Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2007, 16:54   #10
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
**amokachi**´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunda garipsenecek bir durum yok Tigana'ya küfür etmeyen bir BEŞİKTAŞ'lıya şimdiye dek rastlamadım hatta bir futbolcumuzun dahi(adını söyleyemem) bu tür bir küfür ettiğini biliyorum!...
cem yapma lütfen ya bu bize yakışmaz hani kaç kişi küfür ediyor ya bende beşiktaşlıyım sapına kadar ama küfür etmiyorum
ya ayıp gerçekten ayıp sonuçta öyle yada böyle beşiktaşa emeği geçti hatalarıda olsa ne bizi başkalarına kötüledi nede düzenlediği basın toplantısında beşiktaş için kötü bir söz sarfetti adam türkiyeyi ve beşiktaşı seviyorum dedi bırakın yolu acık olsun...sinan abi anında tepki göstermek suçlunun işidir suçlusunki anında tepki gösteriyorsun yaran mı varda gocunuyorsun yazık cok yazık beşiktaşa yakışmayacak hareket bunlar adamı rahat rahat yolcu bile ettirmiyorsunuz ya tabi del bosque gibi 7 milyon euro kazık atsa bişey demezsiniz adam o kadar kazık attı biriniz çıkıpda böyle tepki vermediniz yazık gerçekten yazık sinan engin gerçekten yaran var ki gocunuyorsun 2003-2004 te kaçan şampiyonluklarındada senin alaaddin çakıcıyla çevirdiğin bir dolap olabilir ya hayırlısı SİZİN GİBİLER BEŞİKTAŞA YAKIŞMIYOR YARANIZ VARKİ BÖYLE ARKDALARINDA KÜFÜR EDİYORSUNUZ BIRAKINDA RAHAT RAHAT GİTSİNLER SİZDEN BİŞEY İSTEYEN Mİ OLDU ?

TİGANA SİNAN ENGİNDEN BİŞEYMİ İSTEDİDE SİNAN ENGİN BÖYLE BİŞEY SÖYLÜYOR DEMEKKİ YARASI VAR GOCUNUYOR !!!!!

Konu R€D-D€V!L-1903 tarafından (17-05-2007 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir..
R€D-D€V!L-1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla