Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2007, 14:34   #1
themadpol

themadpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu takıma Forvet Alınmayacakmı

Arkadaşlar forumda o geliyor bu gidiyor yok şuna talip yok buna talıp oluyoruz ama nedense beşiktaşımıza yakışır bir forvet ismini hiç duymadık görmedik işitmedik. Bu takım Nobre ile Bobo ile Gökhan ile nereye kadar gider. Şampiyonlar ligine kalırsa bu üçlü ne yapabilir. Bu takımın nouma gibi yırtıcı, adam geçebilen son vuruşlarda becerikli, kafa toplarına hakim yani kompile mükemmel bir forvete ihtiyacı var. Bakıyorum bizim medyaya bunla ilgili hiç bir yorum yazan felan yok. Galibe yönetiminde böyle bir transfere niyeti yok. Bir Colin Kazım ismi geçiyordu o da boş çıktı. Nobre ile Şampiyonlar lig veya uefa maçına çıktığımızı düşünmek bile istemiyorum. Bu konuyu birilerinin dile getirmesi lazım. bırak dış ligi kendi ligimizi götüremiyor bu forvetler. Beşiktaşa yakışır çok iyi bir forvete ihtiyaç var bu takımda öyle değilmi. benmi yanlış düşünüyorum arkadaşlar.

Fransa liginde çok iyi forvetler var. Ucuz maliyeti olan bir tane bulunabilir. Yabancı sayısı sıkıntı olur ise, Ricardinho veya delgado ile runjeden birinden feragat edip alsınlar. Bence hakan alındıktan sonra kalede pek sıkıntı olmaz. Daha bişey bilmiyorlarsa Rüştüyü alsınlar runjenin yerine forvet alsınlar. Haksızmıyım.
themadpol Ofline