Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Dünyadan Spor Gelişmeleri > Türkiye Ligleri > iddaa Lig B

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2009, 06:08   #1
ÇUKUROVA KARTALI
 
Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
2.Lig'de fikstür çekildi!

Click the image to open in full size.
Olimpiyatevi’ndeki kura çekiminde konuşan Futbol Federasyonu Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman, TFF 2. Lig’deki kulüplerin centilmence ve fair play kuralları çerçevesinde mücadele ederek Türk futbolunun köklü geçmişine ve modern yüzüne yakışır bir performans sergilemelerinin en büyük temennileri olduğunu belirtti. Şenman, şunları kaydetti:

"TFF 2. Lig kulüplerini ilgilendiren önemli bir yenilik, sportif reklam ve ekipman talimatında yapılan değişiklikler oldu. Kulüplerimiz yeni sezonda forma ön yüzlerinin yanı sıra arka yüzü ve şortlarının sağ ön yüzüne de reklam alabilecek. Ayrıca TFF 2. Lig kulüplerinin kendi veya başka bir kulübün futbolcusu ile imzaladığı sözleşmenin tescili için ödeyeceği miktar, futbolcu başına 400 liradan 40 liraya indirilerek önemli bir destek sağlanmış oldu. Haziran ayındaki mali genel kurulda Sayın Başkanımızın da belirttiği gibi TFF 2. Lig kulüplerine destek kapsamında 55’er bin lira kaynak ayrıldı."

1. GRUP

Kura çekimi sonucu TFF 2. Lig 1. Grup’ta 2009-2010 sezonu ilk yarı fikstürü şöyle oluştu:
1. Hafta
--------
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sakaryaspor
Yalovaspor-Türk Telekomspor
Zeytinburnuspor-Güngören Belediyespor
Gebzespor-Körfez Belediyespor
Bozüyükspor-Pendikspor
Beykoz 1908 (Bay)
2. Hafta -------
Körfez Belediyespor-Yalovaspor
Güngören Belediyespor - Gebzespor
Pendikspor-Beykoz 1908
Sakaryaspor-Bozüyükspor
Türk Telekomspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Zeytinburnuspor (Bay)
3. Hafta -------
Yalovaspor-Güngören Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Körfez Belediyespor
Gebzespor-Zeytinburnuspor
Beykoz 1908-Sakaryaspor
Bozüyükspor-Türk Telekomspor
Pendikspor (Bay)
4. Hafta --------
Körfez Belediyespor-Bozüyükspor
Güngören Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Zeytinburnuspor-Yalovaspor
Sakaryaspor-Pendikspor
Türk Telekomspor-Beykoz 1908
Gebzespor (Bay)
5. Hafta --------
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Zeytinburnuspor
Yalovaspor-Gebzespor
Beykoz 1908-Körfez Belediyespor
Pendikspor-Türk Telekomspor
Bozüyükspor-Güngören Belediyespor
Sakaryaspor (Bay)
6. Hafta --------
Körfez Belediyespor-Pendikspor
Güngören Belediyespor-Beykoz 1908 AŞ
Zeytinburnuspor-Bozüyükspor
Gebzespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Türk Telekomspor-Sakaryaspor
Yalovaspor (Bay)
7. Hafta --------
Beykoz 1908-Zeytinburnuspor
Sakaryaspor-Körfez Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Yalovaspor
Pendikspor-Güngören Belediyespor
Bozüyükspor-Gebzespor
Türk Telekomspor (Bay)

8. Hafta --------
Körfez Belediyespor-Türk Telekomspor
Güngören Belediyespor-Sakaryaspor
Yalovaspor-Bozüyükspor
Gebzespor-Beykoz 1908
Zeytinburnuspor-Pendikspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bay)

9. Hafta --------
Türk Telekomspor-Güngören Belediyespor
Beykoz 1908-Yalovaspor
Sakaryaspor-Zeytinburnuspor
Bozüyükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Pendikspor-Gebzespor
Körfez Belediyespor (Bay)

10. Hafta ---------
Güngören Belediyespor-Körfez Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Beykoz 1908
Yalovaspor-Pendikspor
Gebzespor-Sakaryaspor
Zeytinburnuspor-Türk Telekomspor
Bozüyükspor (Bay)

