Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2007, 01:42   #51
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MAYIS 2007

Bu ayın 18'inden itibaren başkalarını eleştirmekten kaçınmalısınız. Böyle bir tutum yanlış anlaşılmanıza ve gergin ortamların meydana gelmesine neden olacaktır.

Fazla tanımadığınız, yabancı kişilerden uzak durmalı ve çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Ayrıntılara göstereceğiniz ilgi ve özen diğer insanlardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Bu arada eğer varsa çocuklarınıza zaman ayırmalı, onlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Iç dünyanızdaki bir rahatlama sayesinde üzerinizdeki huzursuzlukları yenmeyi başarabileceksiniz.

Hayatınızın uzunca bir dönemini etkileyebilecek olan yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sizde takıntı haline gelmiş fikirlerden, eskimiş ve size engel olan duygusal ilişkilerden kurtulabilir, hepsinin üzerine bir sünger çekebilirsiniz. Geçmişin kırgınlık ve engellerinden kurtulma dönemindesiniz.

Bu kurtuluş belki size biraz sıkıntı verebilir fakat inanın ki, sonuç hayırlı olacaktır. Bugü ayrıca zihniniz çok açık olacak.

Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz.

Bu da sizin yararınıza olacak.

Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Entelektüel zevklerinizi geliştirmek için etkinkliklerde bulunmalı, aktif olmalısınız.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:42   #52
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

HAZİRAN 2007

Duygusalsınız. Bu bir bakıma iyi olsa da sizi oldukça alıngan ve kuşkulu bir yapıya sokacaktır. Ama yinede mutluluk size yakın.

Söz konusu durum ayın 24'üne kadar olumlu bir şekilde kendini gösterecek. Azami dikkat ve ve elinizden geldiğince ilişkilerinizde göstereceğiniz sakin ve aklıbaşında bir tutum sizi olumsuzluklardan uzaklaşatıracak.

23 Kasım - 28 Kasım arası doğumlular bu konuda daha bir dikkatli olmalı. Yakın çevreniz ve yakın akrabalarınızla olan ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Yapmanız gereken günlük, sıradan işlere her zamankinden daha fazla ilgi gösterecek ve zaman ayıracaksınız. Ne yaparsanız yapın işlerinizi planlı ve programlı şekilde yürütmelisiniz.

Kabiliyetlerinizi sergilemek için bir çok fırsatla karşılaşacaksınız. Bu gibi durumlarda boş vermemeli ve iyi bir zamanlama ile harakete geçmelisiniz.

Zihinsel üstünlüğünüz ve diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi onların gözlerinde büyütecek ve siz de gerçek kimliğinize bürüneceksiniz.

Ayın 3'ü ile 9'u arasında ard niyetli insanların sizi olumsuz koşullara sürüklemesine izin vermemelisiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:42   #53
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

TEMMUZ 2007

Ay boyunca ortak kazançlar ve hukuki olaylarla ilgili konular ön planda yeralacak. Fakat bu konularda 26'sına kadar herhangi bir girişim yapmamalısınız.

Çünkü başlayacağınız işlerde istikrar olmayacak ve alacağınız verim asgariye inecektir. Ayrıca iletişim konusunda titiz olun. Yani önemli sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız.

Aksi takdirde hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizde henüz tamamlanmamış, yarım kalmış işler varsa bunları tamamlamanız gerekmektedir. Yaratıcı ve yeni fikirleriniz var.

Bunun yanında içinizde geleceğe dönük yeni umutlarınız doğuyor. Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz. Şu an için değişimler size birtakım sıkıntılar verse bile gelecekte bunların olumlu sonuçları olduğunu anlayacaksınız.

Diğer yandan tamamen kendi içinize döndüğünüz ve ruhunuzun derinliklerinde dolaştığınız bir dönem. Doğru algılama ve zamanlama konundaki dikkatiniz size en büyük desteği sağlayacak.

İnsanları kolayca sözünüze inandırabiliyorsunuz. Fakat sürekli bu şekilde davranmayın.

Bazı düşünce ve uygulamalarınızda çevrenizdeki insanların yardımını almalısınız.

Aksi takdirde içine düştüğünüz sıkıntıların ciddiyetini geç farkedecek, sizi zamanında uyaracak kimseyi de bulamayacaksınız. Ay boyunca ateşli hastalıklara yakalanabilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:42   #54
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

AĞUSTOS 2007

Karşı cinsten kimselerle duygusal yaklaşımlarınızda bir teklifte bulunmadan önce güleryüzlü, açık düşünceli ve olmaya özen göstermelisiniz.

Kibirli davranışlar istediklerinizi elde etmede zorluklar çıkartacaktır. Mantık ve duygularınızı bir teraziye koyun ve kefelerin eşit gelmesine dikkat edin. Bu ay yapmayı düşündüğünüz zorunlu olduklarınız hariç önemli alışverişlerinizi ileri bir tarihe ertelemekte fayda var.

Ayın 26'sından itibaren daha iyi olacağınız bir döneme gireceksiniz.

Zaman zaman çevrenize antipatik gelebilecek davranış biçimleri sergileyebilir ve birçok kişinin tepkisini çekebilirsiniz.

Çevreden de benzeri şeyler gelebileceği gibi birtakım insanların gereksiz kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Her şey üzerinize üzerinize geliyor sanabilirsiniz ama öyle değil.

Yaş ve sosyal konumunuza göre ebeveynleriniz, işvereniniz, eşiniz veya öğretmeniniz gibi üzerinizde otorite sahibi olan ya da nazı geçen kişiler sizi canınızdan bezdirebilir.

Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Parasal konularınızın çözümü sadece sizin vereceğiniz kararlara bağlı.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:43   #55
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

EYLÜL 2007

Bu ay boyunca çevrenizle olan ilişkileriniz gündemde olacak. Aşırı ısrarcı olmayın. Bu durum ayın 11'ine kadar kendini yanlış düşünceleri takip etme şeklinde gösterecek.

Doğruyu bulup onun peşinden gitmeniz hiç zor değil. Biraz çaba etmeniz gerekiyor, o kadar. Bu ay sizin için bazı sorunlarınızdan kurtulma ayı olabilir.

Bütün yapmanız gereken kendi insiyatifinizi kullanarak ve kimseden bir yardım veya teşvik beklemeden harekete geçmektir.

Bu ay sakin başlayıp son derece hareketli devam edebilir. Kendinizi yorgun ya da morali bozuk hissediyorsanız bilmelisiniz ki, bunlar çabuk geçecek şeylerdir. Başarı kazanmaya, yeni fikirler edinmeye, birşeyler elde etmeye ve çekişmeli durumlarda üstün gelmeye uygun bir dönemdesiniz.

Duygusal ilişkileriniz için de şanslı bir dönemdesiniz. Eğer duygusal ilişkilerinizde bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca her işe 'yapabilirim' diyerek değilde 'yalnızca ben yapabilirim, benden başka kimse yapamaz' şeklinde atılmanız hiç de hoş olmayabilir.

Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız.

Göreceksiniz ki çevrenizdeki kara bulutlar yerini pırıl pırıl bir güneşe bırakacak.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:43   #56
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

EKİM 2007

Ay boyunca günlük işlerinizde yapmanız gereken şey olaylarda sonuca gitmeden önce ayrıntılara bir göz atmak olmalı.

Göreceksiniz küçük olmaları yüzünden farketmediğiniz ufak ayrıntılar başınıza ne dertler açmışlar. Sizi yakından ilgilendiren her işte aynı yöntemi uygulayarak sonuca gitmeye çalışın. Konuşmalarınızda özellikle alaycı tavırlara girmemeye çalışmalısınız.

Böyle bir durum, karşınızdakileri daha da kızdırarak konuları çıkmaza sokabilir.

Tartıştığınız kişilerin fikirleri ne olursa olsun onlara saygı göstermek zorundasınız.

