Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2007, 17:51   #8
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
espacio´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya kartalizma1903 arkadasım moderator oldun ama yok onu acma yok bunu acma ne acalım bu sekilde bu forumun yuruyecegine inanıomusun ben sadece buraya diil dier besiktas forumlarına da uyeyim ama en pasif en az topic olan forum burası siteye 5 gun sora giriorum hala actıgım sayfa aynı nereye ne acıcaz bi sole istersen ayrıca bole bi topic son 5 sayfadır yok bilgilerine arz ederim saygılarımla
sna onu açma bunu açma diyen yok dilediğini açmakta serbestsin sana bu yetki verilmiş zaten alen tarafından ama burda bizim kadro yazmamız bişeyi değiştirmez ayrıca beşiktaş yerli transferler bölümünde bir sürü taktik ve oyuncu ismi geçiyor biraz daha yaratıcı konular açalım diyorum ben biraz düşün bana hak vereceksin ordada aynı oyuncular burdada aynı oyuncular topic kirliliği yaratıyor sonra toparlanamıyor bilmem anlatabildimmi saygılarımla demenede gerek yok sonuçta burda hepimiz arkdaşız kardeşiz modluk veya normallik bişey farketmez bizimde sizinde sitekleriniz aynı