11. Hafta ---------
Türk Telekomspor-Gebzespor
Beykoz 1908-Bozüyükspor
Sakaryaspor-Yalovaspor
Pendikspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Körfez Belediyespor-Zeytinburnuspor
Güngören Belediyespor (Bay)
2. Grup’ta 2009-2010 sezonunun ilk yarı fikstürü şöyle oluştu:
1. Hafta
--------
Alanyaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Fethiyespor-Göztepe
Turgutluspor-Konya Şekerspor
Denizli Belediyespor-Sarıyer
Tepecikspor-İstanbulspor
Eyüpspor (Bay)
2. Hafta
--------
Göztepe-Turgutluspor
Konya Şekerspor-Alanyaspor
İstanbulspor-Fethiyespor
Sarıyer-Eyüpspor
Akhisar Belediye Gençlikspor-Denizli Belediyespor
Tepecikspor (Bay)
3. Hafta
--------
Fethiyespor-Tepecikspor
Alanyaspor-Göztepe
Turgutluspor-İstanbulspor
Eyüpspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Denizli Belediyespor-Konya Şekerspor
Sarıyer (Bay)
4. Hafta
--------
Göztepe-Denizli Belediyespor
Tepecikspor-Turgutluspor
Konya Şekerspor-Eyüpspor
İstanbulspor-Alanyaspor
Akhisar Belediye Gençlikspor-Sarıyer
Fethiyespor (Bay)
5. Hafta
--------
Alanyaspor-Tepecikspor
Turgutluspor-Fethiyespor
Sarıyer-Konya Şekerspor
Eyüpspor-Göztepe
Denizli Belediyespor-İstanbulspor
Akhisar Belediye Gençlikspor (Bay)
6. Hafta
--------
Göztepe-Sarıyer
Tepecikspor-Denizli Belediyespor
İstanbulspor-Eyüpspor
Konya Şekerspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Fethiyespor-Alanyaspor
Turgutluspor (Bay)
7. Hafta
--------
Alanyaspor-Turgutluspor
Akhisar Belediye Gençlikspor-Göztepe
Sarıyer-İstanbulspor
Eyüpspor-Tepecikspor
Denizli Belediyespor-Fethiyespor
Kırşehirspor (Bay)
8. Hafta
--------
Göztepe-Konya Şekerspor
Tepecikspor-Sarıyer
İstanbulspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Turgutluspor-Denizli Belediyespor
Fethiyespor-Eyüpspor
Alanyaspor (Bay)
9. Hafta
--------
Akhisar Belediye Gençlikspor-Tepecikspor
Sarıyer-Fethiyespor
Eyüpspor-Turgutluspor
Konya Şekerspor-İstanbulspor
Denizli Belediyespor-Alanyaspor
Göztepe (Bay)
10. Hafta
---------
Tepecikspor-Konya Şekerspor
İstanbulspor-Göztepe
Turgutluspor-Sarıyer
Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Alanyaspor-Eyüpspor
Denizli Belediyespor (Bay)
11. Hafta
---------
Akhisar Belediye Gençlikspor-Turgutluspor
Sarıyer-Alanyaspor
Eyüpspor-Denizli Belediyespor
Konya Şekerspor-Fethiyespor
Göztepe-Tepecikspor
İstanbulspor (Bay)
3. Grup’ta 2009-2010 sezonun ilk yarı programı şöyle:
1. Hafta
--------
Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor
Erzurumspor-Pursaklarspor
Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor
Tokatspor-Çankırı Belediyespor
Karsspor-BUGSAŞ Spor
Ofspor-Çorumspor
2. Hafta
--------
BUGSAŞ Spor-Erzurumspor
Kırşehirspor-Karsspor
Trabzon Karadenizspor-Ofspor
Pursaklarspor-Akçaabat Sebatspor
Çankırı Belediyespor-Etimesgut Şekerspor
Çorumspor-Tokatspor
3. Hafta
--------
Etimesgut Şekerspor-Çorumspor
Erzurumspor-Karsspor
Tokatspor-Trabzon Karadenizspor
Akçaabat Sebatspor-BUGSAŞ Spor
Çankırı Belediyespor-Kırşehirspor
Ofspor-Pursaklarspor
4. Hafta
--------
Kırşehirspor-Erzurumspor
BUGSAŞ Spor-Ofspor
Karsspor-Akçaabat Sebatspor
PursaklarsporTokatspor
Trabzon Karadenizspor-Etimesgut Şekerspor
Çorumspor-Çankırı Belediyespor
5. Hafta
--------
Etimesgut Şekerspor-Pursaklarspor
Tokatspor-BUGSAŞ Spor
Akçaabat Sebatspor-Erzurumspor
Çorumspor-Kırşehirspor
Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor
Ofspor-Karsspor
6. Hafta
--------
BUGSAŞ Spor-Etimesgut Şekerspor
Kırşehirspor-Akçaabat Sebatspor
Karsspor-Tokatspor
Trabzon Karadenizspor-Çorumspor
Pursaklarspor-Çankırı Belediyespor
Erzurumspor-Ofspor
7. Hafta
--------
Etimesgut Şekerspor-Karsspor
Çorumspor-Pursaklarspor
Tokatspor-Erzurumspor
Çankırı Belediyespor-BUGSAŞ Spor
Trabzon Karadenizspor-Kırşehirspor
Ofspor-Akçaabat Sebatspor

