Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2008, 08:09   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Efelik kızlara kaldı

Click the image to open in full size.

Efelik kızlara kaldı

Halk oyunları ekibinde harmandalı oynayamayan erkek öğrencilerin yerine kızlar EFE oldu.

EFELİK KIZLARA KALDI
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Karacasu Meslek Yüksek Okulu’nun erkek öğrencileri, okulun halk oyunları ekibi için harmandalı oynamayı öğrenemeyince, halk oyunları eğitmenliği yapan üç kız öğrenci efelik yapmaya başladı. Okul Müdürü Tuna Doğan, “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıl dönümü dolayısıyla büyük bir etkinlik düzenlemeye ve halk oyunları ekibi kurmaya karar verdik. Halk oyunları eğitmenliği yapan Ekin Acar, Canan İncer ve Güner Acile Alp’i de ekibi kurmak için görevlendirdik. Ancak dört kişilik oyun ekibinden sadece bir erkek öğrenci hakkını vererek efe olmayı başarınca 3 kız öğrenci efe olmak zorunda kaldı. Yani erkekler öğrenemeyince efelik kızlara kaldı’’ diye konuştu.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla