Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2009, 03:36   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ismail Havalarda

Click the image to open in full size.
Beşiktaş’ta ertelenen olağan divan kurulu toplantısı, dün Ceylan InterContinental Otel’de gerçekleştirildi. Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı gergin bir ortamda geçti. Yaptığı konuşmada Beşiktaş Yönetimi’ni eleştiren Karadeniz, “Bulunduğum yerden ve yaptığım işten mutlu değilim. Göreve geldiğimiz tarihten bu yana Başkan ve yönetim kurulu dahil, zaman zaman bizi umutlandıran durumlar dışında hiçbir zaman onore edilmedik. Başkan buradayken konuları yüz yüze konuşmanın faydalı olduğuna inanıyorum. Bütün bunları onore edilmediğimiz için anlatıyorum. Sözlerimi geleceğe ışık tutar diye söyledim. Kimseden talebim ya da kırgınlığım yok” ifadesini kullandı.
Transferler eklenmemiş
Bu arada yapılan açıklamada, derneğin borcunun 62 milyon 502 bin 565 lira, Futbol A.Ş’nin ise 90 milyon 821 bin 683 lira olduğu bildirildi. Başkan Demirören’e borç miktarının ise 55 milyon 903 bin 337 lira olduğu ifade edildi. Alacakların düşülmemesi halinde ise toplam borç miktarının 191 milyon 274 bin 26 liraya yükseldiği vurgulandı. Yeni transfer edilen oyuncuların maliyetinin borç hanesine eklenmediği de kaydedildi.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla