Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2008, 23:52   #10
samet1903

samet1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
lacrymosa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bak güzel kardeşim; teknik adamdan veya futbolcuların maçlık hatalarından bahsedecekseniz bunun yolu onları sayarak fikir paylaşımı yaparak olmalıdır, hangi siteden olduğuı belli olmayan cilalanmış bir yazıyı paylaşarak değil, yukarıdaki yazının teması nedir biliyor musun?: yönetim, teknik heyet ve o 3 oyuncu hemen gitsin, bu kadar yoğun yaşamayın duygularınızı ya, biraz sakin olun, çok övülen ve "avrupa'nın prensi" diye lanse edilen takımla aranızda sadece 1 puan fark var, üsteik fb kadrosu oturmuş ve hakikaten iyi bir kadro olmasına rağmen, dediğim gibi oyunculaarın veya teknik adamları eleştirme yöntemi bu kadar ağır olmamalı, kişisel fikrini söyleyip geçebilirsin mesela, böyle fiyakalı gibi görünen ama içi boş yazılara gerek yok...

alıntı forza .. o 3 oyuncu ve yönetim tabikide hemen gitsin hoca sezon sonuna kadar kalsın tabikide refaha ulasalım .. bunlar agır eleştiri degil zaten gayet normal fikir beyanı .. cok begenilen takım bugun yedek kadroyla cıktı sanırsam izlemedim macı ama normalde cok rahat futbol oynuyorlar bizim zor yendigimiz takımlara 4 5 atıolar
samet1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla