Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2010, 19:17   #9
ferdi1903

ferdi1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

enrnst, ferrari ve sivok kesinlikle kalmasi gerekenler bence bunlarin yanina boboyuda koyabiliriz ama süper bir golcü alabiliyorsak oda satilabilir

bobo öyle veya böyle her sezon besiktas da is görmüsütür ben kalmasindan yanayim.

tellonun iki oynayip 5 mac yatmasi cok sikinti yaratti bu sezon galiba bizde misyonunu doldurdu artik gitmeli

delgado zaten elimizde patladi onu bu saaten sonra satmak imkansiz gibi bisey ama bi talibi olursa 2ye 3 bakmamali hemen satilmali

tabatayi yönetim gönderemez 8 miliyon para verildi, kendi düsüncem yeterince sans verilmedi tabataya,
iyi oynadigi zaman takima cok faydasi olur bence bu sezon kalmali

fink aslinda cok iyi bir görev adami ama necip varkene kalmasindan yana deilim

zapo bursaya satilsin zaten 2-3 kaybetimiz mactaki gol sevincinden sonra onu bjk görmek istemiyorum

holoskoda kararsizim sampiyon oldumuz sezon cok katkisi oldu ama hep inisli cikisli bi form garfigi var helesim bu sezon kacirdigi goller beni cilgina cevirdi,
sanirim onun durumu dünya kupasindan sonra belli olur, kendini gösterirse talibi cikar aksi taktirde bizde kalir zaten

nobre türk statüsünde ama bu adamin kalmasi icimi yakiyor, hic bisey yapmadan bu sezon 2,1 miliyona cebe indirdi
zaten doru düzgün top oynamadi geldi geleli bu adamdan bi türlü kurtulmaliyiz

Konu ferdi1903 tarafından (27-05-2010 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir..
ferdi1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla