Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2007, 15:20   #1
hakko

hakko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile FUTBOL KLİŞELERİ Çokkkk komik ve doğru tespitler okuyun!!!!!

Klişeler biter mi? Futbolcu kardeşlerimizin ve teknik direktörlerimizin çok sevdiği bir cümledir "Şanssız goller yedik", sanki şanslı gol yeniyormuş gibi. Sonra "Önemli bir galibiyet aldık" derler bir de, öbür hafta alma ihtimalleri yüksek galibiyetin önemsiz olduğunu mu anlatmak isterler acaba? Spor camiasının üyeleri ne demek istiyor da, bu cümleleri kuruyor? Bir şeyler daha buldum;
Hakem hakkında yorum yapmak istemiyorum: Yaparsam ağzımı bozarım, başım belaya girer. Allah'ından bulsun!
Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim: Bana bu kadar parayı hiçbir kulüp veremezdi.
Önemli olan 3 puandı, onu da aldık: Berbat oynadığımızın farkındayım.
Yedek kalmam hocanın takdiridir, saygı duyarım: Şimdilik içime atıyorum. Sezon sonu bilirim ben neler diyeceğimi.
Rakibimizi de mücadelesinden ötürü kutluyorum: Maçı aldık, keyfim yerinde, herkese mavi boncuk dağıtıyorum.
Elimize geçen fırsatları değerlendirebilseydik, bu maç çok farklı olurdu: Forvet oyuncularımız kazma olduğu için yeniliyoruz. Bana kalsa hepsini gönderirim.
Hocam şans verirse formayı giymeye hazırım: Çalışıyorum, uğraşıyorum, adama yaranamıyorum. Daha ne yapayım arkadaş?
Gol yollarında çok şanssızdık: Forvetlerimizin kazma olduğu görüşünde hâlâ ısrarcıyım.
Attığım golü sayın başkanımıza hediye ediyorum: Galibiyet priminde bana bir ayrıcalık da yapar artık.
Mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünmüyorum: Maçın 3-0 hükmen bize verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Benim gol atmam önemli değil: Hocanın gol atması önemli, o zaman haber değeri olur.
Bir anlık dikkatsizlik bize maalesef çok pahalıya mal oldu: Bizim defansla kaleci maçta uyumaya devam ederse biz daha çok yeniliriz.

Şöhret kayar gider. Paranın kanatları vardır, uçar. Kalıcı tek şey, karakterdir!.
Angel Myers Martino (Olimpiyat Altın Madalyalı Yüzücü)

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
hakko Ofline   Alıntı ile Cevapla