Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2010, 00:10   #3
style24

style24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
volkan-saygın´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkesin işin ciddiyetinin farkında olması lazım arkadaş muz cumhuriyeti değil burası . Schuster'i çok beğeniyorum , oynatmak istediği oyunu oturtmak istediği felsefeyi savunuyorum ama O da ciddi olacak. 100 milyon euroluk takımla 3 milyon euroluk takım önünde acze düşüyorsan haklemlere b.k atmayı bırakıp şapkanı önüne koyacaksın , futbolcun oynamıyorsa oynatacaksın onun için buradasın onun için para alıyorsun. Tekme atanlara , cezasını vermeyen hakemlere taraftar olarak ben tepki gösteririrm . Sen takım niye oynamıyo ona bakacaksın
Bence başkana düşen , milletin yüzde sekseninin ay sonunu zor getirdiği bu ülkede milyon dolarlar alıp iş ahlakından cidiiyetten bu kadar uzak davranan futbolcu , hoca herkimse hepsine gereken cezayı vermek , akıllarını başlarına getirmektir.
katılıyorum. q7 isyan edior koş sanıza diye ernst cırpnıor bi oraya bi buraya özellikle birinin mehmet auerl ne oynadını bana soyler mi? beni koysunlar oraya ben daha cok kosarım adam sadece aldı pası geriye werior 3.lig ayarında futbolcu gibi resmen 1 kisi eksik oynuyoruz