Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2008, 08:38   #1
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Uğur'da mutlu son

Uğur'da mutlu son
Click the image to open in full size.

Beşiktaş, sonunda Manisaspor´u ikna etti ve Uğur İnceman´ın işini büyük ölçüde bitirdi.
20.6.2008

Beşiktaş, sonunda Manisaspor´u ikna etti ve Uğur İnceman´ın işini büyük ölçüde bitirdi. Transferde sadece küçük pürüzler kaldı.

İmza çok yakın

Yılan hikayesine dönen Uğur İnceman’ın Beşiktaş’a transferi sonunda bitiyor... Yıldız futbolcunun bonservisi konusunda sorun çıkaran Manisaspor’u, Beşiktaş sonunda ikna etti. Kara Kartallar, Ege temsilcisine 2 futbolcu ve 500 bin Euro önerdi, Manisa kabul etti. İki kulüp arasında sadece takas yapılacak oyuncuların isimleri ve ödenecek paranın vadesi görüşülecek ve resmi imzalar önümüzdeki günlerde gerçekleşecek.

4 yıllık sözleşme
Kara Kartallar, daha önce Uğur İnceman ile her konuda anlaşmaya varmıştı. Tecrübeli futbolcuyla bir yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzalanacak. Bilindiği gibi, iki kulüp arasındaki anlaşmazlık sonrasında, Siyah-Beyazlılar geri adım atmıştı. Uğur’un, “Artık Manisa’da oynamak istemiyorum” demesi üzerine Ege ekibi, Beşiktaş’ın son teklifine olumlu yanıt verdi ve transferde dev bir adım atıldı.

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline