Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi

Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Gündem Dışı > Komikler

Komikler Bu Bölümde Komik Yazı , Resim , Video Fıkra Görüntüler bulunur.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-07-2008, 15:01   #1
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş Forum Adaya Düşerse Bölüm 2 !!!

Adaya düşülmesinin 2. günü hava o kadar güzeldir ki sanki önce ki gün olan fırtına burada gerçekleşmemiş gibiydi … Güzel havanın da etkisiyle ekip sabah kalkmakta zorlanmaktadır… Sabah erkenden kalkan Burcubjk önce milleti uyandırmak istese de sonradan bu fikrini şakaya çevirme planları yapar…. Ve denizden su taşıyacağı bir şey bulabilmek için etrafa göz atmaya başlar…. Ama kısa bir süre sonra ekipte kıpırdanmalar başlayınca bu fikrinden vazgeçmek zorunda kalır…. L

Alpler Abla : Günaydın burcu erkencisin…

Burcubjk : Evet abla uyuyamadım yaa LL …Sana da günaydın … J

Alpler Abla : Evet beni de uyku tutmadı aslında … Kum da yatmak zormuş baya bir…

Burcubjk : Evet ortopedik yataklarda yattık dan sonra özellikle

Alpler Abla : Çok oldu mu kalkalı… Diğerlerini de uyandıralım mı acaba…

Burcubjk : Yok bende 15 dk. önce kalktım… Biraz daha uyusunlar bence saat daha erken…

Alpler Abla : Erken mi Saatimiz var mı ki bizim

Burcubjk : Sahi ya saatimiz de hiçbir şeyimizde yok LL

Alpler Abla : Üzme kendini alışacağız buradan kurtuluncaya kadar pes etmek yok…

Burcubjk : Evet haklısın abla kartallara pes etmek yakışmaz JJ günaydın köyün delisi .

Köyün delisi : Günaydın burcu günaydın Alpler abla J

Alpler Abla : Sana da günaydın canım….

Ekip artık diğer konuşmalardan olsa gerek teker teker uyanmaya başlarlar…. İçlerinde uyumaya devam eden havalı explorer ve black kalır…

Sheker : Günaydın herkese ….

Tuba_hayat_bjk : Günaydın….

Herkesin günaydın merasimi bitince ekip Explorer havalı ve black’ i kaldırma çabalarına girer…

Sevil1903 : Üzerlerine su dökelim ne dersiniz J

Semra : Olmaz çocuklar dünden sonra çok yorulmuşlardır o büyük geziden sonra özellikle JJ

Earthquaker : Kardeşlerimi rahat bırakın dokunursanız kapışırız

İkibirabirçerez : Yaa ben bir şey diyeceğim ama korkuyorum …. Canım nasıl bira çekti şu anda bilemezsiniz…

Metin : Benimde canım çekti sen öyle diyince …. J

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2008, 15:01   #2
Savaşçı Kartal

Alpler Abla : Alkoliklerin içinde mi ne kaldık J

İkibirabirçerez : Abartma abla ya ne alkoliği deniz havasından dolayı böyle oldu deniz kıyısında benim canım hep bira çeker… Gerçi yapacak bir şey yok burada bira bulamayız….

Alpler Abla : Zaten kendinize hep bir mazeret bulursunuz JJ

İkibirabirçerez : Sanırım öyle oldu … JJJ

Tuba_hayat_bjk : Ya şu uykucuları kaldıralım artık da ne yapacağımıza karar verelim…

Sheker : Evet ya…. Bu kadar uyku yeter bunlara….

Semra : Tamam bırakın şimdi çocuklara şok yaşatmayın ben hallederim…

Sevil1903 : Koruyucu melek gibisin Semra maşallah… J

Semra : Herkesin sabah sabah muzipliği üzerinde baksana çocukları ilk günden korkutmayalım …. JJ

Burcubjk : Biraz vakit geçsin öyle şakalarız mı diyorsun yani J

Köyün delisi : Bu şakalama olayını size bırakmam diyor JJ

Semra : Amma yaptınız yaa…. Çocuklar akşam kötü bir olay yaşadılar sağ duyulu yaklaşmakta mı suç oldu….

Alpler Abla : Tamam uzatmayalım… Semra uyandırma görevi senin…Sheker ve Tuba sizde yardım edin Semra’ ya….

Semra : Sağol abla …Hadi kızlar görev başlamıştır… Ben Explorer ile sheker sen havalı , tuba sende black’i uyandır…

Veysel1903 : Ya benim karnım aç….Hiç düşünen yok beni LL

Alpler Abla : Biraz sabret Veysel herkesin karnı aç…. Yapacağız bir şeyler…

Burcubjk : Kahvaltıda ne isterdin Veysel’cim…

Veysel1903 : Ne bulursam onu J

Metin : Helal bu çocuğa yetinmeyi biliyor… Afferim sana Veysel….

Veysel1903 : Sağol abi…. J

Burcubjk : Bilmeyip de ne yapacaktı ki …5 yıldızlı otel mutfağımız yok burada….

Görevlerini başarıyla gerçekleştirmiş olan uyandırma ekibi yanlarında uykucularla birlikte gruba yaklaşırlar… Tuğba’nın yüzünde ki muzip ifadeden bir şeyler karıştırmış olduğu belli oluyordu….

Alpler Abla : Nihayet kalkabildiniz çocuklar…

Havalı_Çocuk : Bıraksaydınız akşam kadar uyurduk zaten J

Blackeagle_80 : ( Sinirli bir edayla ) Şu kızı başıma kim musallat etti ya…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Alt 26-07-2008, 15:02   #3
Savaşçı Kartal

Tuba_hayat_bjk : Ya ben ne yaptım ki şimdi sana böyle davranıyorsun…

Blackeagle_80 : Bir de ne yaptım ki diyor yaa… Fesüpanallah daha ne yapacaktın…

Alpler Abla : Ya black ne oldu neden kızgınsın bu kadar…

Blackeagle_80 : Ablam ya tutmuş üstüme nerde bulduysa yengeç ölüsü attı ya L

Tuba_hayat_bjk : Ee o kadar seslendim sende kalkmadın birde bana neler dediğini bilsen yaptığımın az olduğunu bilirsin….

Blackeagle_80 : Ben uyku sersemi ne dediğimi bilmem arkadaşım … Her ne dediysen bunu bilerek demediğimi bil…

Alpler Abla : Tuba sende hakkaten atacak başka bir şey bulamadın mı…

Tuba_hayat_bjk : Ya abla o kadar seslendim kalkmadı birde bana kalkıp öyle laflar söyleyince sinirlendim ne yapayım….

Alpler Abla : Tamam hadi barışın artık sizde uzatmayın… Öpüşüp sarılın bakayım hemen..

Blackeagle_80 : Yok ben almayayım… JJ

Tuba_hayat_bjk : Uyuz şey meraklın yok zaten JJ

Blackeagle_80 : Çok sevindim nedense JJ

Semra : Kahvaltı için bir plan yaptınız mı ?

Sevil1903 : Evet ya bende acıktım ne yapacağız… Dünden kalan balıklarımı pişireceğiz yine…. :LLL:

Blackeagle_80 : Biraz sabredebilirseniz eğer benim bir fikrim var…

Earthquaker : Adanın arkasına doğru yeni bir yolculuk mu yoksa JJ

Blackeagle_80 : Size de muhabbet çıktı di mi LL Neyse şaka bir yana ben diyorum ki gemi o kadar uzakta sayılmaz… Gemiye gidip bi kontrol etsek neler kurtarabiliriz bir baksak nasıl olur ??

Sevil1903 : Balık yemeyeceğim her fikre katılırım ben J

Burcubjk : Bende bende

Explorer : Gemiye kimler gidecek peki…

Alpler Abla : Herkes yüzmeyi bildiğine göre hepimiz gitmeliyiz diye düşünüyorum…

Sheker : Ben o kadar iyi bilmiyorum yaaa L

Havalı_Çocuk : Merak etme ben seni kollarım arkadaşım….

Sheker : Çok teşekkür ederim canım… :JJ

Alt 26-07-2008, 15:03   #4
Savaşçı Kartal

Blackeagle_80 : Herkes kabul ettiğine göre vakit kaybetmeyelim… yalnız yanımıza korunmak için bir şeyler almalıyız….

İkibirabirçerez : Benim dün balık tutarken kullandığım ucu sivri bir sırık var .. Onu kullanabiliriz…

Semra : Bir tane yeter mi ki ? Daha fazlasına ihtiyacımız var bence…

İkibirabirçerez : O zaman şurada ki sazlıklardan uygun sırık ayarlayalım… Sivriltme işini de bende ki çakıyla hallederiz… J

Alpler Abla : Yanında çakı mı var senin… Adada olmasaydık sorardım sana ama şimdi iyi ki varmış diyorum

İkibirabirçerez : Ablam yanlış anlama kötü bir niyetle taşımıyorum… Biraları ben bununla açardım da ondan

Alpler Abla : Tamam o zaman … Kusura bakma ……

İkibirabirçerez : Önemli değil ablacım…

Veysel1903 : Hadi o zaman erken kalkan çabuk yol alır…. J Biran önce sırıkları ayarlayalım….

Semra : Bu çocuk nelerde bilirmiş böyle JJ

Ekip sırıkları ayarlamak için sazlıklara doğru yol alır…. Ama birden Burcunun canhıraş bağırışıyla herkes burcunun yanına ulaşmaya çalışırken ilk ulaşan Explorer olur ….

Explorer : Burcu ne oldu … Ayağına ne oldu….

Burcubjk : canım çok yanıyor… Bir yılan soktu sanırım…. LL Ne olur yardım edin…

Explorer : Ne yılan mı gördün mü yılanı…

Burcubjk : Evet çıngırak gibi bir ses çıkarıyordu sanırım…. Çıngıraklı yılan olabilir... L

Alpler Abla : tamam sakin olalım… Ne yapabiliriz bir fikri olan var mı ?

Semra : Benim bir fikrim var ama canı yok yanar… Ve bunu kim yapmak ister bunu bilemiyorum…

Explorer : Ne yapılacaksa ben yaparım… Burcunun yaşaması buna bağlıysa hiç düşünmem….

Alpler Abla : Aferin Explorer sana da bu yakışır…

Semra : Şimdi burcunun ayağını sıkı sıkıya bağlayacağımız bir şey lazım… İkibiribirçerez senin çakıya da ihtiyacımız var…

Burcubjk : Ya ne yapacaksanız hemen yapın… Ölmek istemiyorum … Daha İlhanla evleneceğiz yaaa LL

Havalı_Çocuk : Bravo burcu sen hayati tehlike geçiriyorsun kalkmışsın İlhanla evlenmekten bahsediyorsun bravo doğrusu…

Konu Akdora tarafından (26-07-2008 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir..
Alt 26-07-2008, 15:04   #5
Savaşçı Kartal

Blackeagle_80 : Tamam havalı üstüne gitmeyelim şimdi…

Sheker : Şu sazlıkları ip niyetine kullanamayız mı… Dayanıklı görünüyorlar…

Semra : Olabilir…

Metin : Denemekte fayda var… Al bakalım şunu iş göreceğe benziyor…

Semra : Tamam ben bağlıyorum… İdare eder bu… Şimdi Explorer sen çakıyla şurada ki damarı açmalısın iyice ki zehir bütün vücuda yayılmasın anladın mı…

Explorer : Beklediğimden zormuş ama neyse… Yapacağım… Burcu dişlerini sık…

Earthquaker : Burcu şunu ağzına koy… Dayanmanı kolaylaştırır…

Burcubjk : Tamam…. Off canım çok yanıyor… Ateşim yükselmeye mi başladı ne …

Semra : Acele et Explorer… Fazla vaktimiz yok….

Explorer : Tamam başlıyorum.. Lütfen dayan burcu….

Bütün ekip pür dikkat Burcu ve Explorer ikilisini odaklanmış durumdadır… Burcubjk’ nin yüzünden çekmiş olduğu acı tüm hatlarıyla belli olmaktadır… Herkes büyük bir korkuyla Explorer ’ i izlemektedir… Ve Explorer zorlu tedaviyi bitirip damarı açar ardından kanı emmeye başlayıp temizlerken şöyle der :

Explorer : Allahım ne olur Burcuya bir şey olmasın alacaksın beni al yanına … ( Explorer’in özel ricasıdır )

Semra : Bravo Explorer çok güzel bir iş başardın…

Explorer : Sen yol göstermeseydin benim yaptıklarımın hiçbir faydası olmazdı…

Blackeagle_80 : Ortak nasıl hissediyorsun kendini…

Burcubjk : Hala ateş gibi yandığımı hissediyorum…

Alpler Abla : Tamam fazla yormayalım burcuyu… Dinlenmesi gerekiyor… Ve birinin başında kalması gerekiyor sürekli biz gemiye doğru giderken ….

Sheker : Ben kalayım burcu ile … Yüzmeyi de o kadar bilmiyorum ayak bağı olmam hem size……..

Sevil1903 : O halde vakit kaybetmeyelim… Erken kalkan çabuk yol alır…

İkibirabirçerez : Şimdi su sopaları dağıtalım… Erkeklerin kullanması daha iyi olur diye düşünüyorum…. Sen ne diyorsun abla uygun mudur ?

Alpler Abla : Evet uygundur … Herkes birer arkadaş seçsin kendine ve arkadaşından sorumlu olduğunuzu unutmayın…

Blackeagle_80 : Tamam kızlı-erkekli gruplar oluşturalım…

Alt 26-07-2008, 15:04   #6
Savaşçı Kartal

Alpler Abla : İyi olur… O zaman Veysel sen benimle birliktesin… Yanımdan ayrılayım deme…. Metin sen yanına sevil1903’ü al istersen…

Metin : Tamamdır…
Sevil1903 : Peki J

Havalı_Çocuk : Bende Tuba_hayat_bjk ile gideyim…

Tuba_hayat_bjk : Bana uyar…

Explorer : Bende Semra ile gideyim o zaman…

Semra : İyi olur…

Earthquaker : Bende köyün delisi ile o zaman gideyim…

Köyün Delisi : Aman ben seni istemiyorum Şaka şaka arkadaşım elbette olur… JJ

Blackeagle_80 : Büyük balıkçı da bana kaldı desenize :P

İkibirabirçerez : Ne o beğenemedin mi J

Blackeagle_80 : Yok be kardeşim o nasıl söz… Senden iyisi şamda kayısı Yalnız arkadaşlar dikkat etmemiz gereken bir konu var… Gideceğimiz mesafeyi de dikkate alacak olursak o bölgenin derinliği oldukça yüksektir… Bu sebeple nefesimizin kuvvetli olması gerekir ki suyun altında yeteri kadar kalabilelim…Yaklaşık herkes 2 dakika kadar suyun altında kalabileceğine göre ve o derinlikten su yüzeyine çıkış süremiz 1 dk. civarında olacaktır.. Bu yüzden herkes en fazla 1 dk. kadar suyun altında kalabilir aksi takdirde suyun dibinde ki azot ciğerlerimizi mahveder…Bunu unutmaz ve gruptaki her kişi arkadaşını kollarsa hiçbir problem yaşamayız… Ve son olarak da grupta ki herkes aynı anda dalmazsa iyi olur… En az 2 grup su yüzeyinde kalmalıdır…

Alpler Abla : Gerekli açıklamaların için teşekkür ederiz black…Bunlara ilaveten arkadaşlar gemiden öncelikle en çok ihtiyaç duyacağımız şeyleri alalım… Daha sonra tekrar geleceğiz nasıl olsa… O halde her şey konuşulduğuna göre kazamız mübarek olsun…

Ekip son hazırlıklarını tamamlar ve gemiye doğru yola çıkarlar… Grupta ki her ikiliden birinde ucu sivriltilmiş yaklaşık 1,5 metre uzunluğunda bir mızrak bulunmaktadır… Gemi yaklaşık olarak 300 – 350 mt. açıklarda yana yatmış ve batak bir haldeydi… Yaklaşık derinlik ise 25 – 30 mt. aralığındaydı…

Veysel1903 : Su yüzeyinde bir şeyler mi var bana mı geliyor… Şu yöne baksanıza doğuyu işaret ederek…

Earthquaker : Benim de gözüme ilişen bir şeyler var…

Veysel1903 : Ben bakmaya gidiyorum o tarafa… Sende gel istersen…

Earthquaker : Tamam olur…

Blackeagle_80 : Durun bende sizinle geliyorum… Arkadaşlar biz gelinceye kadar dalmayın istiyorsanız…

Alpler Abla : Tamam hızlı olun…Siz gelmeden dalışa geçmiyoruz…

Alt 26-07-2008, 15:05   #7
Savaşçı Kartal

Earthquaker : Tamamdır… Hadi arkadaşlar yüzelim o bölgeye bakalım…

Earthquaker, Veysel1903 ve Blackeagle_80 hızla o bölgeye doğru yüzmeye başlarlar… Suyun ılık ve dalgasız olması da grup için çok büyük bir şanstı… Sanki deniz ekibi kucaklıyor gibiydi…
Veysel1903 : Bunlar bana insan gibi gelmeye başladı…

Earthquaker : Bana da öyle geliyor çok kötü bir koku alıyor musunuz sizlerde LL

Blackeagle_80 : Evet ben alıyorum…Sanırım ölmüş bir çoğunluğu…

Veysel1903 : Acaba içlerinde hala hayatta olan var mıdır ?

Earthquaker : Kontrol etmek gerek…Belki baygın halde kalanlar vardır…

Blackeagle_80 : Tamam hızla nabızlarını yoklayalım… Eğer nabızları atıyorsa hemen kıyıya yetiştirmemiz lazım…. Yardıma ihtiyacımız olacak gibi geliyor bana… Earthquaker sen gruptan 1-2 kişiyi alıp buraya gelirsen iyi olacak sanırım…

Earthquaker : Tamamdır black… Ben tuba_hayat_bjk ve havalı_çocuğu alıp geliyorum o zaman….

Blackeagle_80 : Tamam o halde … hızlı olursan iyi olur…Vakit kaybetmeyelim…

Earthquaker diğer ekibe doğru hızla ilerlerken Veysel ve Black su yüzeyinde ki kişilerin yaşayıp yaşamadıklarını kontrol etmeye başladılar…

Veysel1903 : Şu ana kadar 3 kişi baktım ama ölmüşler maalesef…

Blackeagle_80 : Bende 4 kişi kontrol ettim ama onlarda yaşamıyorlar…

Veysel1903 : Sanırım boşa çabalıyoruz… Aradan 24 saat geçti neredeyse bu kadar dayanabilmeleri mucize olurdu…

Blackeagle_80 : Öyleyse mucizeye hazır ol JJ Bu yaşıyor… Sen tanıyabildin mi kim olduğunu….

Veysel1903 : Evet bu seyyah’a benziyor… Yok yok kesinlikle bu seyyah JJ

Blackeagle_80 : Tamam o zaman sen vakit kaybetme onu hemen sahile doğru götürmeye başla ben diğerlerini kontrol etmeye devam ederim…Earthquaker gelir birazdan nasıl olsa…

Veysel1903 : Tamam abi… Sana kolay gelsin şimdiden…

Blackeagle_80 : Sağol kardeşim…

O sırada Earthquaker yanında Tuba ve Havalı ile kurtarma timine yaklaşır…

Tuba_hayat_bjk : Earthquaker bahsetti durumdan…Yaşayan birileri var mı ?

Blackeagle_80 : Evet seyyah yaşıyor… Veysel onu sahile doğru götürüyor…

Havalı_Çocuk : Bu çok iyi o zaman… Hadi diğerlerini de kontrol edelim…

Grup hızla diğerlerini de kontrol etmeye devam eder…

Alt 26-07-2008, 15:06   #8
Savaşçı Kartal

Earthquaker : Bir tane daha var yaşayan… Mehlika bu … JJ Baygın halde…

Tuba_hayat_bjk : Allaha şükürler olsun…

Havalı_Çocuk : Tamam o zaman hemen kıyıya gidip seyyah ve mehlika ile ilgilenmeliyiz…

Blackeagle_80 : Kıyıda şu an Sheker ve Veysel var… Sen ve tuba_hayat_bjk de gidip onlarla ilgilenirseniz bizde neler kurtarabileceğimize bakalım gemiden….

Earthquaker : Evet böylesi daha iyi şimdi o gemiye gitmezsek yarın çok geç olabilir…

Havalı ve tuba_hayat_bjk mehlikayı yanlarına alıp kıyıya doğru giderken Earthquaker ile black’ de geminin yanına doğru gitmeye başlarlar gruba geldiklerinde herkes merakla neler olduğunu merak eder gibi bakıyorlardı…

Earthquaker : Şu anda mehlikanın da yaşadığı söyleyebiliriz arkadaşlar…Havalı ve tuba alıp kıyıya doğru gittiler mehlikayı … Şimdilik bunları bilmeniz yeterlidir…

Blackeagle_80 : Şimdi çok hızlı bir şekilde gemiden neleri kurtarabileceğimize bakalım… Acil olarak almamız gerekenleri alalım ve kıyıya gidelim… Yarın bir daha gelebiliriz nasıl olsa…

Alpler Abla : Tamam o zaman hadi arkadaşlar… Blackeagle_80’ nin dediklerini aklınızdan çıkarmayın… Nefesiniz tıkanacak gibi olursa hemen yukarıya çıkıyorsunuz hızla…

Grup dalışa geçer ve hızla gemiye doğru yönelirler… İçlerinde en hızlısı ikibirabirçerezdir… Yanında köyün delisi ile geminin kıç tarafına doğru yönelir… Ve sağlam bir bot görürler yaklaşık 5 mt boyunda ve 2 metre genişliğindedir. Botu oradan sökmeye çalışırken yanlarına Explorer ve Alpler abla gelir… Ve botu sökmeyi başardıkları gibi hızla su yüzeyine çıkarırlar…Bota sahip çıkma görevini Köyün Delisine verilir… Grubun diğer ekibi de gemiden kurtarabildikleri ufak tefek parçaları hızla yüzeye çıkarırlar ve bota yerleştirmeye başlarlar… Herkes yaklaşık 2-3 dalış daha yaptıktan sonra hatırı sayılı bir malzeme stoğu elde etmiş bulunmaktadır…

Herkes su yüzeyine çıktığında son derece mutludur.

Alpler Abla : Herkes iyi mi ? Sakatlığı yada kendini iyi hissetmeyen varsa botla gelsin… Diğerleri yüzerek kıyıya doğru ilerlesin… Kürek çekmeyi bilenler lütfen bota geçsin…

Metin : Ben kürek çekebilirim…

İkibirabirçerez : Bende … İkimiz o zaman kürekleri çekeriz… Bunun haricinde kızlarda botla gelirse daha iyi olur sanırım ama pek fazla yerde kalmadı…

Explorer : Tamam o zaman ikibirabirçerez, metin, köyün delisi, Semra, Sevil1903 siz botlarla gelirsiniz… Bizde yüzerek geliriz … Hadi yolumuz açık olsun…

Alpler Abla : Tamam hadi çocuklar gidelim derken Havalı_Çocuk bir baygınlık geçirir…. Acaba ne olmuştu ??

2. bölümümüz burada bitiyor arkadaşlar… Devamı için bizden ayrılmayın….. J

Alt 26-07-2008, 15:08   #9
Savaşçı Kartal

umarım hoşunuza gider arkadaşlar...

Alt 26-07-2008, 15:11   #10
ยŦยк

Constantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok yaratıcı olmuş ibrahim teprikler
valla gözümün önüne getirip okudum
Constantin Ofline   Alıntı ile Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil