Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2007, 01:40   #41
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Yay kadını: Yay kadını düşünen ve görüşlerini hararetli biçimde savunan, bir çeşit amazonvari bir kadın olabilir. İyi huylu ve iyimser görünümüne karşın, kendi görüşlerine karşı gelindiğinde siz de hazırlıklı olmalısınız. Eğer kendini kısıtlanmış hissederse, onu bir daha göremeyebilirsiniz. Cesur ve kendi ayakları üstünde durmak istemesi onun boyun eğmeyeceğini gösterir.

Jüpiter'in burcunuzda olması ilişkilerinize rahatlık ve canlılık getiriyor. Kendize olan güveninizin artması beraberliklerinize de olumlu yansıyacak. Bu yıl Venüs'ün burcunuzla uyumlu olduğu 21 Şubat - 18 Mart, 5 Haziran - 15 Temmuz, 9 Ağustos - 8 Ekim dönemlerinde aşk hayatınızda çok daha kolay mutlu olabilirsiniz. Hayatın keyifli yönlerini göreceksiniz. Ancak 7 Ağustos - 29 Eylül döneminde ikili ilişkilerde daha tartışmacı olabilir ve hatalar da yapabilirsiniz.

Yay erkeği: Yay erkeği duygusal açıdan iyi huylu, uyumlu ve geniş düşünmeyi bilen birisidir. Neşeli ve şakacı olması sayesinde topluluk içinde popüler olabilir. Ancak duygusal açıdan bağlanmaya gelince bazı problemler kaçınılmaz olarak ortaya çıkacaktır. Kurallarla arasının çok iyi olmadığını söylemeliyiz. Jüpiter hayatınıza iyimserlik ve daha fazla macera arayışı getiriyor. Bu yıl heyecan verici beraberlik yaşayabilir, süregelen ilişkilerinizi hareketlendirebilirsiniz. Özellikle 26 Şubat - 6 Nisan, 15 Mayıs - 24 Haziran dönemlerinde daha girişken ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Bu yıl 15-27 Temmuz ve 8 Ekim - 8 Kasım tarihleri arasında yakın beraberliklerde daha toleranslı olmak gerekebilir.
İş ve para: İş hayatında şikâyetiniz olmaması gerekir. Jüpiter size rahatlama ve daha fazla deneyim ve fırsat sunuyor. Kuşkusuz Yay aşırı uçlara gidebilen bir burç olduğu için maddi konularda yeteri kadar önlemci olmayabilir. Jüpiter'in getirdiği iyimserliği kullanmalı ve kendinizi geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz. 2007 Eylül ayından itibaren daha gerçekçi olmanız gereken önemli bir dönem başlıyor. Uzun sürecek bu dönemde iş hayatında daha fazla test edilecek ve yaptıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Eğer yılın ilk yarısında hesapsız davranır, sorumluluklarınızı ihmal ederek aşırı iyimser davranırsanız, bu kez önemli sıkıntılar gelecektir.

Sağlık: Jüpiter'in koruyuculuğu altındasınız ve sağlığınızla ilgili problemlere daha etkin çözümler bulabilirsiniz. İyimserliğinizin artması da sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilir. Ancak 4-11 Aralık doğumlu Yaylar bu yıl daha gergin ve huzursuz olabilirler. Bugünlerde doğanlar ve genel olarak tüm Yay özellikle 6 Nisan - 15 Mayıs, 7 Ağustos - 29 Eylül dönemlerinde bedenlerine daha fazla önem vermeli ve gerginliklerden uzak durmaya çalışmalılar.

Merkür'ün etkisi: Merkür bu yıl üç kez geri hareket yapacak. Geri hareket ettiği dönemlerde daha fazla iletişim problemi, gecikmeler ve yanlış anlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemlerde önemli anlaşmalara imza atmamalısınız. Genellikle beklenmedik değişiklikler ve sözlerin boş çıkmasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Merkür'ün geri gideceği 14 Şubat - 8 Mart, 16 Haziran- 10 Temmuz ve 12 Ekim - 2 Kasım tarihlerinde iş hayatında önlemci davranmalı, aceleci kararlar vermemelisiniz.

