Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2008, 12:00   #7
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
burki8686´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1-Denizlinin Yanlışı takımı 4lü savunmayla oynatması değil bu maçta 4lü savunma oynanır.Yanlış olan savunma kurgusunun her maç değişmesi.futbolcu da nerede duracağını ne yapacağını şaşırır.Maça rakibe duruma göre taktiksel değişiklik yapılır ama sen sistemin temeliyle bu kadar oynarsan sonun felaket olur.

2-Sistem doğru ama oyuncu seçimleri bir felaket.Sen ister 3lü ister 5li oyna oyuncu seçimlerini kötü yaparsan sonun hazin olur.Sen bu sistemlede ofansif futbol oynarsın yeterki doğru adamları kullan.Sen metalist maçında sağ bekte bu toraman olmaz diyipte bu maçta sağ beke koyarsan ofansını baltalarsın.Gökhanla zaponun uyumsuzluğu ortadayken ikisii stopere koyarsan cuvallarsın.aylardır ilk 11e giremeyen serdar özkan ve gökhan zanı hangi mantıkla ilk 11 aldın merak ediyorum.Takım sahaya gökhan zapo torman sivokla beraber 4 stoperle cıktı neredeyse 10 kişinin 4ü stoper olcak iş değil.Tello sakat değilse neden yok?Sakatsa neden ilk 18de?Son olarakta delgado...Artık kredisi bitmiştir.Onun yerine bir bobo bir holosko olsaydı şu feneri o sahaya gömmüştük.Delgado bu takıma malzemeci bile olamaz.
3- Oyuncu değişiklikleri bir felaket hakkaten.Herseyde önce oyunu okuma müdahale denen bir sey yok bu denizlide.İlla oyuncu değişikliği için tabelanın70mi göstermesi lazım. Adamlar biz değişiklik yapana kadar 2 değişiklik yaptı ki dua edelim aragones bizim kazanmamız için her seyi yaptı ama denizli uyudu...

Ben denizliyi çok iyi tanıyorum geçmişini neler yaptıklarını...Allah korusun bu adama bir sezon başı planlaması yaptırırlarsa ozman yandık işte...Denizlinin ne mal olduğunu herkes çok daha iyi anlayacak yakında.
Niye 4'lü savunma oyananırmış yaf...Es Es'e oynadığımız kadroylan çıksak ne olurdu şimdi...Maçı izledik, Fb'nin ortasahasında bana 2 tane adam söyleyebilir misin, yok, 1 tane vardı o da Selçuk!..İlerde kim var, tek başına Guiza, bide sahada yürüyen Alex!..Adını duymadığım Deivid'i hiç saymıyorum zaten!..Şimdi bunlardan korkup 4'lü savunma + çift ön libero yaparsan yok sistem iyiymiş, oyuncular kötüymüş gibi şeylere hiç katılamam valla...Sivok-Zapo stoper, sağda Serdar K., solda Üzülmez, ortada Cisse-Uğur ikilisi olsaydı sonuç çok farklı olur muydu bilmiyorum, yine kazanamazdık bence...Hala çift ön liberonun bize yaramadığını görmedik mi yaf, olmaz, bu takım oynayamaz, ileriye çıkıp kaleye bir şut denemesi yapmaktan korkan 2 ön liberon varsa takımda bunlarla olmaazz...