8. Hafta
--------
Kırşehirspor-Ofspor
BUGSAŞ Spor-Çorumspor
Karsspor-Çankırı Belediyespor
Pursaklarspor-Trabzon Karadenizspor
Akçaabat Sebatspor-Tokatspor
Erzurumspor-Etimesgut Şekerspor
9. Hafta
--------
Etimesgut Şekerspor-Akçaabat Sebatspor
Çorumspor-Karsspor
Tokatspor-Ofspor
Çankırı Belediyespor-Erzurumspor
Pursaklarspor-Kırşehirspor
Trabzon Karadenizspor-BUGSAŞ Spor
10. Hafta
---------
Ofspor-Etimesgut Şekerspor
Kırşehirspor-Tokatspor
BUGSAŞ Spor-Pursaklarspor
Karsspor-Trabzon Karadenizspor
Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor
Erzurumspor-Çorumspor
11. Hafta
---------
Etimesgut Şekerspor-Tokatspor
Çorumspor-Akçaabat Sebatspor
Çankırı Belediyespor-Ofspor
Kırşehirspor-BUGSAŞ Spor
Trabzon Karadenizspor-Erzurumspor
Pursaklarspor-Karsspor
4. Grup’ta ilk yarının fikstürü şöyle oluştu:
1. Hafta
--------
Adıyamanspor-Tarsus İdmanyurdu
Elazığspor-Kahramanmaraşspor
Belediye Vanspor-İskenderun Demirçelikspor
Adana Demirspor-Şanlıurfaspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Malatyaspor
Mardinspor (Bay)
2. Hafta
--------
İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor
Malatyaspor-Belediye Vanspor
Tarsus İdmanyurdu-Elazığspor
Kahramanmaraşspor-Mardinspor
Şanlıurfaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Adana Demirspor (Bay)
3. Hafta
--------
Adıyamanspor-Malatyaspor
Mardinspor-Tarsus İdmanyurdu
Elazığspor-İskenderun Demirçelikspor
Belediye Vanspor-Şanlıurfaspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Adana Demirspor
Kahramanmaraşspor (Bay)
4. Hafta
--------
İskenderun Demirçelikspor-Mardinspor
Malatyaspor-Elazığspor
Adana Demirspor-Belediye Vanspor
Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor
Şanlıurfaspor-Adıyamanspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Bay)
5. Hafta
--------
Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor
Adıyamanspor-Adana Demirspor
Elazığspor-Şanlıurfaspor
Mardinspor-Malatyaspor
Belediye Vanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Tarsus İdmanyurdu (Bay)
6. Hafta
--------
İskenderun Demirçelikspor-Tarsus İdmanyurdu
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Adıyamanspor
Malatyaspor-Kahramanmaraşspor
Adana Demirspor-Elazığspor
Şanlıurfaspor-Mardinspor
Belediye Vanspor (Bay)

7. Hafta
--------
Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor
Adıyamanspor-Belediye Vanspor
Mardinspor-Adana Demirspor
Elazığspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Tarsus İdmanyurdu-Malatyaspor
İskenderun Demirçelikspor (Bay)
8. Hafta
--------
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Mardinspor
Belediye Vanspor-Elazığspor
Adana Demirspor-Kahramanmaraşspor
Malatyaspor-İskenderun Demirçelikspor
Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu
Adıyaman (Bay)
9. Hafta
--------
Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Elazığspor-Adıyamanspor
Mardinspor-Belediye Vanspor
Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor
İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor
Malatyaspor (Bay)
10. Hafta
---------
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Diski Spor-Tarsus İdmanyurdu
Belediye Vanspor-Kahramanmaraşspor
Adana Demirspor-İskenderun Demirçelikspor
Adıyamanspor-Mardinspor
Şanlıurfaspor-Malatyaspor
Elazığspor (Bay)
11. Hafta
---------
Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor
Mardinspor-Elazığspor
Malatyaspor-Adana Demirspor
Tarsus İdmanyurdu-Belediye Vanspor
İskenderun Demirçelikspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Şanlıurfaspor (Bay)
__________________
Click the image to open in full size.
Asi Ruh Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık




Türkiye`de Saat: 07:59 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık



1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580