Tutulmalar: Bu yıl gerçekleşecek Güneş tutulmalarının ilki 19 Mart'ta Balık burcunda, ikincisi ise 11 Eylül'de Başak burcunda olacak. Mart ayında eve ve yakınlara ait konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza daha fazla eğileceksiniz. Eylül ayındaki tutulma döneminde iş hayatında ve sorumluluklar alanında daha önlemci olmak gerekecek. İşe ait konular, geçmişten kaynaklanabilecek problemlerle karşılaşabilirsiniz.

2007'de en iyi ilişkiler :
Yay-Yay

2007'de en zor ilişkiler :
Yay-Başak
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:40   #42
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Yükselen Yayların sorumluluğu artıyor


# Yükselen Koç: Bu yıl her bakımdan şanslısınız ve ufuklarınızı olabildiğince genişleteceksiniz. Eğitim, yabancılarla işbirliği, yolculuklar hayatınıza renk katabilir.
# Yükselen Boğa: Bu yıl ortaklaşa konularda avantajlara sahipsiniz ve başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Şimdiye kadar beklemede olan parasal değerlere ulaşabilirsiniz.
# Yükselen İkizler: Bu yıl oldukça heyecanlı ve oynak geçeceğe benziyor. Evlilik, yakın beraberlikle ve ortaklıklardan yana güzel teklifler alabilirsiniz. Başkalarının desteğinden yararlanabilirsiniz.
# Yükselen Yengeç: Eylül ayından itibaren maddi konularda daha rahat etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca yıl için iş hayatınızda ilerleme ve iş koşullarınızda daha olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.
# Yükselen Aslan: Eylül ayından itibaren daha rahat koşullar gelişecek ve önünüzdeki engellerin kalktığını görebileceksiniz.Ayrıca bu yıl hayatın güzel yönlerine ve aşka daha açıksınız.
# Yükselen Başak: Bu dönemde kişiliğiniz ve ikili ilişkilerinizle ilgili konularda önemli kararlar verebilir ve hayatınızı yeniden yönlendirebilirsiniz. Evden ve yakınlardan destek görmek mümkün.
# Yükselen Terazi: Bu yıl daha eğlenceli ve hareketli geçebilir. Jüpiter'in konumu yakın çevrenizin canlanabileceğini, zihinsel konularda çok daha verimli olabileceğinizi gösteriyor.
# Yükselen Akrep: Son iki yıldır Satürn iş hayatına baskılar getirmekte. Bu yıl eylül ayından itibaren bu yüklerden kurtulabileceksiniz. Bu yeni dönemde iş hayatında daha kararlı olabilirsiniz.
# Yükselen Yay: Kuşkusuz bu yıl sizin için büyük başarıların yılı olabilir. Sonbahar aylarında kariyerinize ilişkin konularda artan sorumluluklar var. Dikkatli olun.
# Yükselen Oğlak: Bu yıl sizin için daha çok bir hazırlık niteliği taşıyor ve pek çok konuda eski düşüncelerinizi değiştireceksiniz. Bu arada hayatı daha kabullenici davranabilirsiniz.
# Yükselen Kova: Bu yıl daha kararlı ve iyimser olabilirsiniz. Hem arkadaş çevrenizi genişletebilir hem de iş hayatında ortaklaşa çalışmalar içinde olabilirsiniz. Geleceğe daha ümitli bakacaksınız.
# Yükselen Balık: 2007 son derece hareketli ve dinamik geçecek. İş hayatında elde edebileceğiniz deneyimler sayesinde zenginleşebilir ve etkinliğinizi artırabilirsiniz.

__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #43
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

YAY 2007 yılı Gezegen Etkileriniz

JÜPİTER GENEL ETKİLERİ:


Jüpiterin burcunuzda başlayan süreciyle siz Yay burçları da birçok alanda gelişmeler kaydedebilmek adına şanslar elde etmeye başlayacaksınız. Satürn gezegenini zorlu Aslan burcu geçişi nedeniyle Jüpiterin nimetlerinden her ne kadar büyük oranda yararlanmamız güç olsa da , yine de bu ilahi kuvvetin siz Yaylar için çok önemli bir dönemi başlattığını bilmenizi isterim. Jüpiter transitleri 12 yılda bir burcunuzla kavuşum yapmaktadır. Ve transiti yaklaşık 1- 1.5 yıl kadar sürer. Bu devinim esnasında jüpiter sizlerin cömert, iyimser, kendinize güvenli, iyi niyetli, canlı ve hayata bağlı insanlar olmanızı sağlayacaktır. Ev haricinde yapılan tüm spor aktivitelerinde başarı vaadeder. Sporcular için yoğun bir enerji dönemidir ve faydalıdır.

Bu süreçte kendinize olan güveniniz sizi arzuladığınız alanlarda başarılı bir lider haline yada bir konuma getirecektir. Ve çevrenizdeki herkesin size inanç ve güven duymasına da vesile olacaktır. Kendinden emin, güvenilir, saygın, ağırbaşlı ve üstün özelliklerinizle herkes tarafından takdir görürsünüz. Asil ruhlu, gururlu, havalı, kendinizden ve başkalarından emin bir kişi olursunuz. Başka insanlara aşıladığınız iyimserli dolu bir yaklaşım tarzınız vardır. Erkeklerde karizmatik özellikler belirginleşir, bayanlarda ise cıvıl cıvıl bir enerji ve hoş, kibar dolu yaklaşımlar hakimdir. Genelde yaşamın tüm olgularına karşı pozitif hislerle yaklaşır ve yaşamın güzel yanlarını keşfetmeğe meraklı olursunuz. Her alanda ilerlemek ister, herşeyden mutlu olmayı benimsersiniz. Bu dönemde abartılı ruh halleri, hatalarınızı görmezden gelme, herşeye hep iyi tarafıyla bakma nedeniyle bilmeden yalnışlar içine düşebilirsiniz. İyimserce düşünceniz nedeniyle başkaları tarafından kandırılabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda muhakkak fayda olacaktır.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #44
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

SATÜRN GENEL ETKİLERİ:

Eylül 2007 dönemine kadar sürecek Satürnün zorlu enerjisi sizin, dini ve felsefi inançlarınız, gelenek ve görenekleriniz konusunda yeni yaklaşım tarzı oluşturacaktır. Derin konulara karşı sempatiniz yükselir ve genellikle olumlu yönde araştırmalar yaparak yaşamın anlamını çözmeye çalışırsınız. Yalnız bu dönemde başka insanlara ve inançlarına karşı anlayışsız tutumlar içine düşebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların inançlarını sorgular kendinizce bir fikir beyan edebilirsiniz. Tanrı ve din hakkında görüşleriniz kesin ve tamdır asla da değiştirmezsiniz. Yabancı kültürlerle ilişkinizde ve uzun yolculuklarda sorunlar başgösterebilir. Yerleşmeyi düşündüğünüz bir uzak ülke ile ilgili işlerde terslik yaşayabilirsiniz, gitseniz bile rahatsız olabilirsiniz. Yolculuklarda sorunlar yaşar ve tam başarılı olmayabilirsiniz. Satürn gezegeni genelde insanlara tedbirli olmayı öğütlemektedir. İyice düşünmeden taşınmadan ve sağlam temeli olmayan herşeyi silip süpürür. Amacı size sağlam bir yapı kurdurmaktır. Bunu asla unutmayınız.

Bu dönemde yine eşinizin akrabaları, ticaret konuları, yüksek eğitim, master gibi konularda engeller ve hüsranlar oluşabilir. O nedenle herkesi ve herşeyi sağlam emin ve güvenilir gözlerle görmeye net bir şekilde algılamaya çalışınız. Sabit bir dünya görüşü sizde hakim olmaya başlayabilir. Rahatsız bir vicdana, suçluluk duygularına ve depresyona yol açan psikolojik durumlar yaşayabilirsiniz. Eksiklikleriniz yüzünden kendinizi ciddi boyutta cezalandırmalar görülebilir. İnancınızı kaybetme ve yaşamın saçmalığı karşısında acımasız bir çaresizlik duygusuna sahip olursunuz. İzah edilmeyen herşeye güvensizlik duyar, alışılmış olmayan herşeyi reddedersiniz. Bütün bu etkilerin bilincinde olarak şimdiden dengeyi kurmaya özenle çalışınız. Satürn gezegeni korkulacak bir gezegen değil, sadece güvenli adımlar atmanızı ve temeller oluşturmanızı sizden bekleyen bir enerjidir. Satürn gezegenin zorladığı alan ne ise, orada düzenlemeye ihtiyaç vardır. Eğer siz bunu yapmazsanız, sizin dışınızda meydana gelen olaylar bunu size yaptırabilirler.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #45
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

URANÜS GENEL ETKİLERİ:

Beklenmeyen etkiler yaratan Uranüs gezegeni, bu süreçte sizin tedirgin, düzensiz ev veya aile hayatınıza sebep olabilir. Bu olaylar genellikle oldukça beklenmedik ve ani gelişmelerle ortaya çıkabilirler. Aile mirası diyebileceğimiz bu olaylar çok enteresan veya alışık olmadık tarzda olabilir. Yaşadığınız yeri değiştirme isteği ve arzusu güçlenebilir ve bunu yapamadığınız takdirde yoğun bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Ailenizden veya ebeveynlerinizden birinden gelen etkiler de sizi değişime zorlayabilir iyiye yada tam tersi durumlar içine de sokabilir. Evden veya başka bir yerden ayrı özgür olma meyliniz yükselebilir. Oldukça farklı, geleneksel olandan uzaklaşabilir veya başka insanların ne düşündüğüne aldırmayan bir yaşama adım atabilirsiniz. Okültizm, astroloji ve metafizik konularına meyilli olmaya başlar ve bunlarla bizzat ilgilenebilirsiniz.


Hiçbir yerle hiçbir bağlantı istemez bir ruh hali de sizi sarabilir ve durup dururken evinizi terkedebilirsiniz. Amacınız tümüyle bağlarınızdan kopmaktır ve özgürlük sizde yoğun bir tutku haline gelebilir. Oldukça bireysel ve sıradışı bir ortamda yaşamak arzusu yoğunlaşır. Daima hareket halinde olacağınız bir yaşam kurabilirsiniz. Beklenmedik ani girişimlerde bulunabilirsiniz. Ve kimsenin de size hesap sormasından hoşlanmazsınız. Bu sürecin genel etkilerinin bilincinde olarak kendinizi dengeli bir şekilde yaşamaya alıştırmalısınız. Marjinal düşüncelerinizi uygulanabilirlik olarak ayırırsanız etrafınızdaki insanları da huzursuz ve mutsuz etmemiş olursunuz. Tam tersi durumda hiçbir yerde durmayan oturmaya bir gezgine dönüşebilirsiniz. Tabii bu sizin ne kadar kesin hatlarla istediğinizle de değişebilir. Doğum haritanızda bu tür bir oluşumu destekleyecek enerjiler varsa, bu yorum genelden çok özele dönüşebilir anlamı taşır.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #46
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

NEPTÜN GENEL ETKİLERİ

Neptünün gezegeni bu yıl içinde siz yaylara, idealist ve sanatkarlık enerjileri sunmakta. Zihininiz kaba kuvvetlerden ziyade bilgiye daha açık olacaktır. Birşeyi canlandırma ve hayal etme gücünüz oldukça yükselecektir. Başka insanların kafasından geçenleri okumanız veya anlamanız kolaylaşacak, konsantrasyon gücünüz yükselecektir. Yakın komşularınıza veya akrabalarınıza karşı sorumluluklar duyacak onlara elinizden gelen yardımları esirgemeyeceksiniz. Yine bu dönemde güvensizlik duygunuz olabilir. Sinirsel bozukluklarınız görülebilir. Özellikle kendinizi güvende hissetmediğinizde daha fazla gerilimli olabilirsiniz. Sanat yönünüz kuvvetlenir, eğer bu meslekte uğraşınız varsa çok başarılı eserler vermeye başlarsınız. Derinlerden gelen bilgiler, durugörüler, gaipten haberler veren insanlar gibi değişik özellikler hissetmeye başlayabilirsiniz. Konuşma tarzınız ilham dolu, yaratıcı, resim gibi ifade eden ve kandırıcı özelliklerle dolu olmaya başlayabilir. Düşüncelerinizi derinlikli ve hayal gücünüz de yüksek olabilir. Yazarken, konuşurken yada birşey anlatırken içinizden gelen esinle davranırsınız. Yakın çevreniz ile mistik bir özdeşleşme geliştirirsiniz. Nerede olursanız olun, yolunuzu kolay bulabilirsiniz. Yine bu süreçte farklı rollere bürünmekte üstünüze yoktur. Özellikle tiyatro yada sinemayla uğraşıyorsanız bu dönemde rol gücünüz yükselir ve başarılı çalışmalarda ödüller alırsınız. Yazarsanız anonim yapıtlar sergiler veya yazılarınızı takma bir isimle gerçekleştirirsiniz.

Bu süreçte etrafınızda ilaç bağımlısı yada içki, uyuşturucu bağımlısı enteresan komşular yada değişik insanlar olabilir. Bu nedenle görüştüğünüz insanlara dikkat ediniz ve özellikle bu dönemde seçici davranmaya özen gösteriniz. Kafanızı karıştıran fikirlere sahip insanlara mesafe koyunuz ve alkollü araba kullanma konusunda özellikle dikkat ediniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #47
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

OCAK 2007

Bu ay daha çok maddi değer taşıyan konuları ön plana alacaksınız. Sosyal açıdan hareketli bir ay geçirmeniz olası, gerginlikler yaşayabilir ve alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir.

Ancak öğleden sonra duygusal olarak bir rahatlama içine gireceksiniz. Herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız. Maddi konularda küçük bir şansı yakalayabilirsiniz.

Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir ay. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, farklı düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

Duygularınızı anlamakta zorlanmayacaksınız. Bu ay yakın çevrenizle, akrabalarla olan ilişkileriniz ön plana çıkacak. Yapmanız gereken günlük sıradan işlere her zamankinden daha fazla ilgi gösterecek ve zaman ayıracaksınız. Bu arada kardeşleriniz belki de komşularınız hayatınızda önemlibir rol üstlenecekler.

Ayrıca ay boyunca birçok kısa yolculuklar yapacaksınız.

Yanlız her ne yaparsanız işlerinizi planlı, programlı bir şekilde yürütmelisiniz.

Yeteneklerinizi sergilemeniz için birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Bu gibi durumda boşvermemeli, iyi bir zamanlama ile harekete geçmelisiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #48
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ŞUBAT 2007

Ayın ilk beş gününde bir çok olumsuz etkiye açıksınız.

Karşılaşacağınız güçlüklerin arasında bazı fırsatlarda olacaktır fakat bunları yakalayabilmek için son derece güçlüklerden yılmamalı ve çok hızlı olmalısınız.

Sizinle uğraşan birisine önemli bir ders vermeniz ya da onun hakkında ne yapacağınıza karar vermeniz olasıdır.

İlk hafta sonunda karşılaşacağınız şeyler size, sizinle uğraşan kişi hakkında önemli bilgiler verebilirler ve bu bilgileri kullanarak söz konusu kişiyi oldukça sarsabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı kuruntularınız olabilir.

Bunlara önem vermezseniz ilişkinizi sıkıntıya sokmazsınız.

Birlikte olduğunuz insanın fazla üzerine gitmemeli ve her konuda onu rahat bırakmalısınız. Zihin gücünüz, diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi onların gözünde büyütecekve sizde gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Duru mantık yapınız sayesinde süregelen olaylara zamanında müdahale etmeniz sizi başarıdan başarıyagötürecektir.

Fakat bu arada ayın 8'inden itibaren üzerinize bir tembellikçökebilir. Bu duruma zihinsel açıdan karşı çıksanızda, bedensel yönden böyle birşeyi bekliyor gibisiniz. Aktif olmaya çalışmalı, işlerinizi zamanında bitirmek için gerekli çabayı sarf etmelisiniz.

Geçtiğimiz ayda olduğu gibi bazı gezegenlerin olumsuz etkisi altında olsanızda yapıcı mantık ve yargı yeteneğiniz sayesinde engellerin, tersliklerin üstesinden gelebilecek bir yapıdasanız. Başkalarına düşüncelerinizi aktarmak isteyeceksiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:41   #49
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MART 2007

Bu ay daha çok kişiliğiniz üzerinde önemli etkiler bırakacak olaylarla karşılaşacaksınız.

Olayları geniş bir açıdan değerlendirmeye çalışmalı, işleri boşvermek ya da başkalarına devretmek gibi bir tavır içinde olursanız kazançlarınız azalabilir. Bu yüzden işi ve eğlenceyi dengelemeyi bilmelisiniz. Yine bu ayın başında sizi sevmeyen ve fırsat buldukça aleyhinizde etkinliklerde bulunan birisinin başına bazı şanssızlıklar gelebilir.

Eğer onun bu durumunda kendisine yardımcı olursanız, bundan sonra açık açık sizin aleyhinizde bulunmaktan utanacaktır.

Ay sonuna doğru ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması olasıdır. Bu teklifler iş ya da özel hayatınızla ilgili olabilir. Hangi konuda olursa olsun alacağınız teklifler ve vaad edilen şeyler gözünüzü kamaştırmasın.

Bunların sonu hayırlı olmayabilir ve zararlı çıkmanız olasılığı oldukça yüksektir. Çevrenize son derece sevimli görünen yapı ve tutumlardasınız. Mart ayı boyunca sağlık konusuna ayrı bir özen göstermelisiniz. Unutmayınki her işin başı sağlık. Sıhhatiniz yerinde olduğu sürece ayakta kalabilir, işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Dikkatli olmalısınız. Ayrıca sağduyulu bir tavır içinde olmanız size avantajlar sağlayacak. Özellikle 23 Kasım-5 Aralıkarası doğan Yay'lar ise cazibeleri nedeniyle karşı cinste ninsanların başlarını döndürecekler.

Davranışlarınızdaki tutku ve hareketlilik size önemli avantajlar sağlayacak.

Yanlız aşk hayatınızda ayın 23'üne kadar dikkatli olmalısınız, yalnızlık ve duygusal karışıklıklar yaşayabilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:42   #50
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

NİSAN 2007

Genelde durgun bir ay.

Bu ay boyunca aktif ve girişken bir yapıda olacaksınız. Yeni düşünceler üretecek olayların gelişimine hemen uyum sağlayarak aktif ve girişken olacaksınız. Yeni düşünceler üretecek olayların gelişimine hemen uyum sağlayacaksınız.

İşinizde son derece gurur duyacağınız ya da sizi onore edebilecek bir gelişme olabilir. Takdir edildiğinizi öğrenecek ve büyük bir motivasyon kazanacaksınız.

Ustalıkla idare etmeniz gereken büyük bir fırsatla karşılaşacaksınız.

Bu dönemde bütün iş ilişkileriniıde politik davranmalı ve kimseyi kırmamalısınız. Yaşınıza göre anne veya babanızla ya da her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz. Sizin için her şey çok çok farklı olabilir.

Durup dururken asabi patlamalar yaşayabilirsiniz. Ay sonunda geçici bir yalnızlık ve duygusal karışıklık yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde duygusal ilişkide olduğunuz kimseden fazla bir beklentiniz olmasın.

Sosyal çevrenizi genişletmek ve yetkili konumdaki kişilerle verimli diyaloglar kurabilmek için faaliyetlerde bulunmalısınız.

Yapmak istediklerinin bilincinde kararlı bir şekilde hareket edeceksiniz. Eğer sanatsal uğraşlarınız varsa yaratıcılığınız yüksek boyutlarda olacak.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 03:38 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580