Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2008, 12:22   #1
herobjk
Ç@rşı M@nisa

herobjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eda' nın ailesinden cevap...

Click the image to open in full size. EDA'NIN AİLESİNDEN CEVAP...

Fenerbahçe'ye transfer olan Eda Erdem ile ilgili dün yaptığımız haberden sonra ailesi sitemize şu açıklamayı yapmıştır.
arkadaslar hic bir kulubun tum oyunculari daha onceden o kulubun taraftari olamaz. eda'da (kuzenim) ben tum kuzenlerim onun babasi benim babam ve tum amcamlar kucuk yastan beri fenerbahceliyiz ve en az sizin besiktasi sevdiginiz kadar bizde fenerbahceyi sevioruz..nasil emre belozoglu gs formasi giydigi yillarda fenerbahce formasiyla resimleri cikabiliosa eda'da hic bir zaman aileden gelen fenerbahceliligini gizlememiştir..ihanete gelince eger eda onu yetiştiren onu milli takıma kadar yukselten ve ona bu gunlerine gelmesine en buyuk yardımı ve destegi sunan besiktasa ihanet edicek olsaydı bundan cok once zaten ailesinden gelen baskıyla besiktasi bırakırdı. eda istese daha oncede sozlesmesini uzatmayıp transfer olabilirdi.ama o onu yetiştiren kulubune ihanet etmeyip 2 sene daha formasını giydi ki eda heryerde futbolda fenerli olsamda voleybolda fanatik besitaslıyım cunku orası benim ilk kulubum ilk gozagrım der. sizde profesyonel bir voleybolcu olsaniz kazandığınız paranın 3,4 katını veren bir kulube gitmezmiydiniz? bu fener, gs, bjk , trabzon hiç farketmez (sergen,tanju,balic,emre v.) bunun sayısız ornekleri var. ama edanın fenerbahceye gitmesini ihanete baglamanız cok yanlış buna benim bilgiğim profesyonellik diosunuz.. fener yada baska bi kulup hiç farketmez onemli olan geleceği.. lutfen işin içinde olmadan bukadar acımasız ve bu kadar fanatikçe yorumlar yapmayın..teşekkur ederim
Muzaffer Erdem
herobjk Ofline   Alıntı ile Cevapla