Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2007, 00:14   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş şeref tribünün de kavga

Beşiktaş-Marsilya maçı öncesi protokol tribünü önünde tatsız bir olay yaşandı.
Divan kurulu üyesi Atıf Keçeci ile camianın tanınmış isimlerinden Sedat Kesen arasında kavga yaşandı. Keçeci'nin yaptığı açıklamalarla Beşiktaş camiasına yakışmadığını söyleyen Sedat Kesen, "Sen Beşiktaş sırtından prim yapmaya kalkıyorsun. Beşiktaş'a sürekli zarar veriyorsun. Beşiktaş başkanı'na hakaret etmek bir beşiktaşlıya yakışmaz. Daha önce de Süleyman Seba'yı, Serdar Bilgili'yi hedef gösterdiniz. Senin ve senin gibilerin hesabını herkes biliyor. Düşün artık Beşiktaş'ın yakasından" diye bağırdı. Kesen ve Keçeci'nin kavgasını protokol tribünün önündekiler güçlükle ayırdı.
Kavgaya şahit olan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz de Keçeci'ye tepki gösterdi. Karadeniz'in, "Atıf Keçeci sürekli başkan ve yöneticilere hakaret ediyor. Kendisini haysiyet kuruluna vermemiz kaçınılmaz" dediği öğrenildi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla