Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 12:00   #6
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Respect Me : Adam bir kere vurdu ama yetti de arttı bile… Siz siz olun arkadaşlar Akdora ile dalga geçmeye kalkmayın… Ben gibi biri bile dayanamıyorsa sizleri bilmiyorum …

Akdora : Hak ettin ama Respect, kabul et…
Respect Me : Tamam hak ettim etmesem bilirdim ben sana yapacağımı ama neyse J

Akdora : Yalnız sende de iyi nefes varmış hakkını vermem lazım … İyi koşturdun peşinden… JJ

Respect Me : Atalarımız ne derler bilirsin Akdora…. Yemeği görünce giriş, dayağı görünce sıvış JJ

Semra : Atalarımız ne demişlerse doğru demişlerdir… J

Veysel1903 : Ben o kadar emin değilim nedense … İşlerine nasıl gelmişse öyle demişlerdir gibi geliyor bana… J

Alpler Abla : Sana öyle gelmesin Veysel JJ… Ben sizin bir an olimpiyatlara bile katılacağınızı düşündüm çocuklar JJ

Veysel1903 : Ee bu kadar muhabbet etmek yettiyse ne yiyeceğiz öğrenebilir miyim ?

Seyyah : Bu kadar espriden sonra doymuş olmanız gerekmez mi zaten J

Sheker : Ruhum doydu ama midem hala gurulduyor JJ

Alpler Abla : Tamam, hemen hazırlıklara başlarız… Zaten kahvaltı seçeneğimiz sınırlı … Peynir , reçel ve salata hazırlayacağız… Akşama doğru da bamya ve pilav yapacağız artık…

Mehlika : Bamya mı JJ Bayılırım ben bamya ya JJ

Akdora : Sende mi LL Benimkini de alabilirsin o zaman…

Mehlika : Aaa, sen sevmiyor musun yani bamyayı ?

Semra : Yoldaşım sevmiyor bamyayı… Hiç aç kalmamış yoldaşım JJ

Akdora : Sevmek şöyle kalsın mümkünse benden uzak dursun… Aç mı yeri geldiğinde soğan ekmek yemesini de bilirim yoldaşım vaktinde o yollardan da geçtik gerekirse yine geçerim…

Semra : Tamam yoldaşım , kızma hemen…

Akdora : Aşk olsun yoldaşım ya kızmadım ki JJ

Semra : Tamam, öyle olsun bakalım…

Alpler Abla : Sana da biraz jambonla bir şeyler ayarlarım Akdora…

Akdora : Teşekkür ederim ablacım…J Sende olmasan bilmiyorum halim ne olurdu… Akşam üzeri de olmadı biraz sırık ayarlayabilirsek avlanmaya gidebiliriz beyler size de uyarsa …

İkibirabirçerez : Önce şu evleri halledelim sonra gitsek daha iyi olur… Nelerle karşılaşacağımızı bilmiyoruz biran önce kafamızı içine sokabileceğimiz bir yerlerin olması daha iyi geliyor bana…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla