Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2007, 19:38   #53
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
santiagooo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bence bu tazminat konusu iyi oldu...neden iyi oldu..cünkü öle zart diye gönderemiorlar artik...ben tazminat olsada olmasada tigananin kalmasindan yanayim...sezon basindada öleydim simdide öleyim...hatta mukavelesi bitince iki sene daha devam diyorum...INADINA TIGANA...

adam tek forvetle cikti millet neden cift forvet degil dedi...cift forvetle cikti neden tek forvet degil dediler...rico yada delgado dedi millet neden ikisi olmasin dedi..ikisini bir oynatior simdi cikip delgado neden cizgide oynuor diyenler var...ibrahim akin neden oynamior dediler oynatti..neler yaptigini gördük...bobo kimmis dediler adam en golcü oyuncumuz..serdari ilk galatasaray macinda neden ön libero oynatti deyip yerden yere vurdular simdi milli takimla ismi gecmeye baslayinca herkes tükürdügünü geri yalior...

istesenizde istemesenizde bu hoca bu takimin basinda bu sene sampiyon olacak...buraya yaziorum bak..
valla bu yönetimi yaptigi salaklikdan dolayi kutluyorum cünkü 4,5 milyon tazminat koymuslar...yoksa tigana coktan gitmis sampionlukta havlu atmistik bile...bence artik getirlen bütün hocalara tazminat opsiyonu konsun mukavelelrine..
imza :ferro1903

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla