Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-11-2006, 02:46   #21
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Eğitim Tablosu..!!!

Analitik 2
Dikkatli 3
Meraklı 1
Detaycı 3
Azimli 3
İstekli 2
Esnek 2
Odaklanıcı 3
Sorgulayıcı 3
Hafızası Güçlü 3
Pratik 2
Araştırmacı 2
  Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2006, 02:47   #22
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Yönetici..!!!

Yengecin şakacılığını öğrendikten sonra, Yengeç âmirin bürosunun tam bir eğlence yeri olacağı izlenimini almış olabilirsiniz - bir konfetisi ve şampanyası eksik!.. Tüm memurlar dalkavuk ve âmirde tam bir hokkabaz. Hergün sanki işe değil, bir gece kulübüne gideceksiniz. Öyle mi? Yoo, hayır - kesinlikle değil.

Eğer televizyondaki veya sinemadaki bir komiğin yanında çalışıyorsanız, bütün bunlar olabilir. Başka herhangi bir yerde, siz en iyisi omuzunuzdaki konfetileri silkeleyin, kıravatını düzeltin ve şakaları unutun. Ciddi, çalışkan Yengeç âmir iş yerinde neşe, kahkaha istemez. O' nun işyerindeki şakası, kendine fazla güvenen bir rakibin yüz üstü düşmesine gülmekten, ve daha kendinizi kanıtlamadan maaşınıza zam istediğiniz zaman, ağzının içinde zaptetmeye çalıştığı kahkahadan öteye geçmez. Bu her iki durum da O' nü çok eğlendirir ve ağzı kulaklarına varır. O' nü hiçbirşey bu kadar güldüremez. Şakacılığı hâlâ orada; iş başında takındığı sert tavrın ve kar gibi beyaz yakasının altındadır, ancak görev başındayken onu pek az kullanır. O' nun işyerindeki gülüşlerinin çoğu, insanların yanlışlıklar komedisine veya birinin sinirliliğini yatıştırmaya çalışırken güldüğü zaman görülür. Bunun dışında, sekiz iş saatinin yedi saat elli dokuz dakikasında o şaka yapmaz, hattâ suratsızdır.

O' nun bir Simon Legree olduğunu düşündürmek ve sizi korkutmak istemiyorum (aslında dünyanın orasına burasına dağılmış bu tipte Yengeç âmirler de vardır). Söylemek istediğim şu ki, bir Yengeç âmirin yanında çalışırken, pantolonunuzun bıçak gibi ütülü, saçlarınızın düzgün taranmış ve beyninizin yüksek düzeyde çalışıyor olmasına dikkat ederseniz, durumunuzu daha güvenli hâle getirmek için, uygunsuz şakalar yapıp, ikinci âmir rolü oynamaktan daha akıllıca davranmış olursunuz. Etkilemeye çalıştığınız şu, bir yanında annesinin resmi, öbür yanında ailesinin grup resmi olan, maun masada oturan en yüksek düzeydeki âmiriniz, görev başındayken şakadan pek anlamaz. Calvine Goolidge kabinesinden bir üyenin, toplantı ortasında, " dün gece yanında gördüğüm hanım kimdi?" diye şaka yapınca, neler olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Önemli müşterilerden birine böyle uygunsuz bir şaka yaptığı için ciddi karışıklığa neden olan bir memur tanıyorum. Yengeç âmir, nazik davranmaya niyetlenerek, hesap vermesi için onu çağırdığı zaman, neşe içinde şöyle söylemiş: " Patron, yaptığım aptallık için gerçekten üzgünüm, bana bir-iki gün izin verirseniz, eminim şahane özürler bularak tekrar karşınıza gelirim!" Bu memur herhalde eskiden harika bir vodvil oyuncusu olurdu, ancak ne yazık ki, Yengeç âmir onu işten kovdu.

Umarım, bu memurun son gösterisinde yumurtladığı kocaman mücevherden siz de payınızı alırsınız. Yengeç âmir yalnız bir tek amaçla çalışır. Para kazanmak için. Para, yeşil ve siyah baskılı kağıttan yapılmıştır, üst köşelerinde değişik numaralar vardır- ne kadar nüfuz, itibar ve lüks satın alabileceğini gösterir. Çok çalışma karşılığında ona sahip olursunuz. Ne kadar çok çalışırsanız, bu yeşil ve siyah baskılı kağıttan o kadar çok elde edersiniz; köşelerindeki sayılar da o kadar büyür. Bu yengeç kabuğu içindeki Yengeç felsefesidir. Bu felsefeyi benimserseniz, akıllılık etmiş olursunuz.

O' nü biraz sıkıcı buluyorsunuz değil mi? Belki biraz daha rahat davransa, aylaklara karşı bu kadar sen davranmasa ve daha dostça bir atmosfer yaratsa, yalnız daha başarılı değil, aynı zamanda daha mutlu olurdu.. Sizin de böyle düşündüğünüz oldu mu? " Ticaret ve Endüstride Kim Kimdir?" bültenine bir göz atın. Orada yaz aylarına rastlayan doğum günleri, herhalde en çok sayıdadır, ve Temmuz' a rastlayanlar herhalde hepsinden daha çoktur. Sonra Burçlar kitabınızın " Yengeci Nasıl tanırsınız" bölümünün sonundaki isimlere bir kez daha göz gezdirin. Yengeç' in doğru hareket ettiğini anlayacaksınız.

Yengeç âmir, hangi işte olursa olsun, ticaret söz konusu olunca kendine en uygun işi bulmuş demektir. Ticaret deyince, atlardan borsaya kadar, ve ikisinin arasındaki herşey olabilir, insanların ne istediğini hesaplamakta ve bundan en büyük kân elde etmekte çok ustadır.

Paranın cazibesi hattâ O' nü istediği öğrenimi görmekten bile alıkoymuş olabilir. Böylece O, kendi kendini yetiştirmiş bir adamdır. Eğer değilse, bir aylık maaşınız karşılığında bahse girebilirsiniz ki, üniversitede okurken bir yandan da mutlaka çalışmış ve para biriktirmiştir. Ne diyorum ben, üniversite mi? Bu adam herhalde ilk paralı işine altı - yedi yaşındayken başlamıştır. Hergün köşe başındaki bakkala sütle ekmek almaya gitmiş ve yaptığı iş için sevgili annesinden iki sent almıştır, tik maaşlı işine ne zaman başladığını sorun kendisine. Alacağınız cevap herhalde sizde şok etkisi yaratacaktır. Ama bu O' nun gözündeki yerinizi yükseltecektir. Size saygı duyacak ve doğru düşündüğünüz konusunda kafasında notunu alacaktır. Yeri gelmişken, aklından tuttuğu bu notlara dikkat edin. Fil gibi bir belleği vardır. Yengeç âmirler hiçbir şeyi unutmazlar. Bunun içinde, saat kaçta geldiğiniz, kaçta gittiğiniz ve kaç kez tuvaleti ziyaret ettiğiniz de vardır. Ancak O, geç saatlere kadar çalıştığınız geceleri ve önemli bir kontrat için tüm haftasonu çalışarak, O' na yardım ettiğinizi de unutmayacak; ve hakça, hattâ cömertçe ödüllendirileceksiniz.

Belki O' na ailesinden servet ve mevki kalmıştır, ancak Yengeç âmir ailesinden kalan mirasın üstüne yan gelip keyfine bakmaktan pek hoşlanmaz. O, altın paracıkları kendisinin de kazanıp biriktirebileceğini kanıtlamak zorundadır. Gene de O, haris ve aç gözlü biri değildir. Aptalca olmamak koşuluyla, gerçekten sevecen ve hayırsever bir insandır. O' na göre hayır ve iyilik evde başlar. Sonra, işi gelir. Ondan da sonra, sıra size - ve herkese gelecektir, iyilik yaptığı insan bunu gerçekten hakediyorsa ve yardım isteyebileceği gerçekten başka hiçbir yer yoksa, hiç kimse O' ndan daha yüce gönüllü ve paraca cömert olamaz, îşte o zaman Yengeç jestini yapar - ve bu hiç de küçük birşey olmaz. Unutmayın ki, dürüstçe yapılan iyilikle, düşüncesizce yapılan spekülâsyon arasında büyük fark vardır. Yengecin yumuşak bir kalbi vardır, ama kafası yumuşak değildir.

Gerçekte Yengeç âmiriniz son derece hassas, nazik ve aslında güvensizlik içinde olan bir insandır. Basan, O' nun yüreğindeki korkuların birçoğunu yok eder, işte bu yüzden O, böyle delicesine başarının peşindedir. Kırıldığı zaman, ki bu sizin sandığınızdan daha sık olur, hemen sen kabuğunun içine çekilir. Bu aynı zamanda Yengecin istediği birşeyi elde edemediği zaman başvurduğu bir savunma şeklidir, çoğunlukla da O' nun yararına işler, insanlar her zaman kabuğunun içine çekilmiş olan bir Yengece acırlar, ve O' nü tekrar oradan çıkmaya razı etmek için vaatlerde bulunurlar.

Yengeç burcu kızlarından da pek çok âmir vardır. Hemen hemen tanıdığınız her bir Yengeç kızı ya bir süre çalışmıştır, ya halen çalışmaktadır, yahut da şu anda size amirlik yapmaktadır. O aşka açık olabilir, ama işine olan aşkı öbürünü bir adım daha geride bırakan bir rakiptir. O yalnız ruhsal bakımdan kendini güvende hissetmekle mutlu olmaz; hattâ bazen olacağını hissetse bile... Tüm Yengeçler için - mutluluk ikizdir - eşit ölçüde para ve sevgiden oluşur. Ne olursa olsun, Yengeç kızı ev işinden nefret eder. Yengeç kadınlarının çoğu öyledir. Eğer öyle olmadıklarını işittinizse, bu belki de mutfağa olan bağlılıkları yüzündendir. Aslında bu kadınlar, tüm o hassas duygularına karşın, hergün köle gibi ortalık süpürüp toz almaktan, toz alıp ortalık süpürmekten ve arada sırada monotonluktan kurtulmak için yerleri silmektense, erkeklerin dünyasında kendilerini göstermeyi çok daha fazla tercih ederler. Bunu kabul etmekten nefret ederler ve evleri, ister temiz isterse karmakarışık olsun, genellikle yeterince hoştur; ama Onlar gene de, ev kadını olmaktan hoşlanmazlar. Ev kadınlığının sevilme ve korunma yanı çok iyidir de, mobilyaları cilalamak olmasa da olur. Büyük çoğunlukla, kadın âmirler, erkek âmirlerden esasta hiç de farklı değillerdir; bir tek konu dışında. Yengeç kızları pantolon ve gömlek giymez, kravat takmazlar. Yumuşak kalplerini ve sert kabuklu kafalarım gizlemek için yüzlerinden nazik bir gülümsemeyi hiç eksik etmezler, ayrıca genellikle kadınca ve romantik giysiler giyerler.

Bütün Yengeç âmirler şaşılacak şekilde duygularınızı anlarlar. Söylediğiniz herşeyi doğru anladıkları gibi, işin korkulacak yanı, söylemediğiniz şeyleri de doğru olarak sezmeleridir; bu yüzden, söylemediğiniz şeylerde çok dikkatli olun. Yengeçler gerçekte yalnız kişiler değillerdir. Huysuz veya üzüntülü oldukları zaman, öyleymiş gibi davranırlarsa da, genellikle insanlarla çevrili olmaktan hoşlanırlar. Yalnızlık Yengeçlerin çoğu için korku verici birşeydir. Ancak çok küçük yaşlarda pek derin yaralar almış olanlar yalnız kalacakları ıssız köşeler ararlar. Aslında onlar da , bilinçli olarak farkında olmasalar bile, yalnız kalınca çok üzülürler.

Bir Yengeç amirle çalışmak iyidir. Başka âmirlerle çalışırken bir yılda öğreneceğiniz şeyden daha fazlasını O' ndan bir ayda öğrenirsiniz. O' ndan öğreneceğiniz en önemli şey, insaftır. Bir Yengeç âmir çok sıkı pazarlıklar yapabilir, ancak akıllı olduğu kadar da adildir. Büyüklerle kaybetme - kazanma oyunu oynamak başka şeydir, masumlardan yararlanma daha başka şey. O, aslında, zalimlik ve şanssızlık karşısında derinden üzüntü duyan iyi kalpli ve dürüst bir adamdır. Nezaket ve şefkat O' na göre modası geçmiş sözler değildir. Bunlar, Yengecin kibarlık anlayışının bir parçasıdır. Eğer niyetleriniz iyi, düşünceleriniz sağlam ve kalbiniz dürüstse, fikirlerinizde yanıldığınız ve kişisel sıkıntılara düştüğünüz zaman sisi destekleyecektir.

Yengeç gözlerini dört açarak, sabırla ve inatla bekler. Kafası hep uyanık ve işlektir, ama kalbi hayallere dalar. Ayışığı kadar sihirli olan bu hayaller O' nü duygulandırır ve dünyanın çevresinde gözalıcı, heyecan verici bir geziye çıkarırlar. Yahut ta, O' na dev gibi bir endüstri kurarak, ondan sağladığı fazla gelirle, insanlığa yardımı olacak bilimsel araştırmaları teşvik etme ilhamını verirler. Her hayal sağlam bir temel üzerine kurulur ve her zaman akla yakın bir anlamı vardır.

Şu şaka konusuna gelince; şakalarınızı şirketteki iş saatinde değil, öğle yemeğinde yapmaya dikkat edin. Eğer sıradan insanlar konusundaysa ve iyi bir amacı varsa, gülecektir. O zaman O' nun aslında nasıl bir insan olduğunu anlayacaksınız. Gözlerine dikkat edin; o Ay gülüşünün, yüreğindeki korkulara ve acılara verilen parlak ve cesur bir cevap olduğunu göreceksiniz, ki bu cevaplan vermeye ancak kalbi yumuşak, kabuğu sert, sabırlı Yengeç cesaret edebilir.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2006, 06:55   #23
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

teşekkürlerr
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2006, 03:23   #24
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Alıntı:
asgaroth´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürlerr
biraz geç olmuş ama rica ederim ne demek
  Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2007, 19:32   #25
 
-FReeDoM- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

PAYLASIMLAR ICIN SAGOL
__________________
Click the image to open in full size.
-FReeDoM- Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:27   #26
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

2007 Yılı Yengeç Burcu Yorumları
OCAK 2007

Ayın başında fizik ve hissi enerjiniz aşırı denebilecek derecede güçlü olabilir. Ancak bunlara doğru çıkış yolları bulmadığınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.

bMesleki konularda özellikle ayın ilk günlerinde düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Bazı durum ani adımlar atma isteği içine girmenize sebep olabilir.

Kısa bir dönem de olsa, bu tür girişimleriniz size zarar getirebilir. Hatta bazı ilişkilerinizin kopmasına bile sebep olabilirsiniz. Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Ayın ilk günlerinde sevdiğiniz kişiyle ilişkileriniz hiç de kolay olmayacak.

Ufak tatsızlıklar ve kırgınlar yaşayacaksınız. Aradığınız zaman ona ulaşamayabilir ve bu da üzerinizde huzursuzluk yaratabilir.

Her ne pahasına olursa olsun, onunla konuşup olayları netleştirmek ve yanlış anlamaları ortadan kaldırmanız gerekiyor.

İşlerinize konsantre olabilmeniz biraz zor olabilir. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar ve yanlış anlamalar ortaya çıkabilir.

Planlarınızı uygularken dikkatli davranmalısınız.

Dostlarınızdan birisinin borç isteğiyle karşılaşabilirsiniz.

Devam eden bir ilişkiniz varsa, herşeyi oluruna bırakmanız; yalnızsanız bir girişimde bulunmamanız yararınıza olacaktır.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:27   #27
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ŞUBAT 2007

Şubat ayı içinde bazı konulardaki çelişkiler, huzursuz olmanıza sebep olabilir. Öncelikle mesleki konularda birtakım çelişkiler yaşayabilirsiniz ama duygular sonucunda hedeflerinizin sabit fikir haline gelmesi mümkün olabilir.

Ancak bunların yaratabileceği endişeden de olumsuz olarak etkilenebileceğinizi belirtmek isterim.

Sakin ve mantıklı olmanız ve de biraz gayret göstermeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Aslında oldukça şanslı bir döneminizdesiniz. Astrolojik gök cisimleri bulundukları konumlardan size ya yumuşak açı yapıyorlar ya da etkisiz kalıyorlar.

Sadece abartıcı tutumlarınızın etkisi ile aşırı masrafa ve aşırı yemeye düşkün olabilirsiniz.

Genel olarak üzüntü ve sinirden uzak bir dönemdesiniz.

Önemli paralar kazanabilir ya da çok değer verdiğiniz vereceğiniz şeyler elde edeebilirsiniz. Ayrıntılara önem vermemeniz ve aşırı bir cesaretle işe atılmanız genelde zarar getirecektir. Bazı kazançlar da elde edebilirsiniz. Ancak bunların tamamen tesadüfe dayanacağını bilmelisiniz.

Gereksiz rizikolara girmemelisiniz. Kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir.

Özellikle siz evli bir Yengeçseniz, eşinizle aranızdaki anlaşmazlıkları olumlu bir şekilde sonuçlandırmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu konuda göstereceğiniz gayret artmalı.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:27   #28
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MART 2007

Mart ayının ilk haftalarında oldukça dinç ve sağlıklı olacaksınız. Enerjinizi iyi birşekilde kullanabilirsiniz.

Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler elde etmeniz için ayın bu döneminden yararlanmalısınız. Sizin için her açıdan olumlu olabilecek bağlantılar kurmanız mümkün olabilir.

Hemen hemen her şeyi gereğinden çok abartma meyillerindesiniz. Sizin için en büyük tehlike çok büyük konuşma meyillerinizdir.

Toplum içinde yüksekten atarak gülünç duruma düşebilirsiniz. Ayrıca yerine getirmeniz imkansız sözler verebilir ve sonra da bu yüzden kendinize dünyayı zindan edebilirsiniz. Aşırı iyimserlikten dolayı başınız belaya girebilir. Dikkat edin, çevrenizde iyimserliğinizden yararlanmak isteyen bazı kötü niyetli kimseler olabilir.

Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler. Kontrolsüzce yapacağınız alışverişlerde aldanabilirsiniz. Aynca aldığınız malların bozuk ya da işe yaramaz çıkması da olasıdır. Ayın son haftasına kadar ne derece güvenirseniz güvenin, kimseye borç vermemelisiniz.

Hedef ve arzularınızı elde etme isteğiniz bu dönem içinde yoğunlaşacaktır.

Bu doğrultuda cesur ve direk yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Olay üzerinde toplayacağınız enerji ve bilginiz, zor anlarda bile olayın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı hızlandırabilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:27   #29
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

NİSAN 2007

Ayın ilk günleri duygusal ve hassas olabilirsiniz. Ancak bu durum sizi pek üzmesin ve üzerinde durmayın. Sadece bilin ki mantık ve aklınızı kullanmanız gereken yerde duygularınıza kulak vererek atacağınız bir adım hiç de doğru olmayacaktır.

Bunları kontrol edebilmeniz, bulunduğunuz ortama uygun bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır. İş kurmak veya iş bulmak gibi düşünceleriniz varsa bunu da bir erkekten gelen yardımlarla halledeceksiniz.

Eğer bu gibi düşünce veya sorunlarınız yoksa bir yolculuk yapmanız olasıdır.

Bu yolculuk oldukça hareketli ve zevkli olabilir.

Bununla beraber daha ziyade yarım kalan işlerinizi tamamlamak, yatırımını çok önceden yaptığınız bazı şeylerin sonucunu almak gibi konularda bazı sıkıntılar da duyabilirsiniz.

Yakın çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalarda, bu kişiler tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz, hatta anlatmak istediklerinizi hiçbir şekilde karşı tarafa aktaramayabilirsiniz.

Bazı konularda hislerinizi zorlamanız, sizi ve davranışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca çevrenizdekileri problemlerine de objektif bir gözle yaklaşıp, sonuca ulaştırabilirsiniz böylece ilişkileriniz daha iyi bir seviyeye gelebilir ki, tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Genelde elinize geçebilecek fırsatlarda harekete geçeceksiniz. Ancak dikkatsizlik ve sabırsızlığın bazı zararlarını görebilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:27   #30
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MAYIS 2007

Mayıs ayının yani baharın gelmesiyle birlikte sizin de tembellik isteğinizde bir artış görülebilir. Duygusal ilişkiler hariç, hemen her konuda isteksizlik içine girebilirsiniz.

Mesleki alanda zihni fonksiyonlarınız oldukça kuvvetli olacaktır. Ancak siz bunu kullanmak zahmetine katlanmayabilirsiniz. Çünkü eğlence ve dinlenmeye olan düşkünlüğünüz ay boyunca kendisini hissettirecektir.

fakat bu sizin aleyhinize olabilir.

Çevrenizde birçok anlayışsız ve sinirli insan olabilir ve durduk yerde size çatabilirler. Eğer siz bir bayansanız birlikte olduğunuz kişiyle aranızda önemli bir gerilim olabilir ve buna zamanında müdahale edemezseniz sıkı bir dargınlık haline girebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, okumak ve benzeri işlerden fazlasıyla sıkıntı duyabilirsiniz.

Yaşınıza göre anne veya babanızla ya da her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz. Sizin için her şey çok çok farklı olabilir. Durup dururken asabi patlamalar yaşayabilirsiniz.

Dikkat edin aşk ilişkilerinizin zorlaşması ihtimali oldukça güçlüdür. Duygusal ilişkileriniz açısından daha olumlu bir ay geçirebilirsiniz. Süregelen ilişkilerinize yeni boyutlar kazandırmanız mümkün olabilir.

Duygusal ve romantik tutumlarınız bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Evliyseniz, ailenize karşı olan tutumlarınızda olumlu değişiklikler görülebilir.

Enerji ve istekleriniz onlar üzerinde yoğunlaştırmanız, kısa zamanda olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. İlişkilerinizde ters giden noktalar varsa, bunları halledebilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın

« Aslan | Başak »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 18:49 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580