. İlgi alanı antikalar, romantik tarih ve ailesidir. Ortaklık denemeye değer.

İKİZLER - ASLAN ORTAKLIĞI:
Aralarında can sıkıcı ve sinir bozucu sürtüşmeler olsa bile, bunlar dramatik tartışmalara yol açmayacağı için İkizler - Aslan ortaklığı, kişiliklerinin başarılı bir karışımıdır. Aslan gururlu, cömert ve karşısındakine güvenen bir kişidir. Zayıf tarafı, karşısındaki insanın doğasını iyi değerlendirememesi ve azametli hayalleridir. Yaşamdaki bütün iyi şeyler ilgi alanına girer. Cinselliğe fazlasıyla düşkün bir insan olduğu için çok karmaşık bir özel yaşamı vardır. Ortaklık faydalıdır.

İKİZLER - BAŞAK ORTAKLIĞI:
Bu ortaklık ya tam bir başarı ya da tam bir felaket olur. Tipik bir Başak, zeki, çalışkan ve ayrım yapan biridir. Zayıf tarafı, önemsiz şeyler üzerinde durması, kendi kurallarını ya da davranışlarını başkalarına empoze etmesidir. İlgi duyduğu şeyler, sağlık, egzersiz ve açık hava çalışmalarıdır. Ortaklık risklidir.

İKİZLER - TERAZİ ORTAKLIĞI:
Bu iki karakter bir ortaklık kurarlarsa işlerinin sanat ya da edebiyatla ilgili olması kesin gibidir ve başarıya ulaşmaları da zor olmaz. Terazi; açıkgöz, doğru, haktanır ve sempatik biridir. Zayıf tarafı, yanlış insanlara fazla sevgi göstermeye meyilli olması ve karar vermekte zorluk çekmesidir. İlgi alanına giren şeyler, kadınlar, moda ve eğlencedir. Ortaklık faydalıdır.

İKİZLER - AKREP ORTAKLIĞI:
Bu iki burcun herhangi bir şekilde bir araya gelmesini düşünmek bile zordur. Kişisel olarak pek fazla karşılaşmadan iş yapmaları olası ise ortaklıkları sürebilir. Ancak her gün yüz yüze gelmek her iki tarafı da çok zorlar. Tipik Akrep, anlama yeteneği yüksek, çekici ve hırslıdır. Zayıf tarafı, aşırı kıskançlığı ve esnek olmayan zihinsel yapısıdır. Cinselliğe düşkün olduğu için tüm ilgisi kadınlar üzerinde toplanmıştır. Su sporlarından da hoşlanabilir. Ortaklık zararlıdır.

İKİZLER - YAY ORTAKLIĞI:
Her ne kadar ayağı daha fazla yere basan üçüncü bir kişinin varlığı gerekliyse de bu ortaklık oldukça başarılı olabilir. Tipik bir Yay özgürlüğünü seven, düşünmeden tepki veren, enerjik biridir. Zayıf tarafı, kumara yatkınlık ( bu yalnızca yaşamla olabilir ) ve rutine karşı antipati duymasıdır. Spor, kadınlar ve öyle görünüyor ki insanı şok eden sonsuz miktarda proje ilgi alanına girer. Ortaklık denemeye değer.

İKİZLER - OĞLAK ORTAKLIĞI:
Tipik bir Oğlak'ın hırslı, sabırlı ve diplomat bir kişiliği vardır. Zayıf tarafı, materyalist olma eğilimiyle snopça davranışlarıdır. Tarihe, antikalara ve okumaya ilgi duyar, kural olarak hırsları eğlenceye zaman bırakmaz. Ortaklık denemeye değer.

İKİZLER - KOVA ORTAKLIĞI:
Bu kişiliklerin karışımı iyi sonuç verir ve gayet iyi yürüyen bir ortaklık ortaya çıkar. Zayıf tarafı, inatçı ve fazla tarafsız olmasıdır. Kendisini geliştirmek, ilerlemenin her biçimi ve insanlar ilgi alanına girer. Ortaklık faydalıdır.

İKİZLER - BALIK ORTAKLIĞI:
Bu ortaklığın çok karmaşık olma tehlikesi vardır. Tipik bir Balık, değişken, hayal gücü güçlü ve romantik biridir. Zayıf tarafı, kararsızlığı ve yaşamdan kaçıp hayallere sığınmasıdır. Müzik, şiir ve genel olarak bütün sanatlar ilgi alanına girer, kadınlar söz konusu olduğunda tedavi edilemez bir romantiktir. Ortaklık risklidir.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2006, 02:54   #22
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Kariyer Tablosu..!!!

Hangi tür iş sizin için en iyisi? Becerileriniz, doğal yetenekleriniz ve hangi işte çalışmak istediğinizi belirlemek için aşağıdaki çizelgeyi kullanın. unutmayın astrolojide bir meydan okuma pozitifden çok daha iyidir.

3 = iyi, 2 = orta, 1 = kötü

İdareci 1
Yaratıcı 2
Mali 1
İşçi 1
Yönetim 2
Pazarlama 3
Operasyon 1
Serbes Meslek 3
Araştırma 1
Satış 3
Strateji 1
Teknik 2
  Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2006, 02:55   #23
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Eğitim Analizi..!!!

Burcun 12 evi,kişiliğinizin, yaşam zemininizi etkili bir şekilde yaratmanızı sağlayan farklı yanlarını temsil eder.Günlük yaşamınızdaki iş aşk yada para konusundaki anahtar sözcükleri bu evler belirler.

3. ev eğitimin evidir. Bireyin öğrenme kapasitesini, iletişim yeteneklerini ve ve bu alanlardaki entellektüel yetenekleri belirler. Ayrıca çok yönlülüğü ve çok yönlülüğü de belirler. İkizler burcu ve merkür gezegeni tarafından yönetilir.

Okul ve eğitimle ilgili şeyleri, kitap dergi , dşalog ve basit tekilerden neler alabildiğimizi bu ev belirler. En basitinden bir kokteylden bir toplantıdan öğrenebileceğimiz şeylerde bu evin kontrolündedir. Bu ev beynimizle ilgili herşeyi düzenler.

9. ev yüksek öğrenmenin evidir. Metafizik, felsefe ve yaşamın anlamıyla ilgili cevapları bulmamızı sağlar. beynin gelişmesi uzak yerler ve yaşamı öğrenme aşkıyla yanmak da bu evin sağladığı özelliklerdir. bu ev yay burcu ve jupiter gezegeni tarafından yönetilir.

bu ev bize izleyici olmaktansa katılımla çok daha başarılı olunabileceğini gösterir. idealler, hukuk , idealler , bilim, dini konular ve bireyin bilincini de anlatır. bu ev keşfetmenin kaynağıdır.

12 evden hangisine bağlı olduğunuz hakkında belirleyici bir bilgiye sahip olmak için doğum tarihiniz net olarak bilinmelidir. (gün, ay, yıl, saat)
  Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2006, 02:57   #24
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Eğitim Tablosu..!!!

Analitik 3
Dikkatli 1
Meraklı 3
Detaycı 1
Azimli 1
İstekli 3
Esnek 3
Odaklanıcı 1
Sorgulayıcı 1
Hafızası Güçlü 1
Pratik 2
Araştırmacı 2
  Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2006, 02:58   #25
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Yönetici..!!!

İkizler burcunda doğan amiriniz, birgün yürüyen bir saat olacak, gözleri fotoğraf makinesi gibi, kahve molasını geçirdiğiniz her saniyeyi tesbit edecektir. Başka bir gün, öğle yemeğinden üç saat geç dönseniz, farkına bile varmayacaktır. Ondaki değişiklikleri önceden tahmin edebilmek için, yazı mı, tura mı diye havaya para atabilirsiniz. Bu da, başka herhangi birşey kadar güvenilir bir çaredir. Hangi gün hangi tavrı takınacağını bilmenin size büyük yardımı olacağını biliyorum.

Ancak, ikizler burcunda doğan amir, her sabah yatağın hangi tarafından kalkacağını kendisi de bilmez. Kendisi de bilmediğine göre, bunu benim size söyleyemeyeceğimi anlarsınız. En güvenilir yol, bugün O' nün dün olduğu gibi olmasını beklememek ve yarın için şans dilemektir.

Bu adam, huzursuz olmasına karşın, parlak bir amir olabilir. Başkan koltuğunda, Başak, Balık ve Yay gibi kararsız burçlarda doğanlardan daha çok rahat eder, ancak tüm yaşamı boyunca emir vermek ve başkalarını idare etmek için yaratılmamıştır. Sakin bir tutumla büyük bir şirketi yönetmek için yaratıldığını düşünen bir ikizler, kendisiyle şaka ediyor demektir ( her zaman her kuralın istisnaları vardır, örneğin yükselen burcu Aslan ve bir Terazi Ay olan ikizler burcu gibi.). Önce, ikizler amir için bir saat sürekli masa başında oturmak çok zordur. Liderlik yükünü omuzlamak için yaratılmış ender ikizlerden biri olan Başkan Kennedy, bu sorunu çok güzel bir biçimde çözümlemisti. Salıncaklı koltuğunu uçarcasına sallayarak asabi enerjisini boşaltıyordu.

Merküri' nin yönettiği amiriniz sürekli ortalıkta dolaşmak zorundadır, ikizler bir hava burcudur, siz hiç havanın olduğu yerde durduğunu gördünüz mü? Bazen sıcak, rutubetli bir günde hava hiç hareket etmîyormuş gibi görünebilir ( Ender zamanlarından birinde yakalarsanız, ikizler de öyle görünebilir); ancak her ilcisinde de bu bir yanılgıdan başka birşey değildir. Tipik bir ikizler amir çok uzun bir süre büroya kapatılırsa, bir aşağı, bir yukarı dolaşmasından halıda delik açılabilir. O, unvanı ne kadar göz alıcı olursa olsun, dokuzdan- beşe çalışmaya mahkûm olduğu kalıplaşmış bir mevkiden çok, bir genel müdür yardımcısı olarak çalışırsa daha mutlu olur. O, fikirlerle, ilkelerle ve anlaşılması güç teorilerle uğraşmaktan hoşlanır. Sıradan bir amirin tekdüze ve maddi sorumlulukları, sonunda İkizlerin uçan ruhunu sıkar. Bu nedenle, ikizler paraşütle amirlik mevkiine indiği zaman, hemen çevresindeki kişilerden beğendiklerini seçecek ve kendilerine temsilcilik yetkisi verecektir. Bu dikkatle seçilen uzmanlar işi gerçekten iyi yönetecekler, böylece ikizlerin kabına sığmayan zekâsı, şirketin kârını iki katına çıkartmak için gerekli geliştirici projeleri ve orijinal plânlan hazırlamak üzere serbest kalacaktır. O' nün sıkıcı, gereksiz ayrıntılara hiç sabrı yoktur.

Eğer şirketiniz amir olarak başınıza bir ikizleri getirdiyse, kısa sürede bazı değişiklikler olmasını bekleyebilirsiniz. Oradaki en yavaş iletişim sistemi herhalde telgraf olacak ve yeni amiriniz telefona birkaç düğme daha eklenmesini isteyecektir. İkizler amiriniz, bir hafta öncesinden, işin uzandığı alanları birer birer merakla incelemeden, yeni işine başlamayacaktır. Neler yapıldığını ve nasıl yapıldığını öğrenir öğrenmez, niçin yapıldığım öğrenmek isteyecektir. " Biz bunu her zaman böyle yaparız, " diye cevap verirseniz, pırıl pırıl gözleri, sizi de iliklerinize kadar donduran buz parçalarına dönüşecektir, ikizler geleneklerle zerre kadar ilgilenmez ve onlardan etkilenmez. Eğer O' na bir şeyin eski bir âdet olduğunu söylerseniz, bu onu değiştirmesi için yeterli nedendir. Tipik bir Merküri amir, sık sık eşyaların yerini değiştirecek, dosyalama sistemini daha elverişli hale getirecek, yeni bir fikirle haftada bir kez sekreterinin elini ayağını dolaştıracak, ve çalışma programını, kendisine en uygununu buluncaya kadar, ileri geri durmadan değiştirecektir.

Güvenebileceğiniz bir tek şey vardır, ve o da ikizler burcundan birinde sürekli olarak güvenebileceğiniz pek az şeyden biridir. O, hiç bir zaman monoton bir amir olmayacaktır. O, değişmez fikirlere sahip biri değildir. O' nün fikirleri esnektir. O' nu yanıltamazsınız, aklını da karıştıramazsınız; çünkü cıva gibi zekâsı hemen gerçeğe uymayan şeyleri farkedecek, sis perdesini delecek ve gerçeği tüm yanlarıyla kristal berraklığına kavuşturarak, ortaya koyacaktır. Bu demektir ki, büroda dönen entrikaları da hiç güçlük çekmeden anlayacak ve ortaya çıkaracaktır. Bazen O' nün kafasının arkasında gözleri ve kulakları olduğuna yemin edebilirsiniz. Hazır O' nün anatomisinden söz ederken, şunu da belirtmeden geçmeyelim; O' nün aynı zamanda iki yerde birden görülebildiği pek çok durumlar olduğuna göre, yalnız bir çift ayağı olduğuna inanmak zordur.

ikizler amirinizin sizden nefret edeceğinden ya da size düşman olacağından hiçbir zaman korkmayın. Böylesine yoğun bir şekilde uzun süre ilgisini çeken pek az insan vardır. Size düşüncelerinde her seferinde bir saatten fazla yer vermez. Bu da, lehinizde veya aleyhinizde şiddetli duygular beslemesi için yeterli bir süre değildir. Ayrıca, karşısındakinin ne hissettiği konusunda oldukça iyi bir anlayışı vardır.

Bunu keşfetmek sizi şaşırtabilir, ancak ikizler burçlu amiriniz her yönüyle bir bireyci olduğu halde, size bir bireyci gibi davranmayabilir. Bu tutarsızlık gibi görünüyor, ama ne de olsa bu çift karakterli bir burç, bir çok sürprizi var. Böyle söylerken, sizin bireysel fikirlerinize saygı göstermeyecek demek istemiyorum. Gösterecektir. Yalnızca her zaman sizi kişisel olarak bir birey olarak görmez, ikizlerin kafası o kadar soyut çalışır ki, çoğunlukla eşyaları da, insanları da sadece esas çizgileriyle görür. O' nün için her çeşit insan büyüleyicidir; ama onları yeteneklerine, fikirlerine ve potansiyellerine göre kategorilere ayırmak eğilimindedir.

Gene de, O' nün başkalarına bu tuhaf bakış açısı, insan olarak çekiciliğini azaltmaz. Tam tersi. Davranışı duygusal olmaktan çok mantıklı olsa bile, O, insanları çok sever, karşılığında insanlar da O'nu çok severler, insanlarla ilişkilerin çağrısı olmasa, O tüm canlılığını yitirir ve yaşamdan uzaklaşırdı. Merküri o' nun topluluk içinde yaşamasını, ya da mutsuz olmasını emreder. O' nü tek başına pek az görürsünüz. İnsanları tiplerine göre sınıflandırabilir ve duygusal olarak mesafeli davranabilir, ama çevresinde onları görmeye ihtiyacı vardır.

İkizler amirinizin yabana atılmayacak bir inandırma gücü vardır. Karşı konulmaz çekiciliğini ve zekâsını kullanarak, tatlılıkla sizi herhangi bir şeye razı edebilir ya da herhangi bir şeyden vazgeçilebilir. Ancak bu, yıldızların doğarken kendisine verdiği, yapısındaki soğukluğu gizleyen dengeleyici bir yetenektir, ikizler, sıradan bir insanın erişemeyeceği, gökyüzündeki belirsiz hava saraylarında yaşar. O' nün gerçek karakteri, yüzeydeki sıcaklığına karşın, soğuk, ilgisiz ve yalnızdır; sık sık insanların arakadaşlığını arasa da, aslında başkalarından çok kendi içindeki bir şeyi aramaktadır. Gene de, sevimsiz biri değildir. Tavırları nazik ve şefkatli olabilir; ama aynı zamanda, sempatisini ve anlayışını da, aşkını ve dostluğunu gösterdiği gibi gösterir- uzaktan.

Kusursuz bir mizah anlayışı vardır, O' nun kalbini gözyaşlarından çok bir şakayla çabucak kazanabilirsiniz. Çok duygusal bir insan değildir, ama her zaman her şeyin komik yanını görecektir. Mizah duygusu gerçek zekânın ön koşuludur; öyle ise, Merküri insanlarında onu bulmak hiç de sürpriz olmasa gerek... Ancak, bu mizah duygusu bazan keskin bir alaycılıkla süslenmiş olabilir, ikizlerin yönettiği bir büroda her zaman biraz karışıklık ve sürekli faaliyet vardır, ikizler bunun gereğini düşünür ve çamurlu sulan tüm pisliklerden arındırır. Herşeyi ânında gören gözleri ve çabucak kapan beyni kusursuz bir uyum içinde çalışır. O, şirketin en iyi satıcısı olacak, nutuklar çekecek, davetler verecek, pek çok konuklar ağırlayacaktır. Çok yolculuk yapacak ve bavulunu her an uçmaya hazır durumda bekletecektir. Yeni güzel sekreterle flört ederse, en iyisi kızcağıza O' nün zerre kadar ciddi olmadığını, sadece biraz cazibesini bilediğini söyleyin.

Henüz vaktiniz varken bu amirin değerini bilin; çünkü ikizler para ve iş konularında başarıya ulaştıktan sonra birdenbire sıkılır ve emeklilik vaktinden çok önce, ilgisini çeken başka bir işe koşar. O, gitmeden önce, stratejisi hakkında öğrenebildiklerinizi öğrenin. Gerçekten, olacak şey değildir.. iki yanlı konuşmanın uzmanıdır. Bir tartışmayı döndürüp dolaştıracak, kafanızı karıştıracak ve daha siz ne olup bittiğini anlamadan, sizi kendi yanına kazanacaktır. Gene de, rekabet durumlarında zekî olduğu kadar şifa bulmaz bir hayalci ve son derece iyi bir masalcıdır. Hangi milletten olduğunu söylerse söylesin, aldırmayın, isterse israil' de, Avustralya' da, veya Afganistan' da doğmuş olsun, dünyadaki ikizler burcundan olan her insan, kalben irlandalıdır. Başka nasıl böylesine harikulade bir yaltaklanma yeteneğine sahip olabilirdi? Taktığı tüm o yeşil kravatlara baksanıza!.. Size ne dedim- su katılmamış County Cork* lu...
  Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2006, 01:41   #26
Banned
 
Norton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Paylasim icin sagol Sürgün ...
__________________
ADALET OLMADIKCA ISYAN BITMEZZZ
Norton Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2006, 01:43   #27
Banned
 
ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Etkisi altındaki ülkeler: ABD, Galler
Galleri bilmemde abd nin etkisi altında asla kalmam
__________________
Sponsorumuz İçin Tıklayınız

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2006, 01:43   #28
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Alıntı:
Norton´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Paylasim icin sagol Sürgün ...
ne demek rica ederim Norton bey
  Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2006, 17:30   #29
 
busse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ya bu ikizler olayı süper olmuş saol ya
__________________
Konu Açarken Lütfen Kontrol ediniz.
busse Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2006, 20:13   #30
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Alıntı:
busse´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya bu ikizler olayı süper olmuş saol ya
heheheh teşekkürler işine yaradı ise emeğe deyiyo
  Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 17:07 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580