Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Gündem Dışı > Röportajlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-05-2009, 18:36   #1
 
Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Röportaj : Alpler (Hazel)

Röportaj Seri'mizi BeşiktaşForum'un Ablası - Annesi - Herşeyi " Alpler (Hazel) " İle Devam Ediyoruz , İyi Seyirler..

Click the image to open in full size.

*** ( Resimdeki : Junior_Alpler )*Öncelikle , Merakla Beklenen Bir Röportajı Daha Gercekleştiriyoruz , Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin İçin Teşekkürler Ablacim.


Ben teşekkür ederim Mehmet,seni kırmak mümkün mü?


* İlk Röportaj'ımız Seninle ve Sonrasinda , Karetta2002 (İrfan) Abi'yle Güzel Bir Söyleyişi Yapicaz. BeşiktaşForum'un İki Büyük İnsanıyla Röportaj Yapmak Benim Açımdan Büyük Şeref.

Estağfirullah Mehmetciğim.Sadece bir kaç yaşcık büyüğüz o kadar.


* Sorularımıza Geçelim İstersen


Elbette..


* Öncelikle Taniyalim Seni , Alpler (Hazel) Kimdir ?


Bu röportajı Nisan ayında yapsaydın ne olurdu sanki Mehmet? Daha o zamanlar 38 yaşında gencecik biriydim. 8 Mayıs 1970’de bir Cuma sabahı 08:45’de dünyaya gelmişim.:P Eminim yaşını bu kadar detaylı açıklayan bir bayan görmemişsinizdir daha önce… Sakaryalıyım,annem ve oğlumla birlikte yaşıyorum.Oğlum ilköğretim 4.sınıfta okuyur.Bu sene ilk kez ondan ayrılmak zorunda kaldım.3.sınıfa kadar yanımdaydı.Geçen sene Darüşşafaka’nın sınavına girdi,kazandı.Bu seneden itibaren eğitimine orada devam etmeye başladı.Haftasonları eve geliyor,alışmak oldukça zor oldu.
Allah kimseyi evladından ayırmasın,ölüm ayrılığı vermesin inşallah…Biz de annemle birlikte Edi ile Büdü gibiyiz. Sürekli birlikteyiz,ya evdeyiz ya da dışarıdayız.


* Peki Genel Olarak Anlatmaya Calıstın , Söyle bir Soru Sorayım , Nelerden
Hoşlanırsın veya Boş Zamanlarında Neler Yaparsın ?


Oğlum okula başladığından itibaren en çok hoşlandığım şey,onun derslerine yardımcı olmak. eski günlereime dönüyorum bu sayede , Klasik müzik ve sanat müziği dinlemekten hoşlanırım. Ama oğlum sayesinde rep de dinlemeye başladım.yo yo yo... 50 Cent,Ceza,Sagopa(eminim doğru yazmışımdır) resim yapmak ve sergilere gitmektençok zevk alırım. Foruma üye olduğum günden itibaren boş zamanımın çoğunu burada geçiriyorum. Kitap çok okuyorum ama gerçekten de okurum,laf olsun diye değil...


* Anladim Ablacim , Söyle bir Soruyla Devam Ediyim. Kücükken Her Insanın
Oldugu Gibi Seninde Hayallerin Vardir , Bu Hayallerini Bu Yaşına Kadar
Gerçekleştirdiğini Düşünüyormusun ? Eğer Daha Gerçekleştiremediysen , Hayalin Varmidir ?


Hiç birini gerçekleştiremedim desem Aslında ailemle birlikte olmak,çocuğumun olması falan gibi klasik herkesin isteyebileceği sıradan yani çok da ütopik olmayan hayallerim vardı. Çocuğumun olması,çok şükür ki sağlıklı olması kısmı gerçekleşti , ama kocaman büyük bir aile olmayı çok istemiştim.


* Peki Besiktasforum'a Dönelim. BeşiktaşForum'la Tanısman Nasıl Oldu
Ablacim ?


Forumla rastlantı sonucu tanıştım.3 tane eğitim sitesinde mod’um.Oğlumun derslerine yardımcı olmak amacıyla onun adıyla üye olmuştum bu sitelere… Orda terfi ettirdiler beni öğretmen arkadaşlar… O sitelerden birinde öğrencilerden biri resim eklemek istemiş ama başarılı olamamış.Ben de konuyu google sayesinde bulayım derken başlığı yazdım karşıma Beşiktaşforum.net Hobi ve Meslekler bölümü çıktı.Aradığım konuyu Onur açmış,Mısırdan Süs Eşyaları adında,oradan bulup öğrencinin konusunu düzeltmiş oldum.Sonra baktım ki gözüm sadece oğlumun derslerinden başka bir şey görmüyormuş,derslerle kafayı yemişim.Bir Beşiktaşlı olarak neden şimdiye kadar hiç böyle güzel bir forumu fark etmemişim diye hayıflandım.Hemen o gün (14 Mart 2009) üye oldum.


* Kendince Bir Uğurun Varmidir Ablacim ?


Hiç o tür şeylere inanmam ya Mehmet...Uğur,şans,burçlar,bana göre değil.


* Himm , Peki Tekrar Forum'a Dönersek Forum'un Annesi veya Ablası Olmak
Nasıl Bir Duygu ?


Aslında burada gerçekten de yalnız olmadığımı hissettim,sizlerin sayenizde... Çok çok mutluyum gerçekten de...Ben de sizleri bir evlat,kardeş gibi seviyorum.Bir çoğunuz benim çocuğum olacak yaştasınız.Ahh,aaaahhh,işte erken evlenmiş olsaydım oğlum şu an kocaman adam olacaktı yahu...


* Peki , Metin ve Ufuk Tarafından Forum'da BeşiktaşForumPusu Yayinlanmaya
Başladı Onun Hakkında Nediceksin ? Sakaryalı Hazel Olarak


Sen var ya sen? Tabi Seni Falçata gönderdi değil mi?


* Yok Abla , Tamamen Bağımsız Bir Soru


Yok ben şüphelnedim bir kere Tedbirli olmak zorundayım... Yahu konunun yeni bölümleri ne zaman eklenecek foruma? Sayın yetkililer..Metinim,Ufukum,nerdesiniz? Artık kim benim yanımdaydı kim Falçata'nın unutacağım yahu... Seni unutmadım Mehmet,sakın sevinme... Böyle senaryoların olması hoşuma gidiyor,İbrahim de bizi bir daya düşürdü,hala bir haber yok. Adadan ne zaman kurtulacağız İbrahim,buradan sesleniyorum. Sevimli atışmalar,ya da biri kollamaya çalışmalar bizleri gülümsetiyor diye
düşünüyorum.Yeni yeni senaryolarınızı bekliyoruz gençler...


* Ahahah , Forumdaki Bircok Kişi Gerçektende Beşiktaş Forum Pusu'nun Yeni Bölümlerini Bekliyor Bizlerde Sabırsızlıkla Bekliyoruz Sizler Gibi , En Yakın Zamanda Yeni Bölümleriyle Karşınızda Olacak


Hadi yani,iyice sabırsızlandık...


* Peki Forum da Yorumlarını Beğendiğin Kullanicilar Varmi abla ? Forumu Nasıl Değerlendiriyorsun ?


O kadar çok var ki…Şimdi yazmaya çalışsam birini unuturum belki sonra aaaaaaaaaa tüh onu da yazacaktım diye üzülürüm , Genel olarak forum çok güzel ve her alanda düşüncelerimizi yazabiliyoruz.Yani bir yandan Beşiktaş konuşulurken bir yandan gündemi takip edebiliyoruz.Genç kardeşlerimiz çok güzel şiirler yazıyorlar,birlikte gittikleri maçların resimlerini görüyoruz.Ata’mızın köşesi,İslam bölümü,Serbest Kürsü,Dişi Kartallar,eğlence,videolar……v.s.Daha ne olsun,yok yok…


* Senin için BEŞİKTAŞ Nedir Ablacim ?


Umut,heyecan,sevinç,üzüntü...Bütün duyguları yaşatıyor.


* Peki Ne Hissettiriyor ?


Bağlılık,asla vazgeçilmez...Kalbimde çok büyük yer kaplıyor. Onun sayesinde bir çok kardeşim oldu.


* Biliyorsun BeşiktaşForum , Basın-Yayın Organları Tarafından İzlenilmek'te
Ablacim , Bu Bizim Açımızdan Avantaj mı ? Dezavantaj mı ? Sana Göre


Kesinlikle avantaj...Ama yorumlarımızda daha dikkatli olursak,argo kelimeler kullanmadan ve de özellikle Türkçemizi düzgün kullanarak yorumlar yaparsak daha güzel olur diye düşünüyorum.


* Artik Son'a Yaklaşıyoruz , Aslinda Hic Bitmesin Bu Röportaj Sabaha Kadar
Devam Edelim


valla benim vaktim var..


* Şampiyonluk İçin Nediceksin Peki Ablacim ?


İnşallah hasret sona erecek diye düşünüyorum. O mutlu günü sabırsızlıkla bekliyorum..Umarım bu röportaj yayınlandığında şampiyonluğumuzu ilan etmiş oluruz.Burada büyük bir coşkuyla hep birlikte kutlarız.


* 6 Senelik Hasrat'e Son Verecez İnşallah Ablacım. Sitemizde Misafir Olarak Bulunan Kullanicilarimiza Ne Demek İstersin ?


İnşallah Mehmet... Burada sevinçlerinizi üzüntülerimizi paylaşıyoruz.Birlikte olmak bizleri çok mutlu ediyor.Sürekli forumda olan bir arkadaşımız,kardeşimiz o gün foruma girmemişse onu bile fark edecek kadar birbirimize bağlıyız diye düşünüyorum.Hemen,seni göremedim dün,nasılsın,bir sorun yoktur inşallah falan diye haberleşiyoruz.Arada ufak çatışmalar olsa da ki bu her ailede olur onları da unutmayı,hoşgörülü olmayı biliyoruz. Neden siz de bizimle olmayasınız?


* Bu Keyifli , Güzel Ve birokadarda Harika Röportaj'ı Benimle Paylaştığın İçin Tekrar Teşekkür Ederim Ablacim. Hayatinda Mutluluklar ve Başarılar Dilerim.


Ben teşekkür ederim Mehmet... Son olarak:Şu ana kadar burada bulunan kardeşlerim,bana karşı çok saygılı davrandıkları için hepsine çok teşekkür ediyorum.Üzüldüğüm zaman hep yanımdalar,yalnız olmadığımı hissettirdiğiniz için hepinize sonsuz teşekkürler…Bazı kardeşlerim oğlumun derslerinde yardımcı oldu bazıları abla kendi hayatını yaşamayı da ihmal etme diyerek kendim için de bir şeyler yapmam gerektiğini hatırlattı. Gökhancığım kendin için de alışveriş yap abla,kendini unutma dedi,ben de onu dinledim ama esktre çok yüklü geldi yahu… Şaka şaka,fazla harcama yapmam için rahat olsun Gökhan,kendini suçlu hissetme…
Her şey gönlüğnüzce olsun inşallah Mehmet...Senin ve tüm kardeşlerim için gerçerli...Bu dünyada kendinizden daha önemli bir şey yok,sakın ama sakın kendinizi ihmal etmeyin...Hepinizi çok seviyorum. Sınava girecek gençlere başarılar,evlilere hayırlı evlatlar,bekarlara hayırlı eş inşallah...


* teşekkürler abla


Ben teşekkür ederim Mehmet,sizler de dularınızda beni unutmayın olur mu?


* tabiki ablacim Herzaman

Sizlerde Sorularınızı Sorabilirsiniz..
__________________
Besiktasforum.NET

KayıpKentinYakışıklısı.

Konu SahEmre tarafından (01-06-2009 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir..
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 21:50   #2
 
Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Ben Röportajı Yaparken Keyif Aldim , Sizlerde Keyif Alirsiniz Umarim..
__________________
Besiktasforum.NET

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:12   #3
Dişi Kartal
 
alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Teşekkürler Mehmet...Seninle yazışmak da çok keyifliydi.
Röportaj çok güzel güne denk geldi,bugün unutulur mu?
__________________
alpler Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:13   #4
 
MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Dhaa yakından tanıdık ablamızı keşke resmini de paylaşsaydı görebilseydik.
__________________
Forum Kurallarına Uyalım !!!

BesiktasForum.NET


.........
MetiN Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:13   #5
 
OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

cok keyfili bir röportaj olmus cok teşekkürler mehmet

HazeL Ablamızı Birasdaha yakından tanımıs olduk
__________________
Click the image to open in full size.
|'' Beşiktaş İçin Gerekirse Sahada Kanımı Bile Akıtacağım '' R.Quaresma |
OutKast Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:17   #6
ยŦยк
 
Constantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Çok güzel bir röpörtaj olmuş
Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler
Dizi İnşallah bu haftasonu forumda olacak
Constantin Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:18   #7
noble eagle
 
dygsm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Elinize sağlık. Hazel ablacım sanada çok teşekkür ederiz hepimize ablalık yaptığın için ...
__________________
Click the image to open in full size.
Aşksın sen ! ...
Yalan aşkı kabullendim yalan olsan da gel yine ...
dygsm Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:23   #8
Dişi Kartal
 
alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Metin gerçekten de resmim yok ya ablası,resim çekilmeyi hiç sevmiyorum.Oğlumun sünnet düğününde bile benden başka herkes oğlumla birlikte resim çekilmiş,orda bile yokum.En son nüfus kağıdı için resim çekilmiştim,onu tarayıp eklemeyi düşünüyordum ama printer'ı (scanner)yeğenime verdim,ne zaman geri gelir bilmem.
__________________
alpler Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:26   #9
Dişi Kartal
 
alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Metin,Murat,Ufuk,Duygu çok teşekkür ederim..Sizler gerçekten de benim için kardeş kadar yakınsınız.
Sağolasın Ufuk,yeni bölümlerde umarım durum lehime olur.
__________________
alpler Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 22:41   #10
TEK AŞK BEŞİKTAŞK
 
Cagla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

güzel bir röportaj ablamızı daha yakından tanıdık ne mutlu bizeBu arada duaların kabul olmuş bak şampiyonuz
Cagla Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 17:05 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580