Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2008, 01:01   #60
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mamaty´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1- kahve nedir bilmem ben , gitmediğim içinde kım kahve ağzı ıle konusur kım konuşmaz bılemeyecegım...sanırım kahve kulturunuz pek fazla olduğu için böyle bır elestiri yapmışsınız .2-forumda karşıt görüşlere saygısı olmayan ben değilim ,benım ve arkadaşlarımın fıkırlerıne tahammul edemeyen sizlersiniz, tepkileriniz ortada.3- kendı agzından fenerli oldugunu duyduğum bır topçunun beşiktaş forması gıymesını ben ıcıme sındıremıyorum 4-o mac sonundakı profesyonelliğini ,keşke malar oynanırken yapsaydı( örneğin porto macında kendını yan hakem zannetmeseydı) 5- o hiç bir zaman türkiye liglerinin en iyisi olamamıstır , olamayacaktır......son olarak da ben nerede, ne zaman , hangi sartlarda yazı yazıp düşüncelerimi acıklayabıleceğimin farkındayım , ınsanlar hak ettıklerı muamaleyı gorur ve bende bunu yapıyorum...
bak arkadaşım çoğu arkadaşımızın dediği gibi ''Rüştüye Isınamadık'' demen bütün Beşiktaşlıları kapsar bunu kabul et öncelikle... Hiç kimse seninle aynı görüşü paylaşmakla da mecbur değil bunuda bilmen gerekir... Ve yine hiç kimse seni Rüştüyü neden sevmiyorsun şeklinde yargılamıyorken senin kalıp bu üslüplarla burada seninle aynı görüşü paylaşmayan kişileri yargılaman yakışık kalmıyor.... Rüştü'yü seversen sevmezsin Beşiktaşımızda oynamasını içine sindirirsin veya sindirmezsin bu sadece sen ve seninle aynı görüşü paylaşanların problemidir ama ne olursa olsun verilen emeğe saygı göstermek seni küçültmez bunuda unutma....

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...

Konu Akdora tarafından (31-08-2008 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir..
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla