Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2007, 11:56   #2
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Söz Tigana’dan açılmışken Rasim hoca eleştirilerine devam ediyor. “İlk yarıda 29 puan topladı Beşiktaş. Tonla para harcadın sen. Geçen sene şampiyon G.Saray’ın da 29 puan gerisinde bitirdin ligi. Bu ne demek? Ligler stop etsin, ekstradan 10 maç oyna, hepsini kazan 30 puan eder. Ben geçen yıl Tigana’nın yerinde olsam anında istifa ederdim. Benim takımım en üsteki takımdan 29 puan geriye düşecek. Ben Beşiktaş’ı çalıştırırken ikinci olduğum halde bıraktım. Şampiyonlar Ligi’ne gittiğim halde bıraktım. Lig sonunda en az kart gören takım benim takımımdı. Üç yabancıyla oynuyordum. 5-6 olsa tozu dumana katardım.”

Ya Tigana’yı getirenin hiç mi suçu yoktu? Rasim Kara yine soluklanmadan konuşmaya devam ediyor: “Benim mesajım da onlara kardeşim. Tigana’yı niye suçlayayım ki. Tigana az bile yapıyor bu yöneticilere. O gelmeden önce Del Bosque’ye sormuştur. Niye ayrıldın diye. O da ona anlatmıştır her şeyi ve sonra demiştir ki ‘Sakın ha çok tazminat koy sözleşmene.’ Bundan sonra gelecek olan daha çok tazminat isteyecek. Tigana’nın ne suçu var ki? Futbolcuların ne suçu var ki? Onları transfer eden kim? 18 milyon dolar borçla kulübü al, borcu 118’e çıkar. Sonra da ceketini al git. Nereye gidiyorsun? Batırmışsın kulübü. Kendi işinde 100 milyon dolar zarar ettir bakalım orada tutarlar mı seni?”