Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-03-2006, 15:59   #1
kyros06

kyros06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

günümüz futbolcularına PASCAL NOUMAAA

tarih 2001 bir galatasaray ma.ı öncesi pascal tesislerde dinlenmektedir.taraftarın pascal aşkının tamada perçinlendigi dönemdir.taraftar pascalı odasında bulur bulur ve pencereye çıkması için tezavhürat eder pascal bu taraftarı hiç kırarmı en dogal haliyle taraftarın karşına çıkar kafada kırmızı bandana üstü çıplak altta boxer ...
taraftar pascal
-pascal bu akşam maç ne olur diye sorar pascal hemen cevap
-inönüyü gösterir ve eliyle iki tane patlatır
ve derken maç başlamıştır
dakika 13 gol 21 numaralı formasıyla pascal noumaaaa
tafarel in omuzu kırılır 6 ay futbol oynayamaz
oysa bu pascalın umurunda deildir pascal için önemli olan tek bişey vardır oda beşiktaşin kazanması ve taraftarı mutlu etmek

Günümüzün ruhsuzlarına Pascal Nouma;

''Attığım gollerden sonra çok fazla coşku yaşamıyorum.Çünkü taraftarın sevincini görmek beni daha fazla mutlu ediyor.Bu yüzden sevinmek yerine onların sevinçlerini izlemeyi tercih ediyorum''

''Futbolcu olmasaydım Bayrampaşa'lı olurdum''

''Kartal kanı taşıyorum''

''Galatasaray'a gitmedim.Çünkü Fransa'da doğdum Beşiktaş'lı oldum.Beşiktaş'tan başka takıma gidemezdim..Çünkü ölmek istemiyorum..Gitseydim bu şarkı olmazdı,bende ölür giderdim..''

''Ben futboldan nefret ediyorum.Bu sporu hiç sevmiyorum.Çünkü ben bu oyunu kendim için oynamıyorum.Ben Beşiktaş taraftarı için oynuyorum..Ben benim birşey yapmamı bekleyen Beşiktaş taraftarını eğlendirmek istiyorum.''

''Galatasaray ile yaptığımız maçta bilerek kırmızı kart gördüm.Eğer oyunda kalsaydım kendi takım arkadaşlarımla kavga edecektim.Eğer elimde bıçak olsaydı birkaç kişiyi doğrardım.Bu kadar ruhsuz oynanmaz.Taraftarın heyecanı kadar heyecan içlerinde hissetmiyorlardı.''

''Benim için psikopat diyorlar..Ancak Beşiktaş taraftarı benden daha psikopat..Onlara layık olmaya çalışacağım..''

''Atatürk kupasını kazandığımız maçta Beşiktaş taraftarı bana kariyerimdeki en mutlu günü yaşattı.Türk seyircisini o zaman çözdüm.Savaşan futbolcuya tapıyorlar.Bende savaşmayı seviyordum.Bu yüzden taraftarla bütün oldum.''

''BENİ ÖLÜNCE İNÖNÜ'YE GÖMÜN!!''

!!! PASCAL GELLLLL ÖLÜRSEN DE İNÖNÜ DE ÖLLLLLLLLLLLLL !!!
kyros06 Ofline