Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Gündem Dışı > Röportajlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2009, 23:16   #1
 
Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Röportaj ; Karetta2002 (Irfan)

Röportaj Bölümümüzde Sıradaki Konugumuz , Forum'un Babası " Karetta2002 (Irfan) " İyi seyirler ;

Click the image to open in full size.


* Öncelikle , Herkesin Merakla Beklediği Röportaj'lardan Birisi'ni Benimle Paylaştığın İçin Teşekkürler Irfan Abi

ben teşekkür ederim asıl..

* Ve Merakla Beklenen Sorular - Cevaplara Geçelim ; Forum'un Babası , Karetta2002 Irfan Kimdir ? Seni Tanımakla Başlıyalım abi

13-08-1960 Üsküdar doğumluyum..İlk ve orta eğitimimi Bandırma da yaptım..Marm.Ünv.İd.Bil.Fak.İşl. yi 1985 de bitirdim,Aynı okulda da Pazarlama master imi yaptım..Evliyim,iki kızım var,Biri M.Ü İng.Sosyolojı de diğeri de ortaokul da okuyor..Emekliyim,şu anda Bir seramik firmasının İstanbul sorumlusuyum..İngilizce ve Lazca biliyorum..

* Ailenizle Mutlu ve Huzurlu Yaşam Geçirmenizi Temenni Ederim abi Peki Genel Olarak , Nelerden Hoşlanırsın ? Neler Yaparsın Boş Zamanlarda ?

En büyük hobim ailem ve futbol..Futbol deyince de tabiiki öncelik Beşiktaşımız..ama dünya futbolunu da yakından takip etmeye çalışıyorum..tabii iş,sanat ve siyaset dünyasını da takip etmeye çalışıyorum..Bir Cumhuriyet çocuğu olarak da elimden geldiğince Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan ,koruyan organizasyonlarda yer alıyorum..Fırsat buldukça da halı sahalarda kendimi yormadan futbol oynamaya çalışıyorum..Kitap okumayı da çok severim..en sonT.Özakman'ın Diriliş 1915 ve Şu Çılgın Türkler kitaplarını gözlerim yaşararak okudum.. Gene futbola dönersek; bende bir tutku haline geldi çok küçük yaşlarda Bandırmada futbol okulunda başlayan bir serüven..Bandırmaspor'un tüm yaş gruplarında ve A takımında oynadım..3-4 yıl çeşitli takımlarda devam eden profosyonelliğim,üniversite son sınıfta bitti,38 yaşına kadar da amatör kümede oynadım..bu arada hakemlik seminerlerini ve Antrenörlük(B sınıfı) kursunu da bitirdim

* Bu güzel anlatim hiçkimsede yok gibi Peki Şöyle devam Ediyim , Okul'dan Bahsettin. Okulda Nasıl biriydin abi ?

Okul yıllığında ,"Spor Akademisi yerine yanlışlıkla okulumuza düşmüş bir spor aşığı" diye bahsederler benim için..Çünkü özellikle okul yıllarında ve sonraki 4-5 yıl,lisanslı olarak basketbol ve masa tenisi de yaptım..okulda ise (üniversite hayatı dahil) duru -oturu.. olmayan haşarı biri idim.."okulda nasıl biri idin?" sorusu çok göreceli bir soru..neyi kastettiğine bağlı cevap vereyim istersen..
dersleri kastediyorsan,çok çalışkan değildim..12 eylül öncesi başladım okulave "demokrat bir üniversite" için her eylem de bulundum..demokrat bir eğitim için kavgalar ettim..içeri girdim ..ama düşüncemden hiç taviz vermedim..aynı şeyleri çocuklarıma ve gençlere de tavsiye ederim..yani Tavizsizliği demek istiyorum.


* Peki Kücüklük Hayallerini Gerçekleştirdiğini Düşünüyormusun ? Yoksa Hâla Şu Hayal'im Var Diyormusun ?

Mehmetçim,tabiiki tüm hayallerim gerçekleşmedi,buna sebep benim küçüklüğümde ülkemizdeki siyasi ve ekonomik konjuktür ,bizim rasyonel hayaller kurmamızı sağladı,yani öyle uçuk hayallerim olmadı hiç,mesleki ve ailevi açıdan istediğim herşeye kavuştum..ama sportif açıdan,bir kerecik olsun beşiktaş forması ile İnönü de oynamak isterdim..10'lu yaşlarda hep ,bunun hayalini kurmak isterdim..Beşiktaş forması ile,İnönü de Mehmet Ekşiler le,Necdet,lerle o sahada F.Terimlere,Alpaslanlara karşı oynamayı hayal ederdim..olmadı ama..

* Himm , Hayali Bile Güzel Olmalı Abi Senin Açından ?

hayal işte..inan ,dediğin gibi hayali bile cıhana değer..

* Aile Babası , oLdugunu Biliyoruz. Ev İşlerinde Yardımcı Olurmusun peki abi ?

Memetcim...çook ince bir soru bu...ama söyliyeyim..tabiiki oluyorum..eşim de çalışıyor..ve çok yoruluyor..ben "hayat müşterektir" sözüne sözde değil özde inanırım..inan bir hanımın evde yaptığı her işi yaparım,yapıyorum da..tabii elimden geldiği kadar..çünkü eşim ;benim hayat arkadaşım,dostum,sevgilim herşeyim..eğer bunları onunla paylaşmazsam mutsuz olurum..ayrıca da zevkle yapıyorum..
yemek yapmayıda ayrıca çok seviyorum


* En iyi Yaptığın Yemek Nedir Abi ?

Çok güzel kuru fasulye,pilav yaparım,ayrıca da krep'i de güzel yaptığım söylenir..

* Kendince Bir Uğurun varmıdır abi ?

evet ,top oynarken ,sahaya en son çıkardım..ayrıca da besmelesiz,hiç bir şeye başlamam..

* Peki Abi , BeşiktaşForum 'a Dönersek ; Şöyle Bir imza'n var ; "iki özel tutkum;İstanbul ve Beşiktaş" Neden 2 Özel Tutku ?

Çünkü Mehmet'cim..ikisi de çok ama çok özel..Ben gerçek bir istanbul aşığıyım..Özellikle de boğaza..tüm güzellikleri ve çirkinlikleri ile İstanbul benim tutkunu olduğum şehir..istesinler sokaklarında bedava çöpçülük yaparım..bu bana babamdan geçmiş..rahmetli gerçek bir İstanbul beyefendisi idi..pazar günleri bile kravat takan,yerde çöp görse alıp dakikalarca çöp kutusu arayan
bir İstanbul aşığı idi ..bana da ondan sirayet etti herhal de..Beşiktaş'a gelince..Beşiktaş ve Beşiktaşlılık benim için bir yaşam tarzı,Beşiktaşlılığın kriterleri ,olmazsa olmazlarımdır..Beşiktaşlı olmakla ;kendimi ülkenin en büyük ve tek yaşayan sosyal grubuna ait hissediyorum..ve bundan gurur duyuyorum..Beşiktaş 'ınküme düşme korkusu yaşadığı yıllarda bile bu değişmedi..


* Çok Güzel Abi , Peki BeşiktaşForum'la Tanışman Nasıl oldu ?

Tamamen tesadüf..Facebook'taki linke tıkladım..önce bir iki mesaj attım..baktım hemen tepki geliyor..gerçek anlamda 24 saat yaşayan,tepki veren Türkiyedeki tek forum bence..sonra birçok kişiyle tanıştık..kavgalar da oldu paylaşımlar da ama hep belirli saygı ve sevgi çerçevesinde..ben İnternete çok bağlanmam Memetcim..ama inan seyahatlerimde bile bağlanıp,yazdım..çok özel benim için Beşiktaş forum ve tabiiki sizler de öyle..

* Teşekkürler Abi , Ben Sonradan Katılmama Rağmen , Gerçekten Mükemmel İnsanlarla Tanıştım , Sende Bunların En Başında Geliyorsun.

sağol Mehmet'cim

* Beşiktaş Forum Pusu İçin Nediyeceksin Dizi Yayınlandı ve Forum'da Patlama Yaşadı fakat Senaristler Diziye Ara Vermek Zorunda Kaldı ? Sakaryalı Hazel ve Falcata Irfan İçin Neler Diyeceksin ?

Bak işte o çok ayrı bir olay..şu an bile gülmekten ölüyorum aklıma geldikçe..Sakaryalı Hazel..benim en büyük rakibim..ama özünde..çok sevdiğim,kızkardeşim yerine koyduğum,çok özel bir dost..ama ne yapayım ki.."Falçata" olmak bazı sorumluluklar yüklüyor ve bende bu sorumlulukların gereğini yerine getirmeliyim..Buradan Hazel e de sesleniyorum..."fazla uğraşma benimle" diye..

* Güldürücü ve birOkadarda Mükemmel bir Çekişme Görüyoruz Peki , FaLchata Ear-Fun Team Adinda , Hem Facebook'da Hemde Forumda Gruplar Açıldı , Bunlar İçin Neler Söyliceksin abi

valla Mehmetcim,ben ve ekibim,Sakaryalı ile bir çekişme içinde değiliz..yani bizim bir vizyonumuz ve bağlı olarak da "misyon" umuz var ve bunun gereğini yapıyoruz ve yaparız..Sakaryalı ve çetesi ancak bize engel olmakla iştigal eder..ama başarır mı işte o biraz zor..hehe

* Biliyorsun BeşiktaşForum , Basın-Yayın Organları Tarafından İzlenilmek'te Abi , Bu Bizim Açımızdan Avantaj mı ? Dezavantaj mı ?

Forumumuzun ,basın organları tarafından ve kulübümüz izlendiğini ben de biliyorum..bu,forumumuz açısından avantajmı bilemem ama,taraftar nabzını ölçme açısından Beşiktaşımız için büyük avantaj..çü
çünkü ,hiçbir kulüp,taraftarından ayrı hareket edemez ve taraftarın nabzını tutabilmek için de "yaşayan" taraftar forumlarını izlerler..bu forumumuza "ayrıcalıklı" bir sorumluluk yüklüyor ve ben bundan dolayı da gurur duyuyorum..


* Yorumları Beğendiğin Kullanicilarmiz varmi ?

Forumda tum kullanıcıları beğeniyorum,içlerinde yakın arkadaş olduklarımız da var..onlar la artık içli dışlı olduk..Hazel,Ramazan,Erkan,Emre,Semra,Gürkan,Metin ,Melike,Çağla, Bekir,Tekin,Ozan,sen,Murat,Gökhan ve adını yazamadığı bir çok arkadaş aile olduk ve hepsini çok seviyorum..Ancak özellikle İbodaca ve Neokartal ile yaptığımız teknik tartışmalar inanılmaz lezzetli geliyor çünkü aramızda tam bir kuşak var..

* Buradan Sitemizde Misafir Olarak Bulunan Kullanicilarimiza Nedemek istersin ?

Misafirler gelince.."öyle bakmayın kardeşim ,gelin üye olun,ailemize katılın" diyorum abileri olarak..

* Ve Son Olarak Beşiktaşforum.NET Kullanicilarina Nedemek istersin ?

ve en son olarak... da Beşiktaşforum.NET kullanıcılarına...Hepinizi çok seviyorum..siz benim ikinci ailemsiniz..beni sakın unutmayın...

* Süpriz Birinden Süpriz Bir Soru Geldi Abi ; Neden Karetta2002 Nickini Kullanıyorsun ?

Karetta 2002 nick'ini;dünyanın sadece insanlara ait olmadığını,üzerinde yaşayan tüm canlıların en az biz insanlar kadar bu dünyada yaşam hakkı olduğunu bazı kafalara anlatmak için kullanıyorum..

* Bu Keyifli Röportajı Benimle Paylaştığın İçin Tekrar Teşekkürler Abi , Hayatında Başarılar Dilerim.

rica ederim..asıl ben teşekkür ederim.. sevgiler..saygılar..


Sizlerde Saygı ve Sevgi Çercevesi İçerisinde Sorularınızı Sorabilirsiniz..
__________________
Besiktasforum.NET

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:25   #2
TEK AŞK BEŞİKTAŞK
 
Cagla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

çok güzel bir röportaj olmuş özellikle ev işlerine yardım konusu süpertebrik ediyorum
Cagla Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:29   #3
 
MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Daha yakından tanıdık abimzii
Abi benm yaşım kadar ne yapmışlıgın var
__________________
Forum Kurallarına Uyalım !!!

BesiktasForum.NET


.........
MetiN Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:29   #4
 
OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

İrfan Abim Seni yakından tanıma şansım oldu Muhabbetin cok iyi tekrar bir forum bulusmasında görüşmek isterim

ayrıca krepi cok severim krep ziyafeti cekersen cok mutlu olurum abim

teşekkürler röportaj için mehmet
__________________
Click the image to open in full size.
|'' Beşiktaş İçin Gerekirse Sahada Kanımı Bile Akıtacağım '' R.Quaresma |
OutKast Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:31   #5
 
eagle_1903_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

irfan abinin en cok futbol yorumlarını beğeniyorum röpaotajda da belli edio ki sadece bizim ligle sınırlı deil futbl bilgisi senin yolundan ileermeye calışıoruz abi röportaj cok güzel olmuş herkese tşkler emekleri için..
__________________
ÖLüMLe YaŞaMı AYıRaN ÇiZGi,
SiYaHLa-BeYaZı AYıRaMaZKi..
eagle_1903_ Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:31   #6
Banned
 
Vedat_Okyar_Kalbimizde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

abi harika olmuşya helal olsun valla tebrikler irfan abi ve mehmet , seni tanımaktan gurur ve mutluluk duydum abi
__________________
Click the image to open in full size.
Vedat_Okyar_Kalbimizde Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:39   #7
 
Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Rica Ederim , Teşekkürler
__________________
Besiktasforum.NET

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:41   #8
Dişi Kartal
 
alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Aile Babası , oLdugunu Biliyoruz. Ev İşlerinde Yardımcı Olurmusun peki abi ?

Memetcim...çook ince bir soru bu...ama söyliyeyim..tabiiki oluyorum..eşim de çalışıyor..ve çok yoruluyor..ben "hayat müşterektir" sözüne sözde değil özde inanırım..inan bir hanımın evde yaptığı her işi yaparım,yapıyorum da..tabii elimden geldiği kadar..çünkü eşim ;benim hayat arkadaşım,dostum,sevgilim herşeyim..eğer bunları onunla paylaşmazsam mutsuz olurum..ayrıca da zevkle yapıyorum..
yemek yapmayıda ayrıca çok seviyorum

Bu röportaj yapılırken yenge yanınızdaydı,değil mi İrfan Bey?


* Beşiktaş Forum Pusu İçin Nediyeceksin Dizi Yayınlandı ve Forum'da Patlama Yaşadı fakat Senaristler Diziye Ara Vermek Zorunda Kaldı ? Sakaryalı Hazel ve Falcata Irfan İçin Neler Diyeceksin ?

Bak işte o çok ayrı bir olay..şu an bile gülmekten ölüyorum aklıma geldikçe..Sakaryalı Hazel..benim en büyük rakibim..ama özünde..çok sevdiğim,kızkardeşim yerine koyduğum,çok özel bir dost..ama ne yapayım ki.."Falçata" olmak bazı sorumluluklar yüklüyor ve bende bu sorumlulukların gereğini yerine getirmeliyim..Buradan Hazel e de sesleniyorum..."fazla uğraşma benimle" diye..

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim,siz de benim gerçek dostum,abimsiniz İrfan Bey ama ben değil siz benimle uğraşıyorsunuz.


* Güldürücü ve birOkadarda Mükemmel bir Çekişme Görüyoruz Peki , FaLchata Ear-Fun Team Adinda , Hem Facebook'da Hemde Forumda Gruplar Açıldı , Bunlar İçin Neler Söyliceksin abi

valla Mehmetcim,ben ve ekibim,Sakaryalı ile bir çekişme içinde değiliz..yani bizim bir vizyonumuz ve bağlı olarak da "misyon" umuz var ve bunun gereğini yapıyoruz ve yaparız..Sakaryalı ve çetesi ancak bize engel olmakla iştigal eder..ama başarır mı işte o biraz zor..hehe

Yani Mehmet,grubu açan sizsiniz,siz Falçata'nın ekibinde olduğunuz için taraflı davranarak kendi adınıza grup açtınız,protesto ediyorum. Bu arada son gülen iyi güler İrfan Bey,saygılar...
__________________
alpler Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 23:52   #9
Savaşçı Kartal
 
Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Harika bir röportaj olmuş ama mehmet bize soracak soru bırakmamışsın be kardeşim İrfan abimide böylecek çok daha iyi tanıma şansımız oldu iyi ki aramızdasın İrfan abim
__________________
Click the image to open in full size.


Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.


profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 00:09   #10
Eye For An Eye
 
OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

teşekkürler güzel bir söyleşi olmuş ...
__________________
Click the image to open in full size.Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
M. Kemal ATATÜRK

OzzY Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 17:40 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580