Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-02-2007, 19:04   #1
umitsevim

umitsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

terim İSTİFA!

A Milli Takımımızın Gürcistan maçı kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Volkan Demirel, Mehmet Aurelio, Tuncay Şanlı, Tümer Metin (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Arda Turan (Galatasaray), Gökhan Zan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez(Beşiktaş A.Ş.), Hüseyin Cimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.), Mehmet Topuz, Aydın Toscalı, Gökhan Ünal (Kayserispor), Servet Çetin (Sivasspor), Hakan Arıkan (Ankaraspor A.Ş.), Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü), Selçuk İnan (Vestel Manisaspor), Hamit Altıntop, Halil Altıntop (Schalke 04), Serhat Akın (FC Köln), Nuri Şahin (B.Dortmund), Tugay Kerimoğlu (Blackburn Rovers), Fatih Tekke (Zenit), Emre Belözoğlu (Newcastle United)

yukarıda kırmızıyla gösterdiğim kişilerin milli takımda işi ne.bunu 1 kişi açıklayabilecekmi.terim türkiyede ön libero yok dedi git bir brezilyalıyı türk vatandaşı yaptırdı ve milli takıma koydu peki şimdi soruyorum koray kaledemi oynuyo,serdar top toplayıcılık mı yapıyo.G.O.T.M. in ne işi var fenerde kaç dk süre almış ne yapmış ki milli takıma çağırılıyo.hüseyin den hala bişey bekliyo.trabzonda da kim top oynuyoda adam alıyo.selçuk inan kim bugüne kadar ne futbol oynamış.serhat akın top mu oynuyo adam sakatlıktan yeni çıktı köln e gitti(gidip izledinmi performansını biliyonmu) burda ne işi var.
ben artık milli takımdan sğudum terim geldiğinden beri hiç bir maçta heyecanlanmıyom.TERİM İSTİFA
umitsevim Ofline   Alıntı ile Cevapla