Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi

Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Gündem Dışı > Komikler

Komikler Bu Bölümde Komik Yazı , Resim , Video Fıkra Görüntüler bulunur.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-08-2008, 11:56   #1
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş forum adaya düşerse Bölüm 4 !!!

Kurtarma ekibinin limanda görünmesinin ardından ekibi yakın takibe alan Kötü Adam 1 durumu haber vermek için patronun Maslak’ta bulunan ofisine gider…

Kötü Adam 1 : Patron , bir problem var…

Patron : Sakin ol bakalım, ne alırsın onu söyle…

Kötü Adam 1 : Soğuk bir su alabilir miyim, patron ?

Patron telefonu kaldırıp sekreteriyle konuşur….

Patron : Kızım, bir bardak soğuk su ve orta kahve getir odama…

Sekreter : Peki, efendim…

Patron : Şimdi söyle bakalım neymiş şu problem seni buraya kadar getirten…

Kötü Adam 1 : Patron , bugün limanda herhangi bir hareketlenme var mı diye bizim gemiyle akalalı onu araştırıyordum… Neyse, etrafta gezinirken bundan yaklaşık 2-3 saat kadar önce 4 kişilik bir grup gelip limanda ki balıkçılarla bir şeyler konuşmaya başladı… Bende bunları takip etmeye başladım…

Patron : Eeeee….

Kötü Adam 1 : Neyse, bunlar limandan gittikten sonra konuştukları balıkçının yanına gittim neler konuştular diye… Balıkçı , başlarda konuşmamakta direnince bende biraz zor kullandım…

Patron : Ne, zor mu kullandın… Aptal adam, nasıl böyle bir şey yapabilirsin ? Şimdi başımıza ne işler açtın biliyor musun sen ? Etrafımda hiç mi akıllı bir adam olamaz ya… !!!

Kötü Adam 1 : Özür dilerim, patron. Düşünemedim….

Patron : Ne yaptın peki adama ?

Kötü Adam 1 : Kuytuya çekip biraz hırpaladım sadece konuşması için… Ama öyle çok fazla da hırpalamadım…

Patron : Peki, neler öğrendin bakalım ?

Kötü Adam 1 : Bizim gemiyle tura katılan bir grubun arkadaşlarıymış… Geminin kaptanı ve bizim firmayla ilgili bir şeyler sormuşlar… Balıkçı da, sizin zaman zaman oralara geldiğinizden bahsetmiş… Telefon numaralarını vermişler balıkçıya… Haber alırsa kendilerine söylemesi için…

Patron : Peki, telefon numaralarını alabildin mi gelenlerin ? Ve gelenler ne tip insanlardı ?

Kötü Adam 1 : Numaraları işte burada. Patron… Gelenler genç çocuklardı… Öyle korkulacak bir tipleri de yoktu…

Patron : Sen tedbirli ol yinede… Gidip balıkçının da durumunu kontrol et bakalım… Sakata gelmeyelim… Bende şu numaralardan kimler olduğunu sordurayım bakalım…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2008, 11:57   #2
Savaşçı Kartal

Kötü Adam 1 : Peki, patron nasıl istersen…

Kötü adam 1 ‘ in sıkıştırıp hırpaladığı Rüştü Emmi ise baygınlık geçirmiş ve çevredekiler tarafından acilen hastaneye götürülmüştü…. Acaba kurtarma ekibinin en büyük yardımcısı Rüştü Emmi’ ye ne olacaktı….

Kurtarma ekibinde ise hem heyecan hem de korku vardı… Ekip forum merkezinin bahçesinde oturmuş konuşuyorlardı….

Die_4_You : Bu Rüştü Emmi iyi adam … İyi denk geldik valla…

Gülname : Evet şanslıydık ama umarım bir şeyler öğrenebilir yoksa işimiz zor…

Die_4_You : Evet, haklısın…

Psimist : illa ki Rüştü Emmiye bağlı kalmayacağız ya… Başka neler yapabiliriz…

Ozzy1903 : Benim bir takım fikirlerim var… Şimdi arkadaşlarımızın çıktığı geminin rotasını ı aşağı yukarı biliyoruz değil mi ?

Gülname : Evet , biliyoruz bu ne işimize yarayabilir ki ?

Die_4_You : Ben anladım sanırım JJ Yanılırsam düzeltirsin ozzy… Bizimkilerin gittikleri rota üzerinde herhangi bir fırtına , olay yaşanıp yaşanmadığını araştırırız…. Eğer herhangi bir olay olmuşsa bizimkilerin rotası üzerinde çalışmalarımızı o yöne doğru yoğunlaştırabiliriz ….

Ozzy1903 : Çok güzel tahmin etmişsin Die_4_You JJ Araştırmalarımızı ilk önce İnternet üzerinden yapacağız herhangi bir şey bulabilir miyiz diye ? Ama her birimize bir harita lazım ki gittikleri rotaları işaretleyip araştırmaya başlayabilelim…

Gülname : Tamam o zaman güzel fikir JJ Haritadan kolay ne var kırtasiyeden gidip alırız 4 tane harita JJ

Psimist : Ben gidip harita alıp geleyim hemen şu ilerde ki kırtasiyede …

Gülname : Tamam dikkat et psimist karşıya geçerken…

Psimist : Tamam , ablacım JJ

Psimist kısa bir süre sonra geri geldiğinde kurtarma ekibi harita üzerinden konuşmaya başlarlar…

Gülname : Şimdi bizimkilerin rotası şöyleydi yanlış hatırlamıyorsam… Buradan ayrıldıktan önce Akdeniz üzerinden ilerleyecekler oradan da okyanusa geçecekleri..

Ozzy1903 : Peki okyanusa çıktıklarında nerelere gidecekleri bellimiydi ?

Psimist : Seyyah ile konuştuğumuzda Atlas okyanusunda bir adaya gidileceğinden bahsediyordu…

Gülname : Hangisi olduğunu hatırlayabilir misin ?

Psimist : Sanırım hatırlayabilirim … Neydi acayip bir şeydi komiğime bile gitmişti ismi… Azar azar dediğimi hatırlıyorum muhabbetini yaparken… Heh hatırladım ismini JJJ Azer mi Azor mu öyle bir şey di adanın ismi JJJ

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Alt 09-08-2008, 11:58   #3
Savaşçı Kartal

Ozzy1903 : Azer bülbül adamı mı yoksa JJ

Psimist : Ozzy abi ya ne dalga geçiyorsun ki LL

Ozzy1903 : Şakaydı canım yaa… Biraz gülmek hepimize iyi gelir diye düşündüm….

Psimist : Tamam ozzy abi J

Die_4_You : Azor adaları olmasın psimist ? Bak şöyle yazılıyor …

Psimist : Evet Azor adalarıydı kesinlikle ….

Ozzy1903 : Die_4_You çok iyi bir coğrafya bilgin varmış kardeşim J

Die_4_You : Araştırmayı severim sadece abartılacak bir şey değil J

Gülname : O zaman rota aşağı yukarı şöyle bir şey olacaktır… Peki bu adadan sonra gidilecek herhangi bir yerden bahsedilmiş miydi ? Birde bu ada nereye yakın bunları bir öğrenelim öncelikle …

Die_4_You : Portekize bağlı bir ada olduğunu hatırlıyorum… İnternet üzerinden bir araştıralım … Bu gezi yaklaşık 1 aylık bir gezi olacaktı buradan hariç bir yere gitmeye vakit bulabileceklerini sanmıyorum… Akdeniz üzerinde bazı yerlerde mola vereceklerini de düşünecek olursak özellikle 1 ay yetmeyebilir bile ….

Gülname : Eğer tur şirketine ulaşabilirsek o arada çok daha sağlam bilgiler alabiliriz…

Ozzy1903 : Tamam o zaman rota belli olduğuna göre herkes araştırmaya koyulsun… Bulduğumuz önemli bilgileri hemen birbirimize haber verelim ki boş yere vakit kaybetmeyelim …

Gülname : Anlaştık arkadaşlar o zaman JJ Herkesin msn leri ve telefonları açık olsun sürekli ….Ayrıca bir ara yine limana gidip ne var ne yok diye bir araştıralım … Hem Rüştü Emmi’ yede bakarız neler öğrenmiş diye J Bir daha ki görüşmeye kadar herkes kendine dikkat etsin…

Kurtarma ekibi vedalaşarak ayrıldılar… İşlerin hızla ilerlemesi ekibi umutlandırıyordu arkadaşlarını bir an önce bulabilmek için… Ancak bakalım her şey sürekli aynı şekilde devam edecek miydi ? Ekibi ne gibi sürprizler bekliyordu….

Adada ise işler yavaşta olsa yoluna girmekteydi… Herkes bu şartlara ayak uydurmaya başlamış birbirlerine yardım edebilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyordu… Seyyahın düzelmesinin ardından Mehlika Burcu ve Havalı_Çocuğunda kendini toparlamaya başlaması herkesi mutlu etmişti.. Bunların yanı sıra erkekler adada topladıkları saz ve ağaçlarla kalacak yer inşa etmeye çalışıyorlardı…

Akdora : Bugün ki programımızda neler var ?

Respect Me : Kontrol edelim hemen…Şimdi efendim Saat 8.00 de kahvaltınızı yaptıktan sonra Saat 10 ‘da BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon ile Irakta devam eden savaşla ilgili bir görüşmeniz olacak… Saat 12 de öğlen yemeğinde ABD dış işleri bakanı Condoleezza Rice ile görüşeceksiniz… Saat 15.00 ‘ da ise İngiliz Başbakanı Gordon Brown ile gündemle ilgili konuları konuşmak için Çaya davetlisiniz… Akşam saat 18.00 de ise Almanya Başbakanı Merkel ile akşam yemeğinde görüşeceksiniz JJ

Akdora : Respect kaç abi yakalarsam elimden kurtuluşun yok ……

Alt 09-08-2008, 11:59   #4
Savaşçı Kartal

Alpler Abla : Akdora programında pek kalabalıkmış yaa

Respect önde Akdora arkada koşuşturmaya başlarlar…

Tuba_Hayat_Bjk : Ya bu respect’de kaşındı bencede JJ

Alpler Abla : Akdora’nın ki de soruydu yani… Adada ne programı olur ki hayatta kalma dışında JJJ

Tuba_hayat_bjk : Valla orası da doğru JJ Umarım kötü bir şey yapmaz Akdora J

Alpler Abla : Yok yapmaz anlaşırlar onlar canım JJ

Havalı_Çocuk : Ne oldu bunlara ya deli danalar gibi koşturuyorlar ileri de ……..

Tuba_Hayat_bjk : Respect Me , Akdora ile dalga geçti Akdora da Respect’i kovalamaya başladı… Sen nasıl oldun bu arada…

Havalı_Çocuk : Respect’e şimdiden geçmiş olsun Akdora çok kızmış belli ki JJ Ben iyiyim yaa ne oldu bilmiyorum bana ama iyiyim artık…

Alpler Abla : Siz de yangına körükle gitmeyin sakın… Akdora ile yeteri kadar uğraşıldı zaten ne olur bilmiyorum… Akdora sana da çok kızdı Akdora haberin olsun …

Tuba_Hayat_Bjk : Tamam uğraşmayız abla JJ

Havalı_Çocuk : Bana mı neden ki ?

Alpler Abla : Gemiden dönerken başına gelenler için…

Havalı_Çocuk : Anladım ama bende ne olduğunu anlamadım gerçekten… Neyse biz anlaşırız kardeşimle ….

Tuba_Hayat_bjk : İnşallah öyle olur…

Sevil1903 : Neler kaynatıyorsunuz siz öyle bakalım JJ

Havalı_Çocuk : (Gülerek) Kuru fasulye , yer misin ?

Alpler Abla : Bugün bizimkilerin içine Cem Yılmaz kaçmış anlaşılan sabah sabah espriler havada uçuşuyor… Seyyah kalkta yakala şu esprileri kaçmasınlar bir yere JJ

Seyyah : Günaydın, orijinalleri bende saklı zaten ablacım merak etme sen JJ

Metin : Herkesin keyfi yerinde bakıyorum da ….

Sevil1903 : Muhabbetleri duysan sende keyiflenirdin metin J

Metin : Ee, anlatında bilelim o zaman bizde keyifleniriz böylece …

Seyyah : Ben sana anlatırım metin merak etme sen JJ

Alt 09-08-2008, 12:00   #5
Savaşçı Kartal

Alpler Abla : Seyyah kıyma çocuğuma sakın … Metine bir şey yaparsan beni bulursun karşında demedi deme J

Seyyah : Aşk olsun ablam yaa… Kıyar mıyım ben hiç metine J

Metin : Ya ne kıyması benden olsa olsa sakatat olur oda işe yaramaz JJ

O sırada diğerleri de muhabbetin olduğu yere gelmiştir…

Alpler Abla : Yok yok biz adadan kurtulduğumuz da bu grupla bir oyun sergileyelim hem ünleniriz hem para da kazanırız JJ

Sevil1903 : Ben prensip olarak öyle her oyunda oynamam … Ve Türkan Şoray kurallarım vardır benimde J

İkibirabirçerez : Kurallarını sevsinler senin J

Sevil1903 : Sevsinler tabii JJ

Burcubjk_1903 : Muhabbet nedir.. Biz Fransız kaldık ….

Tuba_Hayat_Bjk : Sabahtan beri espriler havada uçuyor da … JJ

Semra : O zaman dikkat edelim de düşerken bir yerimize çarptığında sakatlanmayalım JJ

Alpler Abla : İlahi Semra yaa sende formundasın anlaşılan JJ Burcu , sen kalktın ama iyi misin ? Dinlenseydin biraz daha ….

Burcubjk_1903 : Yok ablacım, bu kadar yeter dinlenmek, yatmaktan sıkıldım artık … Hem kendimi iyi hissediyorum artık… Semra sana da çok teşekkür ederim arkadaşım çok zahmet verdirdim sana da …

Semra : O nasıl söz arkadaşım.. Böyle şeylerin zahmeti mi olur… Kim olsa benim yaptığımı yapardı…

Mehlika : Ee, neler yapacağız bugün ada sakinleri…Bu arada Respect ve Akdora ne yapıyorlar öyle yaa…

Alpler abla ve Tuba_hayat_bjk gülüşmeye başlarlar..

Köyün Delisi : Anlaşılan biz bir şeyler kaçırıyoruz neyse çıkar kokusu elbet …J

Alpler Abla : Yok büyük bir şey değil… Sabah Akdora’da mehlikanın söylediğine benzer bir şeyler söyledi de… Respect’ de dalga geçince gördüğünüz gibi arkadaşlar olimpiyatlara katılma kararı aldılar JJ

O sırada Respect kolunu tutarak Akdora da gayet keyifli bir şekilde grubun yanına yaklaşırlar…

Respect Me : Yok, abi sana şaka yapılmaz… O nasıl bir yumruktur yahu… Muhammed Ali sanki… JJ

Tuba_Hayat_Bjk : Hayırdır Respect, gazi olmuşa benziyorsun JJ

Alt 09-08-2008, 12:00   #6
Savaşçı Kartal

Respect Me : Adam bir kere vurdu ama yetti de arttı bile… Siz siz olun arkadaşlar Akdora ile dalga geçmeye kalkmayın… Ben gibi biri bile dayanamıyorsa sizleri bilmiyorum …

Akdora : Hak ettin ama Respect, kabul et…
Respect Me : Tamam hak ettim etmesem bilirdim ben sana yapacağımı ama neyse J

Akdora : Yalnız sende de iyi nefes varmış hakkını vermem lazım … İyi koşturdun peşinden… JJ

Respect Me : Atalarımız ne derler bilirsin Akdora…. Yemeği görünce giriş, dayağı görünce sıvış JJ

Semra : Atalarımız ne demişlerse doğru demişlerdir… J

Veysel1903 : Ben o kadar emin değilim nedense … İşlerine nasıl gelmişse öyle demişlerdir gibi geliyor bana… J

Alpler Abla : Sana öyle gelmesin Veysel JJ… Ben sizin bir an olimpiyatlara bile katılacağınızı düşündüm çocuklar JJ

Veysel1903 : Ee bu kadar muhabbet etmek yettiyse ne yiyeceğiz öğrenebilir miyim ?

Seyyah : Bu kadar espriden sonra doymuş olmanız gerekmez mi zaten J

Sheker : Ruhum doydu ama midem hala gurulduyor JJ

Alpler Abla : Tamam, hemen hazırlıklara başlarız… Zaten kahvaltı seçeneğimiz sınırlı … Peynir , reçel ve salata hazırlayacağız… Akşama doğru da bamya ve pilav yapacağız artık…

Mehlika : Bamya mı JJ Bayılırım ben bamya ya JJ

Akdora : Sende mi LL Benimkini de alabilirsin o zaman…

Mehlika : Aaa, sen sevmiyor musun yani bamyayı ?

Semra : Yoldaşım sevmiyor bamyayı… Hiç aç kalmamış yoldaşım JJ

Akdora : Sevmek şöyle kalsın mümkünse benden uzak dursun… Aç mı yeri geldiğinde soğan ekmek yemesini de bilirim yoldaşım vaktinde o yollardan da geçtik gerekirse yine geçerim…

Semra : Tamam yoldaşım , kızma hemen…

Akdora : Aşk olsun yoldaşım ya kızmadım ki JJ

Semra : Tamam, öyle olsun bakalım…

Alpler Abla : Sana da biraz jambonla bir şeyler ayarlarım Akdora…

Akdora : Teşekkür ederim ablacım…J Sende olmasan bilmiyorum halim ne olurdu… Akşam üzeri de olmadı biraz sırık ayarlayabilirsek avlanmaya gidebiliriz beyler size de uyarsa …

İkibirabirçerez : Önce şu evleri halledelim sonra gitsek daha iyi olur… Nelerle karşılaşacağımızı bilmiyoruz biran önce kafamızı içine sokabileceğimiz bir yerlerin olması daha iyi geliyor bana…

Alt 09-08-2008, 12:01   #7
Savaşçı Kartal

Akdora : Bende hemen demiyorum zaten… Akşam hava kararmaya başlamadan önce..

Explorer : Bence de sabahtan akşama kadar çalışılmaz ... Kalacak yer ne kadar önemliyse yiyecek yemekte o kadar önemli sonuçta…

İkibirabirçerez : Tamam dediğiniz gibi olsun arkadaşlar… Akşamüzeri gideriz avlanmaya…

Ekip kahvaltılarını yaptıktan sonra kalacak yer için çalışmaya başlarlar… Metin, Explorer, Havalı_Çocuk ve Veysel diğerlerine ağaç kesmeye çalışırlarken Respect Me, Akdora ve İkibirabirçerez kulübe yapımıyla uğraşıyorlardı… Bayanlarda ise Alpler Abla, Seyyah ve Semra yemek pişirmekle ilgilenirken diğerleri de bitmiş olan kulübeleri temizlemeye çalışıyorlardı…

İkibirabirçerez : Hava çok felaket ya… Şimdi şöyle buz gibi bira olacaktı var ya nasılda içilirdi JJ

Respect Me : Bira değil ama soğuk bir şeye hayır demem bende…

Sevil1903 : Soğuk değil ama su getirebilirim istiyorsanız arkadaşlar…

Akdora : Valla benim boğazlarım kurudu ben alabilirim…

Respect Me : Bizde alalım bayılacağız yoksa…

Sevil1903 : Tamam getireyim hemen…

Respect Me : İyi bir kız değil mi ?

İkibirabirçerez : Ne o respect , bir şeyler mi var JJ(imalı imalı gülerek )

Respect Me : Yok be dostum ne olacak ki… Sadece iyi bir kız dedim…

Akdora : İyi öyle olsun bakalım… Çıkar kokusu…

Respect Me : Size de bir şey söyleyende kabahat…

Akdora : Tamam tamam bir şey demedik…

Respect Me : Demeyin de zaten….

Akşama kadar uğraşan ekip bir kulübeyi kullanabilecek hala getirirler… 2 tanesi de temizlendikten sonra kullanılabilecek durumdaydı… Bütün grup toplanıp hem akşam yemeğini yiyor hem de konuşuyorlar dı…

Mehlika : Elinize sağlık bamya harikaydı JJ

Alpler Abla : Afiyet olsun… Akdora neler kaçırdığını bilmiyor ama olsun JJ

Akdora : Kaçan kaçmıştır.. Ben yakaladıklarımdan memnunum ablacım JJ

Sheker : Ne yakaladın ki öyle memnunsun bakalım JJ

Akdora : (İmalı İmalı gülerek ) Çok mu merak ediyorsun ?

Alt 09-08-2008, 12:01   #8
Savaşçı Kartal

Semra : Sheker bence merak etme arkadaşım altından bir şey çıkarır yoldaşım şimdi donar kalırsın JJ

Akdora : Hayda niye öyle dedin ki yoldaşım şimdi ne kötülüğümü gördünüz şimdiye kadar….

Sheker : Yok vazgeçtim merak etmeyeyim senden korkulur ….

Alpler Abla : Akdora’ ma laf yok …Pırlanta gibi çocuktur… JJ

Seyyah : Pırlanta mı ? İyi o zaman sıkı koruyalım da adadan döndüğümüzde bozdururuz JJ İyi para eder pırlanta JJ

Akdora : Sende mi , seyyah…. Bunlara uyuyorsun ya bilirim ben sana yapacağımı !!!

Seyyah : Şaka be ağabeycim … Seni çok severim ben biliyorsun J

Akdora : Bilmem mi ? Sizlerin zaten bana kastı var… Adaya düştüğümüzden beri herkes benimle uğraşıyor …Bazen o mağaraya gidip kalsam mı diyorum kendi kendime ….

Köyün Delisi : O mağarayı sana yar ederler mi sanıyorsun maymunlar…

Sevil1903 : Hem ne öyle orda kalsam seni bırakacağımızı mı düşünüyorsun…

Akdora : Tabii, bırakmayacağınızı biliyorum .. Oyuncağınızım ya sizin….

Alpler Abla : Aman be Akdora… Amma da alınganlaştın sende… Kimsenin sana kastı yok…Hepimiz de seni seviyoruz… Şurada zor bela yaşamaya çalışıyoruz tatsızlık çıkarmanın anlamı yok değil mi ? Arada şakalaşmalar olacak pek tabii ki de…

Akdora : Özür dilerim… Canınızı sıkmak istememiştim…

Alpler Abla : Tamam Akdora önemli değil… Şimdi, çocuklar hepinizin elleri dert görmesinde kulübeleri nasıl kullanacağız… Yatak yok yorgan yok koltuk yok…

Havalı_Çocuk : Yarın diyorum ki , botla gemiye gidip yatak yorgan bir şeyler çıkaralım…

Akdora : Biz tamam ama sen burada kalırsın havalı… Geçen seferki olaydan dolayı sana hala kızgınım zaten… Bir daha öyle bir şeyle karşılaşmak istemiyorum…

Havalı_Çocuk : Akdora, beni düşündüğünü biliyorum kızmanı da normal karşılıyorum ama kardeşim geçen sefer nasıl öyle bir şey olduğunu anlamadım…

Akdora : Havalı_Çocuk olan şey basit… Nefesin yeteri kadar kuvvetli değil kardeşim… Kendini de tekrar riske etmeni istemiyorum….

Semra : Akdora haklı havalı kendini riske etmen doğru olmaz…

Havalı_Çocuk : Anlaşılan boşa kürek çekmemin anlamı yok … Dediğiniz gibi olsun bakalım…

Akdora : Yemek yedikten sonra kimler gelecek avlanmaya… Biraz arka taraflara gideriz… Bazı şeyler yakalayabiliriz…

Alt 09-08-2008, 12:02   #9
Savaşçı Kartal

Respect Me, Metin, Havalı_Çocuk , Explorer geleceklerini söylediler…

İkibirabirçerez : Ben burada kalayım ne olur ne olmaz…

Akdora : Tamam , iyi fikir… Veysel sen burada mı kalacaksın kardeşim ?

Veysel1903 : Evet burada kalayım ayak bağı olurum size durduk yere avlanmayı beceremem zaten…

Semra : İyi avlanmalar arkadaşlar… Ama dikkat edin ava giderken avlanmayın J

Respect Me : Büyük avcılarız biz bir şey olmaz merak etme sen JJ

Köyün Delisi : Savulun be … Issız adanın büyük avcıları geliyor… Savulun timsahlar tırsın kaplanlar kartalların dostu yılanların düşmanı Avcı Tim iş başında

Explorer : Biz bu gazla var ya neler neler yakalarız JJ

Alpler Abla : Koyun falan iyi olabilir J

Akdora : Issız adada kim kaybetti de biz bulduk koyunu… Bahtımıza ne çıkarsa artık….

Mehlika : Gazanız mübarek olsun arkadaşlar JJ

Metin : Teşekkür ederiz… Hadi Av Sezonunu açalım mı artık JJ

Sheker : Bizde ateş falan yakalım mı bu akşam… Ateş başında şarkı söyler oynarız hem de J

Respect Me, Metin, Havalı_Çocuk , Explorer ve Akdora sırıkları ve sedye alıp diğerlerinin yanından ayrılırken diğerleri de ateş yakmak için hazırlıklarını yapmaya başladı…

Seyyah : Tamam şarkıları ben söylerim

Veysel1903 : Ben ava mı gitsem ne yapsam diğerleriyle JJ Bu ses adamı yer bitirir… J

Seyyah : Hıh, ilerde bir gün meşhur olursam o zaman da bunu diyebilecek misin bakalım ?

Veysel1903 : Sen meşhur ol da benim dediğim kusur kalsın bakalım JJ

Seyyah : Sana o zaman imza almaya geldiğinde vaktinde adada dalga geçtiğin küçük ama gururlu bir kız vardı diyeceğim LL

Köyün Delisi : Ortalık küçük Emrah koktu birden yaa

Burcubjk : Sorma yaa JJ

vcılar adanın içlerine doğru ilerlemişler ve avlayabilecekleri bir şeyler arıyorlardı…

Metin : Ne avlayacağız bir fikriniz var mı? Biz bu arada neden sedye aldık onu da çözemedim ama neyse ?

Respect Me : Ee avladıklarımız şeyleri taşırken kolaylık olsun diye tabii ki JJ

Alt 09-08-2008, 12:02   #10
C!mC!m£..! (:

Psimist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eheheh güzel 0lmuş abicim de ben abla abi flan amma küçültülmüşümmm
Kendine yer kap.

Click the image to open in full size.
Sagopa & Kolera <3 *
Psimist Ofline   Alıntı ile Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil