Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2008, 23:05   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şaşkın adamlar :)

> > > Adamlar Akmerkez de karilarini kaybetmis hararetle ariyorlarmis. > > > > Ortada kosusturup dururken birbirlerine çarpmislar. Ne oluyor birader > > demeye kalmamis, birisi: > > > -"Kardes kusura bakma karimi kaybettim de onu ariyorum" demis. Digeri > > > -"Sende kusura bakma ama bende karimi ariyorum" demis. > > > Adamlardan birinin aklina bir fikir gelmis ve > > > demis ki: > > -"Arkadasim madem ikimizde karilarimizi ariyoruz, karilarimizin tipini > > birbirimize tarif edelim ve ayri ayri yerlerde aramaya baslayalim. > > Eger rastlarsak saat 4'te Mac Donalds 'in önüne gitmesini söyleriz > demis. " Digeri tamam demis ve baslamis karisini tarif etmeye: > > > -"Benim karim sarisin, mavi gözlü, 25 yasinda, 1,75 boyunda, 60 kg, > > topuklu beyaz ayakkabi ve kirmizi mini etekli tek parça elbise > > giyiyor" demis. Ve diger adama > > -"Senin karin nasil biri?"diye sormus. > > > Diger adam : -"****** et benimkini seninkini ariyalim... > >
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla