Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2008, 05:34   #2
tyler durden
Banned

tyler durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevdiceğim,

Gönderilmemiş mektuplarım var, doğmamış çocuk gibi ilişkimiz ve ben paçalarımı sıvadım çoktan... gelin-güvey oldum kendi kendimle.. gelin olmak kolaydı lakin güvey neydi? Bilgi çağında bu bilgiye ulaşmak zor değildi, sana ulaşmak bu kadar zorken... öğrendim ki güvey damat demekmiş.. kendi kendime gelin güvey oldum derken, hermafrodit ve yorumsuz bir hayatı tercih etmişim, şimdi daha iyi anlamıyorum kendimi... madem göndermiyorum bu mektupları neden sevdiceğim diyerek anlatıyorum herşeyi... sana bunları gönderme ihmalimi sevdim, ihmal etmeyi istedim seni.. lakin o kadar gündeme oturmuştun ki, hepimiz sevdiceğiniz diye haykırıyordu kitleler...

Uykulu gözlerle döndüm kıbleye, sana sarı ninjalar aldım japon pazarından sevdiceğim ve bekledim seni...yoluna çıkmak istedim, seninle ilk karşılaşmamıza yılbaşı süsü vermek istiyordum... sen, kolunda çantan ve yanından ayırmadığın bütün güzelliğin ile yürürken, dalgalar iskeleyi alkışlıyordu, kuşlar çevrendeki insanların kafasına kısmet yağdırıyordu seni görmenin şans olduğuna ikna olsunlar diye... ustamın şarkısı kulaklarımda, yüksek sakatat grubundan ;belki bir tır geçer üstümüzden ... ve süs için herşey hazırdı, sana doğru yürüdüm üsküdar motor iskelesinde... kalabalıktan faydalanıp sana çarpacak, kolundaki çantayı düşürecektim.. bunun için doğru omuza, doğru hızla omuz atmam gerekliydi sevdiceğim.. çünkü bu bir riskti alınması gereken... hızlı çarparsam kalıcı hasar bırakabilirdim sevgimin şiddetinden... senin çantan düşünce yerçekiminin etkisiyle, ben centilmen kaygısıyla çantanı alacaktım.. bu sayede yeni aldığım açık parfümün etkisiyle bana gerçekten çarpılacaktın... gözlerim gözlerine teslim olacaktı ve kayıtsız bir kabullenişle kendimi akışına bırakacaktım... sabah kalkınca traş olacaktım, cildimin pürüzsüz oluşuna dayanamayacaktın... sana bir beden büyük gömleğimin içinde kaybolacaktın ve beni traş losyonu aşkıyla sevecektin.. smiley adsl reklamındaki gibi birden baba olacaktım... ama ..

Ama olmadı sevdiceğim, eğer bu mektup gönderilmeyecekse sana, bunun müsebibi ben değil, motor iskelesinde citon var citon var citonnn diye bağıran adamdır... tam hızımı almış sana doğru tam gaz gelirken önüme çıkan demirbaş insan... evet omuz teması kurmuştum ama citonlar yere düşmüştü...omzum çıktı sevdiceğim, akabinde çenem.. sana daha mor bir pencereden bakıyorum artık, hiçbir tartak tantanasını dindiremez yüreğimin...

Seni sevmelerdeyim, aşkın Z halindeyim, yerlerdeyim... acılara, sokaklara ait olmayan insanlara inat, senin derdindeyim, derinlerdeyim, atraksiyonlardayım... bu gün olmadı ama yarın mutlaka... bekle beni sevdiceğim...

Sen her şeyi biliyorken,
Ben her şeyi göze almışken,
Sana uzaktan kıvranmak,
Nasıl acılı bir kanserdir bilemezsin!
tyler durden Ofline   Alıntı ile Cevapla