Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-08-2008, 17:09   #4
FANATİK KARTAL1903
fanatik kartal

FANATİK KARTAL1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynen katılıyorum sana kardeşim..Bu Basri Baykoç adındaki sözde Beşiktaş yazarını devamlı takip ediyorum birgün bile Beşiktaş hakkında olumlu bir yazısını görmedim..Bir keresinde fanatik'in sitesinde Basri Baykoç ile soru-cevap bölümü vardı, neden sürekli eleştirdiğini sordum, bu takımın hiç mi olumlu yanı yok dedim, verdiği cevap şöyle; ''oloumlu yanları olduğu zaman yazıyoruz'', peki o zaman soruyorum sana Basri Baykoç, dün akşam bu takımın hiç mi övülecek yanı yok? Birde Beşiktaşlyım diye geçiniyorsun haa, yazıklar olsun senin gibi Beşiktaşlıya, Beşiktaş dün akşam maçı kazandı diye hakaret etmeye başlamış, 2-0 dan bu takım son 10 dakikada 3-2 maç almış tebrik edeceğin yerde yerden yere vuruyorsun takımı, tamam defans hattında iyi değildik ama bari biraz emeğe saygı göster.Beşiktaş'ın içindeki İrlandalılar diye bir söylem varya, alın size Beşiktaşın içindeki en büyük İrlandalı ''Basri Baykoç'' oyuna gelmeyin takımdaşlarım, bu ve bunun gibi bir çok yazar müsvettesi köstek olmaya çalışacak.Ama bunlara en güzel cevabı şampiyon olarak verecez...
FANATİK KARTAL1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla