Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2007, 18:28   #8
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya arkadaslar vallahi bazen böyle birsey yazarken düsünüyorumusunuz bilmiyorum.... yani tigana simdi giderse, ve sadece biz onu kovarsak simdi gider, besiktas jk adama biton para ödeyecek... bos bos... adam dedi zaten bir yillimi hediye ediyorum, biz ona bir kurus bille ödemeden o serefli bir sekilde gidecek... yani simdi gönderipde ne ellde edecegizki? yani sanki aninda yeni bir teknik direktör gelecek, istedigimiz bütün teknik direktörlerin takimi var, ve hala sezon devam ediyor.... ayrica 3 mac kalmis, yani simdi takimi antrenörsüz birakmak yanlis, ve anlamsiz olur... yani bos bosuna kaos ortami yaratmiyalim.... düsünüyorumda simdi biz feneri yenseydik siz böyle dermiydiniz, kimse gelipde derdik demesin, demezdiniz, cünkü bir galibiyetten sonra takimi neden kaos ortamina sokalimki, demi? ... hersey bir yana, biz son yillarda her antrenörle tartisarak, problem yasiyarak ayrildik... simdi adam geliyor ben cok yoruldum birakiyorum diyor, sizde yine adamla tartisarakmi onu göndermek istiyorsunuz. bir kerende problem olmadan antrenörümüz gitsin. simdi giderse besitas büyük sekilde zarara girer, sezon sonunda giderse besiktas icin cok daha iyi olur...