Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2008, 00:39   #1
alperenkartal

alperenkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni hocamız kim olmalı?

Birçoklarına saçma gelicek bir cevapla son vereceğim yorumuma.... ilk istifa sözü; dile gelmeye başlayınca ilk akla Lucescu gelir , akla gelir ancak o bize gelir mi? Hadi diyelim Lucescu gelmedi ikinci isim Türk hoca olur Beşiktaş'llıar Ziya Hoca, Mustafa Denizli vs.... Benim favorim ise Abdullah Avcı... birçokları hadi ya bu nereden çıktı diyecek, o Beşiktaşlı değil ki... Beşiktaş futbol takımında kim Beşiktaş'lı ? Belki Beşiktaşlı zannettiğimiz kişiler bile çocukluğunda fb, gsli olabilir. neyse uzatmayalım lafı... Abdullah Avcı dedemin nedeni bilmediğim birşeyler söylüyor o yüzden, ne zaman dinlesem tıpkı ersun yanal veya fatih terim veyahut morinho gibi.... diğer teknik direktörleri dinlediğim vakit sokaktaki insandan pek farkı yok futbolun bilimsel yönünden çok basit genel söylemler içindeler. hocanın duruşunda farklılık olmalı; diğerlerinden ayıran. ben başından beri Ertuğrul Hoca'ya karşıyım. açtığım geçmiş konulara bakarsanız Bjk galip geldiğinde bile ''Ertuğrul Hoca'' istifa diye konular açtım.

Bu görüş beni bağlar. şiddetle karşı çıkanlara duyrulur saygı çercevesinde fikirlerini belirtsinler.
alperenkartal Ofline   Alıntı ile Cevapla