Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2008, 00:58   #1
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Boşa gelmedim

Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.
"Kalitemiz ortada. Buradaysak hedef, tabii ki şampiyonluk olmalı. Yoksa burada bulunmamızın hiç bir anlamı olmaz".

Beşiktaş'in savunma hattını güçlendirmek için transfer ettiği Anthony Seric, "Eğer buradaysak hedefimiz şampiyonluk olmalı. Yoksa burada bulunmanın bir anlamı yok'' dedi. Lig Tv'ye konuşan Hırvat futbolcu, "Söylendiği gibi, geçen sene belki savunmada sorunlar yaşanmış olabilir. Ama şu anda burada olan futbolcuların kaliteleri ortada. Biz de yeni transferler olarak en kısa zamanda adaptasyon sürecini aşmak için çok çalışıyoruz. Takıma maksimum katkıyı sağlayarak başarı için elimizden geleni yapacağız'' şeklinde açıklama yaptı.

ÇOK İYİ BİR TAKIMIZ
Taraftarların da merakla beklediği futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: "Beşiktaş'ta olmak çok güzel. Çok iyi bir takımız. Ortam ve arkadaşlık süper. Böyle bir takımda başarılı olmamak için hiçbir neden olamaz. Taraftar da takımı desteklediği sürece arkamızda en büyük itici güç olacaktır. Sezonun başlamasını ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Geldiğim ilk sezonda da şampiyonluk yaşamayı çok istiyorum. Kendimi ispatlamak gibi bir düşüncem yok. Çünkü zaten sahaya çıktığımda nasıl olduğumu herkes görecek.''