Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2008, 11:54   #6
burki8686

burki8686 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yahu bizde ne istediğimizi bilmiyoruzki!..Denizli geldiğinden beri 3'lü oynatıyordu, bunu sonuna kadar destekledim, her maçta tutar bu sistem dedim, yeterki oyuncuları doğru yerlerde oynatsın hoca...Ama çoğunluk ne dedi, bu sistem çağdışı, Dünya'da kim 3'lü oynuyor dediler!..Bide şey diyorlar, çok hücum adamıylan oynamak iyi hücum yapmak anlamına mı geliyor, peki ben tam tersi soruyorum, çok savunma adamıylan oynamak iyi savunma yapmak anlamına mı geliyor?3'lü oynadığımızda kaç pozisyon verdik Allahaşkına rakiplerimize, rakiplerde az buz değil, Fb'yi dağıtan Kayseri ve Sivas gibi takımlar...Bunlara topu topuna 3-4 pozisyon vermişizdir, ama hala sorun sistemde dendi...Alın görün işte 4'lü savunmanın halini, çift ön libero çift ön libero, yahu bu çift ön liberodan bize yarar gelmez, E.Sağlam'da çok yaptı bu hatayı...Denizli'yi hücum oynatıyor diye desteklemiştim, şimdi ne diye destekleyeceğim ben bu adamı!..Eğer bu hataları Gs derbisinde de yaparsa desteklenecek bir şeyide kalmaz zaten hocanın, umarım gereken dersleri almıştır Denizli...Yoksa işi zor onun da...Gs maçında diyorum, çünkü diğer takımlara karşı 3'lü oynuyor, hücumcu ne varsa oynatıyor, onda bi sorun yok, sonuna kadar desteklerim, ama derbilerde böyle oynayacaksak kazanmamız çok zorlaşır bu tür maçları...
1-Denizlinin Yanlışı takımı 4lü savunmayla oynatması değil bu maçta 4lü savunma oynanır.Yanlış olan savunma kurgusunun her maç değişmesi.futbolcu da nerede duracağını ne yapacağını şaşırır.Maça rakibe duruma göre taktiksel değişiklik yapılır ama sen sistemin temeliyle bu kadar oynarsan sonun felaket olur.

2-Sistem doğru ama oyuncu seçimleri bir felaket.Sen ister 3lü ister 5li oyna oyuncu seçimlerini kötü yaparsan sonun hazin olur.Sen bu sistemlede ofansif futbol oynarsın yeterki doğru adamları kullan.Sen metalist maçında sağ bekte bu toraman olmaz diyipte bu maçta sağ beke koyarsan ofansını baltalarsın.(Kurtluş zaten bir tek 4-4-2de sağ bek oynar 3-5-2de futbol hayatı biter onun.)Gökhanla zaponun uyumsuzluğu ortadayken ikisii stopere koyarsan cuvallarsın.aylardır ilk 11e giremeyen serdar özkan(kötü olduğundan değil hiç oynamadığından dolayı) ve gökhan zanı hangi mantıkla ilk 11 aldın merak ediyorum.Takım sahaya gökhan zapo torman sivokla beraber 4 stoperle cıktı neredeyse 10 kişinin 4ü stoper olcak iş değil.Tello sakat değilse neden yok?Sakatsa neden ilk 18de?Son olarakta delgado...Artık kredisi bitmiştir.Onun yerine bir bobo bir holosko olsaydı şu feneri o sahaya gömmüştük.Delgado bu takıma malzemeci bile olamaz.
3- Oyuncu değişiklikleri bir felaket hakkaten.Herseyde önce oyunu okuma müdahale denen bir sey yok bu denizlide.İlla oyuncu değişikliği için tabelanın70mi göstermesi lazım. Adamlar biz değişiklik yapana kadar 2 değişiklik yaptı ki dua edelim aragones bizim kazanmamız için her seyi yaptı ama denizli uyudu...
Benim kadrom şu olurdu;
------------------------------------------Rüştü----------------------------------
Serdar Kurtuluş-------------Zapo------------------Sivok------------------Ekrem
Serdar-----------------------Uğur-----------------Cisse-------------------Tello
-----------------------Holosko----------------------------Nobre-----------------
Ben denizliyi çok iyi tanıyorum geçmişini neler yaptıklarını...Allah korusun bu adama bir sezon başı planlaması yaptırırlarsa ozman yandık işte...Denizlinin ne mal olduğunu herkes çok daha iyi anlayacak yakında.

Konu burki8686 tarafından (30-11-2008 Saat 12:10 ) değiştirilmiştir..
burki8686 Ofline   Alıntı ile Cevapla