Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2007, 14:48   #1
Adelaar

Adelaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Tigana: Tehdit edilmedim saldırıya uğradım!..

Beşiktaş'la yollarını ayıran Fransız teknik adam Jean Tigana, Siyah-Beyazlı kulüp hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı: "Tehdit edilmedim ama saldırıya uğradım!..."

İşte Tigana'nın L'equipe gazetesinde yayınlanan büyük yankı uyandıracak sözleri:

"... Ocak ayında aslında bazı şeyler belli olmaya başlamıştı. Hiçbir şey kazanmamamız için çevremdeki herkes değiştirildi. Herşeye rağmen yine de Fortis Türkiye Kupası'nı kazanarak, bir başarıya ulaştık...

... Beşiktaş'ta sürekli baskı altındaydım. Tehdit edilmedim ama saldırıya uğradım!... Televizyon kameraları, foto muhabirleri, kulüp güvenlikçilerinin gözü önünde arabama saldırıldı. Bugüne kadar hiç kimse de yaptığı saldırılardan dolayı tutuklanmadı. Üstelik bu insanlar her zaman çevremizde yer aldılar. Evimin önündeki polis arabası, benimle konuşmak için durmuyordu tabii ki... Ancak hiçbir şey bana korku vermedi...
... Kimse bana çeşitli kulüplerle görüştüğümü söyleyemez.12 ile 15 arasında kulüp beni telefonla aradı. Fakat ben iş aramıyorum. Her şey bitti... Hiçbir şeyden yakınmıyorum. Bu ortamdan çıkacağım ve kendime yeni bir dünya kuracağım."
Dakka90.com Dış Haberler Servisi
Adelaar Ofline   Alıntı ile Cevapla