Bu sıralar, büyüklerinizin ya da dostlarınızın akıllıca tavsiyelere kulak vermeniz gereken dönemdir. Aşk hayatınız karışık ve heyecanlı. Bu konuda dikkafalılık etmeye meyillisiniz.

Duygusal aktiviteniz alışılmışın ötesinde olabilir. Maddi durumunuzda gözle görülür bir iyileşme sağlayabilirsiniz. Evinize yeni ve güzel eşyalar alabilirsiniz. Ay boyunca sağlığınızda önemli bir değişim olmayacak. Mevsim değişikliğinedeniyle hafif gribal durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer bunun önlemini zamanında alırsanız kolay atlatacaksınız.

Kısaca özetlersem, eğer ayrıntılara önem verirseniz başarılar sizin olacak. Bu ayı biraz sabır ve biraz da azimle çok iyi geçirebilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:43   #57
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

KASIM 2007

Bu ay öncellikli olarak size yönelik dedikodular ön planda olacak. Ayrıca dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden etkilenmeniz yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir, kendinize hakim olun.

Ay boyunca hareket ve düşüncelerinizde biliçli olmaya özen göstermelisiniz. Sizin de pek farkında olmadığın kalıplaşmış alışkanlıklar ve geçmiş koşullara fazlaca bağımlı kalmanız nedeniyle olumsuzluklar baş gösterebilir.

Ayın 16'sında kadar günlük işlerinizde ve geçen ay bahsedilen konularda dikkatli olmalısınız. Bu durum söz konusu tarihten sonra düzelecek ve size yeni imkanlar yaratacaktır. Bu arada karşı cinsle ilişkilerinizde sorunlar yaşarken maddi konularda da bazı sıkışıklığınız olabilir.

Sinirlerinize hakim olamayarak beklenmedik durumlarda, beklenmedik şeylere aşırı öfkelenebilirsiniz. Yanlışlıklar ve hatalardan kurtulabilmeniz oldukça zor gibi görülüyor. Kararsız ve dağınık yapıdasınız. Fikirleriniz genellikle uygulanabilir şeyler olmakla birlikte bazıları da sizi bloke edebilir.

Eski yöntemleriniz ve davranış tarzınızın büyük bir kısmı şimdi size normal görünmeyebilir. Azı karar çoğu zarar deyimiyle hareket ederseniz, gereksiz yıpranmaları bir nevi önlemiş olursunuz.

Tanımadığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:43   #58
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ARALIK 2007

Bu ay boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olun ve ne istediğini bilin, özellikle bu ayın yirmisine kadar olan sürede bunları yapmaya özen ve çaba gösterin. Küçük başarılar sizi tatmin etmiyor, ama insanlar bu şekilde büyük başarılar elde edebilirler.

Basamakları birer birer çıkmaya çalışmalı, en tepeye ulaşmak için aceleci davranmamalısınız. Ayrıca unutmayınki tümevarım ancak parçalarla olur.

Ay ortasında işinizde aşırı yoğun olmanız nedeniyle son günlerde aşk hayatınızı ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu ihmalin affedilmeyeceğini ve büyük bir sorun yaratacağını düşünebilirsiniz. Ancak yapacağınız güzel bir jest sevdiğiniz kişiyi yumuşatmaya yetecektir.

Bir an önce kendinizi affettirmenin yolunu bulun. Eğer herhangi bir sanat dalı ile ilgileniyorsanız bu ay son derece verimli ve yaratıcı bir ay olabilir. İnsanlarla iletişiminiz ve etkileşiminiz güçlü olmasına rağmen gruplaşmak yerine yalnızlığı tercih edebilirsiniz.

Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz.

Sağlığınız ise adele ağrılarıyla tehlikede. Sürekli egzersiz ve düzenli spor yapmanız bunları hafifletecektir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2007, 21:44   #59
hoşçakal yarın
 
rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

varya ilk defa bana bu kadar uyan şeyler yazmışlar
rebel Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2007, 19:45   #60
 
cembaa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

paylaşım için teşekkürler...
cembaa54 Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 04:03 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580