Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2008, 22:39   #1
KarizmatiQ

KarizmatiQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizce Hangi Yabancı Kulübede oturacak

Click the image to open in full size.

Sakatlığı nedeniyle Bosna Hersek’teki Siroki Brijeg karşılaşmasında formasından uzak kalan Tomas Zapotocny’nin büyük ölçüde iyileştiği kaydedildi. Antalyaspor ile ligin ilk haftasındaki karşılaşmada tecrübeli futbolcumuzun takımdaki yerini alacağı belirtildi.

Zapotocny iyileşti ve takıma girdi ki kalitesi belli bu takımda kesin oynar gibi duruyor bütün Beşiktaş'lılarda bunda sanırım hem fikir. Ama ilginç bir şey çıkıyor ortaya ben bi türlü karar veremedim yabancılardan kim yedek bekleyecek hangisine kıyacağız acaba: zapo-sivok sezon başından itibaren sürekli hazırlık maçlarında oynadı, cisse : çift ön liberoda vazgeçilecek gibi değil Tello: bana göre alternatifsiz tek yabancı, Delgado: bu sistemde Hocanın kesin olarak sahada olmasını düşündüğü birisi,Bobo : Bana göre ve sanıyorum tüm Beşiktaş'lıların takımda en çok görmek istediği yabancı ve çok sevdiği bir yabancı kesin olarak sahada olması lazım, Holosko: O her ne kadar sağ tarafa hapsedilmiş olsada geçen yıl takıma geldikden sonra korkunç faydalar sağladı sahada olması lazım. 7 tane ettimi sahada olması gereken yabancı sayısı hangisini kenarda oturturdunuz siz olsanız

Konu aLeN tarafından (18-08-2008 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir..
KarizmatiQ Ofline   Alıntı ile Cevapla