Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2007, 17:31   #1
karapancare

karapancare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KENDİNİZE GELİN KALDIRIN GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDEKİ PERDELERİ RONALDİNHO GELSE NE YAZAR!!!!!!

Ne dersiniz, kafamızı çevirip bir 100. yılımıza bakalım mı? Çünkü gerçekler orda saklı, BEŞİKTAŞ ruhu orada, kim ne derse desin...

Sizce neden şampiyon olamadık? Cevabını veriyim; Çünkü bizim PASCAL NOUMA mız yoktu, çünkü İlhan Mansız ımız yoktu, çünkü Sergenimiz yoktu. Şimdi kim var? Para uğruna kendini satacak insanlar... Arkadaşlar bizim 100. yılımızda dünya yıldızları arasında yerini almış Ricardinho mu vardı? Delgado mu vardı? Kleberson mu vardı? Fransada en iyi kaleci seçilen Runjeler mi vardı?

Hayır hiçbirisi yoktu. Maçı ayaklarıyla değil yürekleriyle oynayan oyuncularımız vardı bizim. Belki onlar Ricardinho,delgado gibi 5 milyon dolarlar etmiyordu ama onların yürekleri milyardolarlar ediyordu.. Arkadaşlar Beşiktaş, fenerbahçe gibi parayla dönen bir takım değil.. Beşiktaş yürekle dönen bir takım.. Bizim Juninholara ihtiyacımız yok,bizim ronaldinho lara ihtiyacımız yok. Bizim pascallara, bizim ilhanlara, bizim sergenlere ihtiyacamız var.

Eğer aksini idda eden olursa geçmişe bir bakmasını rica ediyorum....

Bir aşka tutuldum bitmeyeceğine inandığım,
Bir kartala vuruldum göklerden hiç inmeyen,
Ve içimde bir insan keşfettim
Beşiktaşa her zaman inanan....
karapancare Ofline   Alıntı ile Cevapla