Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-08-2008, 17:03   #2
CptJackSparrow

CptJackSparrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ayhanco´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bugün Fanatik gazetesi aldım.Sayfa 4'te , Basri Baykoç adlı kendini yorumcu sanan arkadaşa şaştım kaldım.

Adam,Antalya-BJK maçı ile yorumluyor köşesinde. Makalesinin adını da " Kişiliksiz " koymuş ...

Nelerden bahsetmiyor ki ,hemde öyle bir bahsediyorki kendinden binlerce kez emin ...

Elinde Fanatik gazetesi olanlar lütfen okusun...

İşte adamın yazdığı bir paragrafı yazmak istiyorum ;

" İkinci olay ... Bütün basın Beşiktaş'ın bu sezona mükemmel hazırlandığından bahsetti. BİZ HİÇ ÖYLE GÖRMEDİK.İKİNCİ LİGDEN YENİ ÇIKMIŞ,ABARTILI BİR TAKVİYESİ OLMAYAN TAKIMA KARŞI BİLE .... "

İşte arkadaşlar bundan sonrasına iyice dikkat edin ... " ... takıma karşı bile BEŞİKAŞ'IN 70. DAKİKAYA KADAR GOL POZİSYONUNA GİREMEMESİ DÜŞÜNDÜRÜCÜ.AMA TABİKİ BU SONUÇTA SKORBOARD İŞİ ..."

Maçı izleyenler bilir Bünyamin Gezer'in,2.su molası vermesinden daha önce kaleye vurduğumuz şut sayısı 7/13 ... Üstüne üstlük 2.yarı tek kale maç oynuyoruz ... Daha ilk yarıda Holosko'nun kaleci ile karşı karşıya iki tane %100'lük pozisyonu var yaw ...

Birlik oluyoruz her sezon başında ... Hedefler koyuyoruz... Kimileri çevirilen maçlara şans diyor kimileride karşı takımların hataları diyor . Yalnız bu takım 9 maçtır çeviriyor be arkadaşım 9 maçtır ...

HERKESE İNAT BU SENE ŞAMPİYON BE - ŞİK - TAŞ ....

not : Gazetici arkadaşımızın son cümlesi de şu ... "Böyle giderse Ertuğrul Sağlam gönderilir ..."

kardeş imzanı değiştir. şah bobo da mat shumpert değil artık
CptJackSparrow Ofline   Alıntı ile Cevapla