Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-03-2008, 18:21   #24
northwest_eagle

northwest_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
halilsagir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım bobonun yaptığına laf etmiyoruz verilen ceza diğer örneklere bakıldığında çok ağır kaçıyor nouma yı bu ülkeden gönderenleri unutmayalım kezman çentik selamı yapıyordu üstü kapatıldı
gs-fb maçındaki lugano denen şahsiyet 7-8 dakika sahadan çıkmadı bir yardımcıya bir cüneyt çakır'a 4.hakeme ayrıca her maçındaki kasapların reklamını yapması kick-box tan çeşitlemeleri
volkan adamın gelecek kuşaklarına bir darbe atıyor yerdeyden bir daha sallıyor reklam panosuna geliyor adam kaçmasa hastanelik adamı saha içinde kovalıyor maç sonu röpartajında haklı sebebim var diyor 4 maç ceza alıyor
geseli karakter yoksunu oyuncular pirana gibi hakemin etrafında her poziyona taça,out a bile itiraz hakemin üstüne yürümeler itmeler falan yanlı medya kuruluşu bunları nedense es geçer fazla üstünde durmaz bobo nun pozisyonu devre arasında tekrar tekrar gösterilmiş ve görevi maçı anlatmak olan insan 'bu son hareketin üstüne boboya ağır ceza gelebilir' yorumunu yapmış çifte standart her zamanki gibi adalet,fairplay,hak etmek laflarının içinde beşiktaşımız , şike,çirkinlik,adalet yoksunluğu diğer ikisinde
ayrıca şampiyonluk potasına sokalım lafını çözemedim zaten şampiyonluğun adaylarından birisiyiz.
Ben Bobo'nun yaptığı hareketin kırmızı kart olduğunu düşünüyorum.Öte yandan dediklerine de aynen katılıyorum.Zaten bütün kararlar çifte standartlı.Bunun farkındayız benim yandığım Bobo bunları bile bile cezasını katladı.Kendine göre haklısın madem Rüştü gibi sahayı başın önünde terket belki 1 maç cezayla kurtulusun ama gidip hakemi itmek ne oluyor???Bende duygusal yönden bu cezaya karşıyım tabi çünkü kurallar herkese aynı şekilde işlemiyor.En azından futbolcularımızın bunun bilincinde sahaya çıkmaları gerekir.

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..

Konu northwest_eagle tarafından (28-03-2008 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir..
northwest_eagle Ofline   Alıntı ile Cevapla