Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2009, 18:04   #1
dumanx77
∂υмαη ѕα∂є¢є ∂υмαη

dumanx77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool Nedense Hep Bu Saatte Gelirsin Aklıma

Click the image to open in full size.

Gülüşün, gözlerin, sözlerin gelir. Nedensizliğimde sıralarım geçmişimi, seni nasıl kaybettiğimi, sanki bir avuç suyun parmaklarımın arasında akıp gitmesi gibi…

Nedense hep bu saatte gelirsin aklıma, Ne öncesi ne de sonrasında tam vaktinde yüreğimin acıyla kıvrandığı saatte… Hasret gibi girersinde yüreğime, rüyalarım seninle mutluluğa dönüşür sanki...

Sonra bir hüzün çöker, bilirim her doğan güneş seni sonsuzluğuna alır götürür. Her gidişinde bir asır geçer ömrümden ve tekrar akşam olur yollara takılır gözlerim.

Artık uykularda arar oldum gözlerini, çalmayan telefonlara inat yüreği daha bir çarpar o zaman… Nedense hep bu saatte gelirsin aklıma, Bir hüzün var içimde dün geceden kalan…

Sebebi ne o ne başkası, sebebi sana olan sevdam, kelimelere sordum; nedir diye, Dedi: bu kara sevda gerisi yalan… Her defada büyür yaşanan. Bana sorma bir şey, söyleyecek gücü bulamam.

Sen beni bilirsin, girdimi içİme hüzün, kolay kolay çıkaramam… Eksik bir şeyler var yaşanan, dünyamı kötü ben mi bilemem ama; Bir hüzün var içimde dün geceden kalan, Sebebi sana olan sevdam...

Nedense hep bu saatte gelirsin aklıma, Ne kapımı çalan bir dostu görürüm, ne de bana gülümseyen bir çocuk… Zaman durmalıdır artık, sabaha daha çok varken, zaman alır başını gider seninle, oysa sen yokken akreple yelkovan inat eder sanki yerlerinde saymaya…

Nedense hep bu saatte gelirsin aklıma, Umudum bitip gözyaşlarım yüreğimi dağlarken gelirsin… Sen yokken seninleyim aslında, gözlerim gözlerinde kilitli ellerim ellerinde, saçlarını öpüp kokluyorum belki de…

Nedense hep bu saatte gelirsin aklıma, Nedensiz alır götürürsün beni uzaklara, bazen yüreğimden taşıp gözlerimden akan yaş olursun. Belki sensizliğime ortak, belki zifiri kara dünyama güneş olursun.

Bilir misin, hiç kendinden önce sevdiğini düşünmeyi; Yalvardın mı hiç; “Ne olur Allah’ım ona acı verme onun acıları benim olsun. Ne olur Allah’ım ömrümden ömür al ona ver ömrü uzun olsun” dedin mi hiç ve yüreğinin her atışında ismini sayıkladın mı …

Bilemezsin ki nereden bileceksin. Sevmek nedir bilemezsin, hiç zorlanma ceylan gözlüm, yüreğime adını sen yazmadın ki, bir kalemde sileceksin...

Hayat Bu İşte!
Kanatlanıp Gitmek Dururken..
Dört Duvar İçinde Hapsolursun..
Yaşamak İçin Bir Neden Ararken..
Ölmek İçin Bulursun..
..derin..

üf..
dumanx77 Ofline   Alıntı ile Cevapla