Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2007, 15:14   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tigana'nın vasiyeti!

Click the image to open in full size.

Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını kaybetmesi üzerine, lig bitmeden yönetimle sözleşmesini karşılıklı olarak fesh eden Tigana, başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı son görüşmede başarılı olduğunu ve bu nedenle içinin rahat olduğunu söyledi. Yıldırım Demirören’in aylarca Beşiktaş’a getirtmek için yoğun uğraş verdiği ancak tıpkı Del Bosque de olduğu gibi "aşı tutmadı" diyerek gidişine izin verdiği Fransız hoca, görüşmede düşüncelerini de açıkladı. Avukatı Prospen ile birlikte gittiği Ümraniye tesislerinde Yıldırım Demirören, Kenan Öner, Celal Kolot ve Ertunç Soğancıoğlu ile görüşen Tigana, kendi döneminde alınan 3 kupa nedeniyle başarılı olduğunu söyleyerek şöyle devam etti:
‘İÇİM ÇOK RAHAT’
"Tüm eleştirilere ve engellemelere rağmen ben görevimi yapmanın huzuru ve rahatlığı içindeyim. Böyle gitmek istemezdim ancak birileri beni bu hale getirdi. Arkamda, büyük bir ihtimalle Şampiyonlar Ligi’ne gidecek bir ekip bıraktım. Özellikle gençlere iyi bakın. Serdar, Burak ve Bobo bu takımın geleceği. Eğer kadroyu bozmazsanız bu ekip Avrupa’da 2 yıl sonra iş yapar. Bu gençleri ileride satarsanız çok iyi para kazanırsınız."

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla