Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2007, 12:00   #1
murout

murout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetim,Teknik direktör ve Futbolcular(SUÇLU KİM?)

Bir sezon daha bitti.bizim için gene hüsran gene acı.ortada bir suç var ama suçlu kim.herkez birilerini suçluyor ama suça sahip çıkıp kabullenen yok.olan herzamanki gibi gene biz taraftarlara oluyor ve hiç biriside çıkıpta arkadaş hatalı olan benim yanlış bende özür dilerim demiyor.son 3 yıla dönüp bir baktığımızda hep teknik heyet başarısız gösterildi ve defalarca değiştirildi.futbolcular kötülendi onllarca oyuncu geldi geçti.hatta bir dönem taraftarlar bile suçlandı .baskı yapıyolar diye.artık baskıda yoktu.beşiktaş taraftarı belkide tarihinin en büyük desteğini verdi bu sezon.hep arkasında durdu takımının alınan tüm kötü sonuçlara rağmen.peki nerde başarı.o zaman tek suçlu olarak gösterlecek olan yönetim kalıyor.o eski imrenilerek bakılan ve her futbolcunun hayalini süsleyen kolej takımı beşiktaşın yerinde şimdilerde nefret edilen ve alay konusu haline gelen bir beşiktaş var.beşiktaşlılık ruhu nerede kaldı.beşiktaşlılık duruşu nerde.her başarısızlığın ardından rakiplerimize saldırılıp sempatik gözükme çabası ve tarftarı arkasına alıp helal olsun dedirtmek artık bunların tek yaptıkları şey oldu.her seçim zamanı en üyük beşiktaşlı biziz diyen muhalefet yöneticilerde ortada yok.beşiktaşımız bu kadar sahipsiz mi.yoksa onlarda bu düzene ayakmı uydurdula.

AMA BİR GERÇEK VARKİ EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ VE BİZ ONU GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUZ VE HERZAMANDA SEVECEĞİZ..........NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE NE MUTLU BEŞİKTAŞLI OLANA

Konu murout tarafından (14-05-2007 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir..
murout Ofline   Alıntı ile Cevapla